999 rezultate për

portugali

Detaj që nuk u vu re, Portugalia i shpëton humbjes për një "fije" (FOTO LAJM) Portugali arritti të marrë një barazim kundër skuadrës së Spanjës vëtëm falë aftësive të mrekullueshme të Cristiano Rona
De Gea humb vendin e startuesit ke Spanja, tifozët duan Kepan në portë Portieri i Spanjës, David De Gea, e ka humbur besimin e publikut spanjoll pas një gabimi trashanik kundër Portugalisë.
Trajneri i Portugalisë i mahnitur nga Ronaldo: Rekordet janë për të Padyshim që Cristiano Ronaldo ishte "njeriu i ndeshjes", në sfidën që Portugalia kishte përballë Spanjës. Ronaldo shp
Kundërshtar të përhershëm, Pique sulmon Ronaldon pas injorimit total në fushë Mbrojtësi i Spanjës, Gerard Pique, ka kritikuar yllin e Portugalisë, Cristiano Ronaldon, duke thënë se goli heroi që rea
Portugali-Spanjë, nota e pabesueshme e Cristiano Ronaldos (FOTO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t u luajt ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalisë
Portugali-Spanjë, përmbysje e çmendur (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Ndeshje e çmendur, shënohet goli i katërt në Portugali-Spanjë (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Portugalia dridhet nga shtylla e Iscos (VIDEO) Portugalia është me fat që nuk pësoi golin e dytë në ndeshjen kundër Spanjës që është duke u zhvilluar në kuadër të Grup
Super ndeshje Portugali-Spanjë, shënohet goli i dytë (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Penallti për Portugalinë, ja çfarë bën Cristiano Ronaldo (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Portugali-Spanjë, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Ndeshja e dytë e Grupit B të Botërorit “Rusi 2018” do të jetë ajo mes Portugalisë dhe Spanjës. Ky është dhe takimi më
Statistikat dhe kuriozitetet, ja çfarë duhet të dini për supersfidën Portugali-Spanjë * Mes Portugalisë dhe Spanjës ekziston vetëm një precedent në një Botëror. Ai i përket 1/8- ave të turneut të vitit 2010
Formacionet e mundshme, Portugali - Spanjë (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje do të luhet derbi iberik mes Portugalisë dhe Spanjës e vlefshme për Grupin B në Kampionatin Botëror “Ru
Derbi iberik, statistikat mes Portugalisë dhe Spanjës Kampionët në fuqi të Europës do të përballen me rivalët e tyre të vjetër iberikë, Spanja, në një ndeshje që do të jetë e
Hierro: Kemi respekt për Portugalinë, por duam të fitojmë Në konferencën për shtyp përpara derbit iberik, numri 1 i stolit të Spanjës, Fernando Hiero vlerësoi maksimalisht Portug
Kombëtarja portugeze në kaos, porbleme jashtë fushe Portugalia dhe Spanja do të përballen mes tyre në debutimin e përfaqësueseve të Gadishullit Iberik në Botëror por Portug
Çudit trajneri i Portugalisë: Nuk jemi favoritë Trajneri i ekipit portugez, Fernando Santos, është i qartë në mendjen e tij për sa i përket pritshmërive në Botërorin "R
Kewell: Dua të shikoj një finale Portugali-Argjentinë Ish-sulmuesi i Australisë, Harry KeWell, ka shprehur një dëshirë të bukur para nisjes së Botërorit. KeWell thotë se d
Pique rrezikon të humbas supersfidën ndaj Portugalisë Kur kanë ngelur edhe 4 ditë nga debutimi i Spanjës në Botëror, trajneri Lopetegui, ka marrë lajmin e keq për sa i përket
Gjesti i mrekullueshëm i Ronaldos ndaj vogëlushit (VIDEO) Portugalia ka arritur tashmë në Rusi, por e gjithë vëmendja ishte tek Cristiano Ronaldon, i cili ditët e fundit ka qenë