999 rezultate për

portokalli

Dy aktorët e "Portokallisë" kumtojnë "vendimin" që i largon nga programi (VIDEO) Ditët e fundit janë shtuar zërat se do të ketë largime aktorësh nga "Portokallia". Madje, një largim i mundshëm ishte dh
Numri ideal i portokalleve që duhet të hani në ditë Portokalli njihet edhe për dobitë tjera për luftimin e sëmundjeve. Portokalli është burim i mirë i folatit, vitaminë
Vlerat fantastike të luleve të portokallit Kjo lule e bardhë rritet në tre pemë të ndryshme: portokall, limon dhe qitro. Ajo ka një aromë delikate. Uji i distiluar
Ushqimet që nuk duhet t’i fusni kurrë në frigorifer! Lista e gjatë e publikuar nga Universiteti i Kalifornisë me artikujt që nuk duhet të mbahen në frigorifer është befasues
Vetitë kuruese të lëngut të portokallit Portokallet janë ndër frutat më popullore në botë dhe në stinën ku jemi janë shumë të preferuara. Ndërkohë që ky frut
"Polici" i Portokallisë bëhet baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur Florjan Binaj është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja Sadina janë bërë me djalë.
Kujdes me konsumin e këtij lëngu! Mund të shkaktojë kancer Një ndër lëngjet më të përhapur dhe të konsumuar botërisht është ai i portokallit të shtrydhur. Vitet e fundit, ky l
Ish-aktori i "Portokallisë" bëhet baba për herë të parë Ish-aktori i famshëm i disa roleve në “Portokalli”, Kreshnik Ibrahimi, është bërë baba për herë të parë. Me anë të një p
Eneida Tarifa flet "troç": Ja pse u largova nga "Portokalli" (VIDEO) Eneida Tarifa për 6 vite ishte prezantuese e spektaklit humoristik ‘Portokalli’, por ndërkohë këtë vit nuk do të jetë më
"Të dh**** mu në Lindita Nikollë" (VIDEO) "Portokalli"-a njihet për tematikat specifike që trajton, ku pas nuk lihen çështjet sociale, politike. Ministrja Lin
Ja cili nga aktorët e "Portokallisë" i dha fund beqarisë (FOTO LAJM) Një ndër aktorët e "Portokallisë" i ka dhënë fund beqarisë. Të gjithë e njohim përmes roleve të tij humoristike në spekt
Molla, qepa e portokalli kundër mpiksjes së gjakut Shkencëtarët nga Harvardi besojnë se kimikati rutin, i cili gjendet në molla, qepë dhe portokalli mund të parandalojë mp
Kujdes! Portokalli duhet të konsumohet me lëkurë, ja arsyeja Dihet tashmë që portokalli përmban vitaminën C dhe shumë vitamina të tjera. Por ajo që është e rëndësishme dhe vlen
Salsano Rrapi do jetë pjesë e "Portokalli"? Pretendohej se Salsano Rrapi nuk do të ishte më pjesë e stafit të "Portokalli", por vetë moderatori ka zgjedhur Instagra
Aktori i Portokallisë: "Vlera më e madhe është antivlera" Mes zhurmës së krijuar së fundmi, për këngëtarët dhe artistët si dhe situatës ku ligjet në Shqipëri nuk funksionojnë asp
Ja përse duhet të konsumoni sa më shumë portokall Portokalli është i pasur me vitamina A, B, C, P, me kripëra kalciumi, fosfor etj. Lëngu i portokallit, i konsumuar me os
Aktorja e "Portokalli"-së mallkon policinë: O ju dalçin tomthat... Gjobat nuk janë aspak të mira për këdo, por kur ato vendosen në mënyrë abuzive atëherë çdo gjë ndryshon. Një revolt të h
“Më mirë darkë me Putin sesa me Trump” Kandidatja demokrate për Shtëpinë e Bardhë, Hillary Clinton ka deklaruar se do të preferonte më mirë të hante një darkë
Eneda Tarifa konfirmon largimin nga “Portokallia”...Projekte të reja? Një ditë më parë u njoftua se Eneda Tarifa nuk do të ishte më pjesë e "Portokalli". Por moderatorja e njëkohësisht këngë
Eneda Tarifa flet për ndryshimet në "Portokalli" Ndryshime të shumta po ndodhin së fundmi në Top-Channel, e ndërsa "Portokallia" do të vijojë edhe këtë sezon me prezantu