999 rezultate për

portokalli

Largimi nga Portokallia, Xhoda: Ofertat janë joshëse Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Irgen Çela i njohur si Xhoda, është një nga artistët që preferon të qëndroj
Si u bë moderator në Portokalli, Salsano rrëfen eksperimentin e Altin Bashës Salsano Rrapo, prej disa vitesh moderator i Portokallisë, i ftuar në Chic, ka rrëfyer disa nga detajet kryesore të jetës
Krem frutash me portokall Përbërësit 2 pjeshka 2 kumbulla 2 Kivi 1 pjepër 400 ml ajkë 20 gr sheqer pluhur Levore portokalli
Kimikati tregon sa lekë ka bërë Bes Kallaku: Ma tha vetë Një ndër aktorët më të rinj të “Portokalli”-së, por jo më pak të njohur, Kimikati, ka treguar se u bë pjesë e emisionit
Ja mëngjesi ideal për zemrën Disa ushqime bashkëveprojnë duke i përforcuar vlerat ushqyese të njëri-tjetrit, ose duke përmirësuar përthithshmërinë e
Aktori i Portokallisë bëhet baba për herë të dytë, publikon çastin emocionues Aktori i Portkallisë Marin Orhanasi dhe bashkëshortja e tij, Dorina janë bërë prindër të një djali. Nëpërmjet një pos
Kurrë mos i hidhni lëkurat e portokallit, ja pse Pasi ta lexoni këtë tekst, lëvoren e portokallit kurrë më nuk do ta hidhni. Është treguar që lëvorja e portokallit ka sh
"Bukra" e "Portokalli"-së feston ditëlindjen, zbuloni moshën (FOTO LAJM) Në spektaklin e humorit "Portokalli", "Bukra" është një nga personazhet që spikat për shpërthimet e saj gjatë përmbysjes
Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites? Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, p
Aktori i Portokallisë jep lajmin e madh, baba për herë të dytë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka dhënë lajmin e madh se do të bëhet baba për së dyti. Lajmin për pub
Aktori i “Portokalli”-së tregon se si humbi virgjërinë (VIDEO) Ai është shndërruar në një ndër aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”-së. Olsi Bylyku është bërë i njohur për të gjithë
Kina merr pamjen e planetit Mars, banorët tmerrohen nga ajo që shohin (FOTO LAJM) Një stuhi e madhe rëre ka goditur rajonin kinez të Inner Mongolisë, duke e kthyer ajrin portokalli. Rrugët, ndërtesat
Bie "borë portokalli", habiten qytetarët në mbarë Europën (VIDEO) Njerëzit në Evropën Lindore janë habitur jo pak nga shfaqja e borës me një nuancë portokalli. Video dhe foto të borës së
Fenomeni i rrallë, Europa lindore mbulohet nga "Dëbora portokalli" (FOTO LAJM) Një fenomen i rrallë ka ndodhur në Europën lindore, ku Rusia, Bullgaria, Ukraina, Rumania dhe Moldavia janë prekur nga r
Visjani për audicionin në Portokalli: Kush janë këto plehra? “Unë kam qenë në Portokalli në 2007 dhe jam futur në skenë, ka qenë dhe Agroni, se kam thënë asnjëherë këtë në televizio
Moderatorja ironizon Portokallinë: Ngelët duke na imituar neve të Klanit Imitimet e tij janë me nam, nga politikanët e deri tek personazhet e show bizz-it apo persona jo publikë. Rezart Velesh
Dita kur Kreta u bë portokalli, ishulli grek mbulohet nga pluhuri (FOTO LAJM) Turistët dhe vendasit në Kretë u zgjuan në një skenë surreale të enjten në mëngjes me ishullin grek të pushimeve të mbul
Visjan Ukcenaj rrëfen të pathënat: Hyra në Portokalli por më hoqi Altin Basha (VIDEO) Aktori i humorit Visjan Ukcenaj u bë i njohur falë rolëve të tij në 2XL. Por dalja e parë ose konkurimi i parë i tij nuk
Aktorit i mungon Portokallia: E ndjek edhe në Amerikë Një nga aktorët më të dashur të humorit, Erand Sojli, është shprehur se i mungon "Portokallia", pjesë e së cilës ka qenë
Sulmon hapur Altin Bashën, Gaz Paja drejt largimit nga Portokallia Gaz Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit pa të cilin "Portokallia" nuk do të ishte aq argëtuese. Me nj