999 rezultate për

portokalli

Aktori paralajmëron projektin e ri, Gaz Paja ikën nga Portokallia? Gaz Paja konsiderohet si një nga aktorët më të mirë në botën e showbizit shqiptar. Ai u diskutua shumë herë për largi
Gaz Paja sqaron arsyen pse vendosi të largohej nga Portokallia Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
Aktori i Portokallisë në zi, humbet mikun e ngushtë Aktori i njohur i Portokallisë Marin Orhasani ka humbur ditën e sotme shokun e tij të ngushtë. Ai ka shkruar një mes
Doktori i “Portokallisë” rrëfen simpatinë për Berishën Është pagëzuar “drejtori i Portokallisë” që nga viti 2013, pasi sipas Erdit Asllanajt jetojmë në kohën e drejtorëve, të
Trondit Drilon Hoxha! Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bë i njohur për herë të parë në shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u
Largimet në Portokalli dhe akuzat kundër Bashës, flet Elvis Pupa Ai ka qene dikur një nga aktorët më të preferuar nga programi i humorit “Portokalli”. Sot Elvis Pupa është në nisje
Jul Deda e thotë copë: S'do ikja nga Portokallia por më pushuan Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog
Mungojnë topat e borës në Sarajevë, por lyhen me bojë Në Sarajevë, të dielën e kaluar për në orën 13:00, ishte programuar derbi shumë i ndjerë mes Zeljeznicarit (që kërkonte
E imiton në "Portokalli", si reagoi Arditi ndaj Rezart Veleshnjës kur u takuan nga afër (FOTO LAJM) Aktori Rezart Veleshnja ka filluar "Portokallinë" e këtij viti duke imituar Ardit Gjebrenë në emisionin "E Diela Shqipta
U zu me të gjithë aktorët, Altin Basha largohet nga Portokallia? Ai u vu në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak se u akuzua nga shumë aktorë si shkaku kryesor i largimit ng
Aktori i portokallisë rrëfen grindjet brenda stafit I ftuar në takimin e së martës në “Pop Culture” ka qenë aktori Erdit Asllanaj, i cili njihet dhe pëlqehet shumë për roli
Aktori i Portokallisë në zi, humb personin e afërt (FOTO LAJM) Olsi Bylyku është një nga aktorët e rinj të emisionit të humorit “Portokalli”. I njohur ndryshe si “Kimikati” aktori
Hodhën tonelata me lëkura portokalli në tokë të shkretë, 16 vite më vonë ajo lulëzon (FOTO LAJM) Nëse nevojshmëria industriale dhe ambientale do të bashkëpunonte me sinergjinë, rezultati do të ishte i pabesueshëm.
Aktori për “2XL”: Nuk do shkoja kurrë në një emision aq të dobët Aktori i njohur Erion Isai bëri bujë më largimine tij nga Portokallia këtë sezon. Madje ai ka nisur me Bes Kallakun
Altin Basha tregon se pse e rikthyen Arian Çanin në “Portokalli” Javët e fundit në spektaklin e humorit “Portokalli” është shfaqur edhe një personazh i ri, ku aktori Rezart Veleshnja ës
Altin Basha: Ermali u largua nga “Portokallia” për fustanet e nuseve Regjisori i “Portokallisë”, Altin Basha ditën e sotme ka qënë i ftuar në forumet e UET, ku ai ka folur për spektaklin e
U bë nënë, aktorja e “Portokalli” paralajmëron martesën (FOTO LAJM) Me rolin e saj te "cifti i lumtur" ajo u bë shumë e dashur për publikun shqiptar. Që kur Desantini, djali i aktores
Plas puthja live në "Portokalli", çfarë ndodhi mbrëmë mes Arian Çanit dhe "Bazellës" (FOTO LAJM) "Portokallia" ka futur një puntatë me emrin "Zona e Brrylit" ku imitohet Arian Çani dhe emisioni i tij. Ajo moderohet
Fillon"lufta"! Garë e fortë mes Marina Vjollcës dhe Portokallisë Duket tamam si gjendje emergjence. Nëse deri dje konkurrenca mes Klanit dhe Topit bëhej në heshtje por dhëmb për dhëmb,
Përfitimet që vijnë nga portokalli i kuq Një studim i ndërmarrë nga disa shkencëtarë italianë dhe britanikë ka zbuluar se portokalli i kuq ndihmon për të zvogëlu