999 rezultate për

portieri

ZYRTARE/ Portieri i Kosovës firmos me klubin që ka fituar 2 Champions-in Portier i Kosovës, Arijanet Muric është huazuar te klubi i Nottingham Forestit në Championship. Lajmi është konfirmuar n
ZYRTARE/ PSG gjen menjëherë zëvendësuesin e Buffon, transferon 19-vjeçarin e Chelsea Pas largimit të Bufon, i cili së fundmi firmosi me Juventusin, kampionët e Francës ishin në kërkim të një portieri, dhe
Zyrtarizohet skuadra e re Etrit Berishës Etrit Berisha sot do të bëhet me skuadër të re. Portieri i Kombëtares Shqiptare ka arritur mbrëmë në Ferrara për të komp
Buffon vendos për të ardhmen Pas një sezoni te PSG-ja, Buffon tashmë do të të rikthehet te Juventusi. Portieri 41-vjeçar do të kryejë nesër vizita
Alison Becker magjik, 9 ndeshje radhazi pa pësuar gol Alison Becker mund të quhet tani portieri numër një në botë. Gardiani i Liverpoolit ka plot 9 ndeshje që nuk e di çf
Liverpool nderon portierin Alisson Becker (FOTO LAJM) Portieri Alisson Becker ishte një ndër më meritorët për triumfin e Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Braziliani bëri
Buffon pranon kushtet e Juventusit, gati rikthimi Ditët e fundit, ka qarkulluar lajmi i bujshëm se Gianluigi Buffon do të kthehet te Juventusi. Portieri u largua para
ZYRTARE: Portieri i Barcelonës nënshkruan me Valencian Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës së Valencias. ‘Nëndetësja e verdhë’ do
Suarez e tepron, kërkon penallti pasi portieri priti me dorë topin (VIDEO) Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por
Lazio kërkon 50 milion euro për Strakoshën Elseid Hysaj ka klau zolën më të shtren jtë nga të gjithë lojtarët shqiptarë. Në kontratën e tij me Napolin, është e shk
Joao Felix me një lëvizje, lë në "gjumë" portierin (VIDEO) Ylli portugez, Joao Felix pa dyshim ka qenë një nga fenomenet e futbollit gjatë këtij sezonit. Ai sezonin tjetër prit
Ylli i Juventusit bën për "ujë të ftohtë" të dashurën (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, i ka pushtuar ballinat pasi u fotografuar duke e tallur të dashurën e vet deri
City i vendosur të huazojë portierin e Kosovës te ky ekip anglez Manchester City është shumë afër ta huazojë portierin e vet dhe të Kombëtares së Kosovës, Arijanet Muricin, në Nottingha
Guardiola vendos për të ardhmen e portierit të Kosovës Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do të lejojë Arijanet Muriç të largohet nga klubi këtë verë, sipas "The Sun".
Shau kë gjeti para, shkaku i ndëhyrjes së sigurimit ndaj portierit turk (VIDEO) Shefi Teknik i kombatares U21 të Turqisë, Vedat İnceefe ka dalë me deklarata të forta deri edhe raciste kundër shqi
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
Barazohet ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të barazojë ndeshjen përballë Kosovës në fundin e pjesës së parë saktësisht në minutët e 43'. A
Manchester United në kontakte me portierin e La Liga-s Manchester United e ‘tradhton’ De Gea-n, në kontakte me portierin e njohur të La Liga-s. Manchester United duket se k
Oferta për Buffon nga Brazili e Kina, në garë edhe klubi spanjoll Edhe pse në moshën 41-vjeçare, legjenda italiane Gianluigi Buffon mbetet në listën e dëshirave të shumë klubeve në mbarë
De Gea nuk rinovon, United hedh grepin në Seria A Manchester United është në kërkim të një portieri. David De Gea nuk ka pranuar që të rinovojë kontratën, e cila i përfun