999 rezultate për

portieri

Portieri i Danimarkës: Kosova luajti shumë mirë, ishte e rëndësishme të mos humbnim Portieri Danimarkës, Kasper Schmeichel, ka bërë të ditur se synimi i skuadrës së tij ishte që të mos e humbnim ndeshjen
Rrëfehet ish-portieri i Interit: Për shkak të një virusi rrezikova jetën Ish-portieri i Interit, Parma-s Fiorentina-s Sebastian Frey, ka zbuluar se ka qenë i prekur nga një virus i cili i ka
Karius kërkon ndihmën e Liverpool për ta rikthyer në skuadër Referuar raportimeve të të përditshmes britanike "The Sun", portieri i Liverpool, Karius, i huazuar te Besiktas ka kërku
Buzëqesh Napoli, Ospina lë pas dëmtimin e rëndë në kokë Lajme mjaft të mira vijnë për Napolin. Portieri David Ospina i cili u dëmtua në kojë në ndeshjen ndaj Udineses një javë
Zyrtare: Casillas rinovon me Porton Klubi portugez i Portos ka njoftuar rinovimin e kontratës me portierin legjendar Iker Casillas. Vetë portieri është
Ndodh në Gjermani, sulmuesi gabon me portën bosh (VIDEO) E pabesueshme ajo që i ndodhi sulmuesit të Eintracht Braunschëeig, Manuel Janzer. Gjatë sfidës së Bundesligës 3, kund
Plas në Danimarkë, ekipi i dy futbollistëve shqiptarë akuzohet për trukime (VIDEO) Skuadra e Vejles ku aktivizohen 2 futbollistët shqiptarë, Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli është duke kaluar një moment
"Bombë" në Kombëtare, Panucci përjashton Strakoshën Thomas Strakosha ka humbur dy ndeshjet me Turqinë dhe me Andorrën, pasi dje nuk ka mundur të udhëtojë dot drejt Shqipëri
Portieri i Napolit humb ndjenjat në fushë pas një përplasje në kokë (VIDEO) Frikë për David Ospina-n në San Paolo të Napolit. Gjatë minutave të para të ndeshjes ndaj Udinese-s, portieri kolumbian
Nis me gol supersfida Partizani-Teuta, Telushi spektakolar (VIDEO) Partizani e nis mjaft mirë ndeshjen ndaj Teutës në Selman Stërmasi. Skuadra e Gegës realizoi në minutën e 6 falë një go
Portieri i gafave padit Besiktas në UEFA Marrëdhënia nuk është e mirë mes portierit Loris Karius dhe klubit ku luan aktualisht Besiktas. Siç raporton gjermania
Ish portieri i Liverpool vazhdon me gafat, trejneri Besiktas: Nuk e di çfarë ka Loris Karius u bë personazhi më i përfolur pas finales së sezonit të shkuar të Ligës së Kampionëve, pasi bëri dy gafa të
Lazio në avantazh përballë Fiorentinës fal magjisë së Immobile (VIDEO) Lazio ka zhbllokuar ndeshjen që po luan në fushën e Fiorentina-s në minutën e 23-të. Autori i golit ka qenë Ciro Immo
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c
Supergoli i fundjavës vjen nga Kili (VIDEO) Një gol spektakolar i kësaj fundjave, vjen nga Kili. Në ndeshjen mes O’Higins dhe Kokuimbo Unido, ishte sulmuesi kilen H
Fundjava hapet me supegolin më të shpejtë në Spanjë (VIDEO) Kampionati spanjoll sot hapet me ndeshjen Espanyol-Valladolid, e vlefshme për javën e 26-të të La Liga-s. Kanë mjaftu
Legjenda angleze: Kepa duhet të lihet në stol deri në fund të sezonit Legjenda e futbollit anglez, Stan Collymore, ka kritikuar veprimin e portierit Kepa Arrizabalaga, i cili refuzoi urdhrin
Barcelona kërkon një tjetër lojtar të Ajaxit Pas transferimit të Frenkie De Jong, Barcelona kërkon edhe një tjetër lojtar të Ajaxit. Skuadra katalanase po tenton
Nuk pranoi zëvndendësimin, Chelsea dënon Kepa-n Refuzimi që i bëri portieri i Chelsea-s, Kepa Arrizabalaga trajnerit Mauricio Sarri ka kaluar me një gjobë të lehtë për
Sarri shpjegon situatën që kishte me Kepa Arrizabalagan Chelsea u mposht sot nga Manchester City në finalen e Carabao Cup e zhvilluar në "Wembley". Portieri i Chelseat, Kepa