999 rezultate për

portokalli

Flokët me xhel dhe përpjetë, si dukej para 13 vitesh polici i Portokallisë (FOTO LAJM) Aktori i humorit ka postur një foto të realizuar para 13 viteve. Florjan Binaj nuk duket aspak i njëjti në postimin e
Flori tregon çfarë duhet të ndryshojë në Portokalli Florjan Binaj i ftuar në Mos i Fol Shoferit ka rrëfyer disa detaje nga jeta personale dhe puna. Në bisedë e sipër Bin
Julian Deda flet hapur për largimin nga Portokallia, çfarë i ndodhi Aktori Julian Deda është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar. Juli tashmë është pjesë e programit
"Jo amnisti për dhunuesit", Presidenca ngjyroset portokalli Presidenca mbrëmjen e sotme do të ngjyroset portokalli për të dhënë një mesazh të fortë kundër dhunës së ushtruar ndaj g
15 vite aktor, Florjan Binaj tregon pse kurrë nuk e kemi parë në Teatër Florjan Binajn kurrë nuk e kemi parë në Teatër, dhe për këtë ka një arsye të cuditshme. Këë aktori e tregoi në Shiko
"Flirt" mes Gas Pajës dhe Renato Mekollit pas aktori e imitoi në "Portokalli" (FOTO LAJM) Të gjithë kanë qeshur me Gazin kur imitoi mjaft mirë Renaton kur u bërtiste konkurrentëve të “Hell’s Kitchen”, duke thye
Aktori i famshëm i "Portokallisë" kthehet në "shtëpi" Erand Sojli, aktori i njohur i humorit rikthehet këtë të diel në spektaklin e të gjithë shqiptarëve, “Portokalli”. Aktor
Iku nga Portokallia, Altin Basha nuk i flet më as në rrugë aktorit Shumë aktorë lanë Portokallinë këtë herë për të ardhur në Tv Klan. Bes Kallaku, Olsi Bylyku dhe Erion Isai ishin ata
Hudhra dhe portokalli ulin rrezikun e sulmit të zemrës Sulmi në zemër është emergjencë mjekësore dhe duhet të trajtohet menjëherë. Sulmi në zemër ndodh si pasojë e mungesës
Eneda Tarifa: Në Portokalli ka njerëz që hanë bukë kot! Eneda Tarifa e cila ka qenë prezantuese e Portokalli, tregon se nëse do të kishte mundësi dhe të kishte një post drejtue
U largua nga Portokallia, aktori i shkruan Florjan Binajt Olsi Bylyku u largua nga Portokollaki dhe Top Channel për t'ju bashkuar Besit dhe Erionit në Tv Klan. Ndonëse po nis
Do të rikthehet në Portokalli? Reagon Elvis Pupa Sot filluan të përhapeshin fjalë se Elvis Pupa, një prej aktorëve historik të “Portokalli” do t’i rikthehej spektaklit p
Aktori i preferuar i të gjithëve, rikthehet në Portokalli pas 10 vjetësh I ka munguar ekranit që pas mbylljes së programit “M’fal për shprehjen”, por siç duket e ka në plan të rikthehet. Bë
Braktisi Portokallinë për Tv Klan, Kimikati zbulon sa paguhet Olsi Bylyku i njohur si "Kimikati" nga roli i tij në "Portokalli", pak ditë më parë njoftoi largimin nga spektakli i hum
Për sa para u larguan nga Portokallia? Aktori flet për pagën në Tv Klan Kimikati vetëm pas pak vitesh në skenën e Portokalli, vendosi të largohej për të shkuar në Tv Klan sëbashku me Besin dhe
A e dini se vaji i portokallit largon trishtimin dhe mendimet depresive E mbani mend aromën që shpërthen ndërsa qëroni një portokall? Kjo agrume plot vlera, njihet për aftësinë që ka në rik
E refuzuan, kush janë VIP-at që nuk hipën tek avioni i Ramës për Stamboll (FOTO LAJM) Ka shkaktuar mjaft kureshtje lista e personazheve publike dhe gazetarëve që Kryeministri Rama mori me vete për të shkuar
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë" Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë padyshim dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Dhe dy simpatiket e e
Braktisi Portokallinë për Ardit Gjebrean, flet për herë të parë Kimikati Olsi Bylyku ka folur për herë të parë pas largimit të tij nga spektakli i humorit "Portokalli". Në një intervistë dhë
Paska qenë një legjendë? Këto fruta/perime kanë më shumë vitaminë C se portokalli Dihet botërisht se portokalli ka një sasi shumë të madhe të vitaminës C dhe ndaj edhe e shohim si një burim shumë të mir