999 rezultate për

portieri

Vetëm pak ditë më parë u shpall hero, Adrian bën gabimin e tmerrshëm (VIDEO) Liverpool është duke avancuar 1:2 në ndeshjen e javës së dytë të Premierligës. Mane dhe Firmino shënuan dy supergola
Penalltia e pritur nga Adrian duhej anulluar Pas ekzekutimit të penalltive, Liverpool fitoi Superkupën e Evropës duke mposhtur Chelsean. Ishte portieri i ardhur n
Klopp bën krahasimin e çuditshëm për portierin Adrian Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka krahasuar Adrianin me Balboan pasi që priti penalltin kundër Chelsea në Super
Klopp konfirmon mungesën disa javore të Alisson Portieri brazilian Alisson Becker do t’i mungoj Liverpoolit për disa javë. Lajmin e ka konfirmuar trajner Jurgen Klopp.
Nuk ndalet PSG, kërkon dhe Dannarummën Paris Saint-Germaini shpreson të fitojë para të majme nga shitja e Neymarit për t’i transferuar sulmuesin e Juventusit,
VELIPOJË/ Portieri i Vllaznisë bëhet sërish hero, shpëton një tjetër pushuese kosovare Portieri shqiptar, Eldi Hasasni, ka bërë një tjetër akt heroik në plazhin e Velipojës. Lojtari i Vllaznisë së Shkodrë
Gafë ndaj Liverpoolit, portieri i Napolit shpëton autogolin e Hysajt (VIDEO) Portieri i Napolit, Alex Meret, bëri një ndërhyrje shpëtimtare në fitoren e skuadrës italiane 3-0 përballë Liverpoolit.
Kush është portieri që i shpëtoi jetën kosovarit në plazhin e Velipojës? (FOTO LAJM) Portieri i Vllaznisë së Shkodrës, Eldi Hasani ka bërë një akt heroik, duke i shpëtuar jetën një pushuesi në plazhin e Ve
E BUJSHME/ Portieri i Laçit transferohet te ky ekip turk Portieri i Kombëtares, Gentian Selmani është transferuar në klubin e Kategorisë së Dytë turke, Menemenspor. Pas katë
Szczesny: Jam i lumtur për rikthimin e Buffon Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, i cili u paraqit në konferencën për shtyp në Nanjing sot, foli për kthimin e G
Prezantimi mahnitës i Etrit Berishës te SPAL-i, e nis me këngë shqipe Etrit Berisha është bërë me skuadër të re gjatë këtij afati kalimtar veror. Portieri nga Kosova ka kompletuar transfe
ZYRTARE/ Portieri i Kosovës firmos me klubin që ka fituar 2 Champions-in Portier i Kosovës, Arijanet Muric është huazuar te klubi i Nottingham Forestit në Championship. Lajmi është konfirmuar n
ZYRTARE/ PSG gjen menjëherë zëvendësuesin e Buffon, transferon 19-vjeçarin e Chelsea Pas largimit të Bufon, i cili së fundmi firmosi me Juventusin, kampionët e Francës ishin në kërkim të një portieri, dhe
Zyrtarizohet skuadra e re Etrit Berishës Etrit Berisha sot do të bëhet me skuadër të re. Portieri i Kombëtares Shqiptare ka arritur mbrëmë në Ferrara për të komp
Buffon vendos për të ardhmen Pas një sezoni te PSG-ja, Buffon tashmë do të të rikthehet te Juventusi. Portieri 41-vjeçar do të kryejë nesër vizita
Alison Becker magjik, 9 ndeshje radhazi pa pësuar gol Alison Becker mund të quhet tani portieri numër një në botë. Gardiani i Liverpoolit ka plot 9 ndeshje që nuk e di çf
Liverpool nderon portierin Alisson Becker (FOTO LAJM) Portieri Alisson Becker ishte një ndër më meritorët për triumfin e Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Braziliani bëri
Buffon pranon kushtet e Juventusit, gati rikthimi Ditët e fundit, ka qarkulluar lajmi i bujshëm se Gianluigi Buffon do të kthehet te Juventusi. Portieri u largua para
ZYRTARE: Portieri i Barcelonës nënshkruan me Valencian Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës së Valencias. ‘Nëndetësja e verdhë’ do
Suarez e tepron, kërkon penallti pasi portieri priti me dorë topin (VIDEO) Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por