999 rezultate për

portokalli

Florjan Binaj flet për largimin nga Portokallia: Asgjë nuk është e përjeshme! Florjan Binaj është një ndër aktorët më të pëlqyer të "Portokallisë" me rolet e tij karakteristike siç është ai i "polic
Nga moderatore në biznesmene, por e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fj
Bukra e "Portokallisë" bën ndryshim drastik në look (FOTO LAJM) Ajo është bërë e njohur nga të gjithë me rolin e “Bukrës” që luan çdo të diel në spektaklin e humorit, “Portokalli”.
Mes ''Portokalli'' dhe ''Al Pazar'', ku është paguar më shtrenjtë aktorja e humorit Në shtëpinë e fundjavës ‘Një kat më lart’ ishte e ftuar aktorja e humorit Markela Dede. Ajo njihet nga publiku për shkak
Ky është aktori i Portokallisë që fal namaz dhe agjëron Ramazanin Aktori i Portokallisë Marin Orhanasi i ka habitur të gjithë ditën e sotme. Ai është lidhur LIVE në emisionin "Koha pë
Hodhën tonelata me lëkura portokalli në tokë të shkretë, 16 vite më vonë ajo lulëzon (FOTO LAJM) Nëse nevojshmëria industriale dhe ambientale do të bashkëpunonte me sinergjinë, rezultati do të ishte i pabesueshëm.
Sot është nënë e dy fëmijëve, por e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fj
Bukra e Portokallisë i përvishet Jul Dedës: Sikur ha gazeta! Albana Perhati është një ndër aktoret më të njohura të "Portokallisë". Një prej miqve të saj më të mirë është aktori
Aktori i Portokalli-së rrëfen adoleshencën e vështirë Olsi Bylyku është aktori i njohur i humorit i njohur me emrin “Kimikati” nga programi humoristik “Portokalli”. Ai ka
Tashmë pret të bëhet baba, por e mbani mend si dukej Besi në rolin e "Gjinos"? (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka treguar gjithmonë se është një djalë krenar fshati. Aktori simpatik i “Portokalli”-së e ka sjellë këtë ro
Luftoj me ankthin dhe depresionin, aktori i “Portokalli” tregon si i mbijetoi Bëhet fjalë për aktorin e ri Alex Seitaj i cili nuk e ka pasur aspak të lehtë të luftoj kundër sfidave që ka hasur në je
Largimi nga Portokallia, Xhoda: Ofertat janë joshëse Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Irgen Çela i njohur si Xhoda, është një nga artistët që preferon të qëndroj
Si u bë moderator në Portokalli, Salsano rrëfen eksperimentin e Altin Bashës Salsano Rrapo, prej disa vitesh moderator i Portokallisë, i ftuar në Chic, ka rrëfyer disa nga detajet kryesore të jetës
Krem frutash me portokall Përbërësit 2 pjeshka 2 kumbulla 2 Kivi 1 pjepër 400 ml ajkë 20 gr sheqer pluhur Levore portokalli
Kimikati tregon sa lekë ka bërë Bes Kallaku: Ma tha vetë Një ndër aktorët më të rinj të “Portokalli”-së, por jo më pak të njohur, Kimikati, ka treguar se u bë pjesë e emisionit
Ja mëngjesi ideal për zemrën Disa ushqime bashkëveprojnë duke i përforcuar vlerat ushqyese të njëri-tjetrit, ose duke përmirësuar përthithshmërinë e
Aktori i Portokallisë bëhet baba për herë të dytë, publikon çastin emocionues Aktori i Portkallisë Marin Orhanasi dhe bashkëshortja e tij, Dorina janë bërë prindër të një djali. Nëpërmjet një pos
Kurrë mos i hidhni lëkurat e portokallit, ja pse Pasi ta lexoni këtë tekst, lëvoren e portokallit kurrë më nuk do ta hidhni. Është treguar që lëvorja e portokallit ka sh
"Bukra" e "Portokalli"-së feston ditëlindjen, zbuloni moshën (FOTO LAJM) Në spektaklin e humorit "Portokalli", "Bukra" është një nga personazhet që spikat për shpërthimet e saj gjatë përmbysjes
Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites? Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, p