999 rezultate për

porti

Municionet e sekuestruara në Portin e Durrësit, zbulohen detajet për çfarë do përdorej në Bari Municioni i zbuluar dje në Portin e Durrësit do të përdorej për grabitje makinash luksoze në Bari. Kështu raporton media
Zhdukja e Kreshnik Beqirajt, i vëllai publikon raportin mjeko-ligjor: E kryen pa ADN-në e familjes Tashmë kanë kaluar 2 vite nga zhdukja dhe më pas gjetja e trupit të Kreshnik Beqirajt në Fier, të tjera detaje kontradik
Gazetari dhe komentatori i sportit bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gazetari dhe komentatori i njohur i Digitalb, Alban Xhihani është bërë baba për herë të parë. Ai dhe ba
Shkak i ngrohjes globale, ushqime më të shtrejnta dhe me të pashëndetshme Sipas një raporti të nxjerrë së fundmi nga disa organizata të ngrohjes globale, shumë shpejt ushqimi do të bëhet më i sh
Pas Milot-Balldren, Meta kthen dhe koncesionin për aksin "Porti i jahteve" Orikum-Dukat Presidenti Ilir Meta ka kthyer në kuvend koncesonin për projektimin, ndërtimin dhe mirëmbajtjen e rrugës “Porti i jahtev
Interistët i mësyjnë aeroportit duke pritur mbërroitjen e Lukakut (VIDEO) Dita e djeshme dhe kjo e sotmja janë tepër emocionuese për tifozët e Interit, të cilët nuk kanë pritur dhe kanë dalë në
Sipas raportit për cilësinë e plazheve në Evropë, Shipëria renditet ndër të fundit Teksa sezoni turisk po shkon drejt fundit është bërë publik një raport për cilësinë e ujërave ku mund të lahesh, të lla
Modelet t' i vijnë anash, njihuni me sportisten më seksi në botë (FOTO LAJM) Quhet Sara Damjanovic dhe është nga Serbia. Ajo e filloi karrrierën si sportiste pasi ushtronte Takuendo. Jeta e Damjano
Nuk ndalet PSG, kërkon dhe Dannarummën Paris Saint-Germaini shpreson të fitojë para të majme nga shitja e Neymarit për t’i transferuar sulmuesin e Juventusit,
Kërcënoi me armë dy persona, arrestohet 27 vjeçari në Korçë Policia e Korçës ka arrestuar një 27 vjeçar i cili ka kanosur me armë dy persona. Sipas njoftimit të policisë, M.B, 2
Modelet më të çuditshme të flokëve që kanë mbajtur sportistët (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
Ishte Kida e para, tani Tayna thotë diçka për marëdhëniet mes tyre (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Kida ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave dhe është përfolur gjatë për raportin e saj me artistë
VELIPOJË/ Portieri i Vllaznisë bëhet sërish hero, shpëton një tjetër pushuese kosovare Portieri shqiptar, Eldi Hasasni, ka bërë një tjetër akt heroik në plazhin e Velipojës. Lojtari i Vllaznisë së Shkodrë
Moderatorja sportive "ngre temperaturat", provokon buzë detit (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e programit sportiv “Gol pas goli” po shijon pushimet verore, duke shëtitur në vendet e bukura
Aulona Musta "kryqëzohet" për raportin me vjehrrën, revoltohet moderatorja (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht me postimet e sa
U tha se nuk flasin me njëra-tjetrën, Kida sqaron raportin me Taynën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me repe
Tjetër koncesion, hapet procedura për portin turistik "Marina Limion" në Sarandë Një tjetër koncesion është shfaqur në horizont këtë fillim gushti. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka shpallur
Ndotja e detit me plastikë, shqipëria një prej 4 vendeve më problematike Fondi global i jetës së egër (WWF) ka publikuar së fundmi një raport për menaxhimin e mbetjeve plastike të patrajtuara d
Ulet numri i pasagjerëve që udhëtojnë me tren rritet transporti i mallrave Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka përgatitur publikimin e radhës “Statistikat e Transportit dhe Telekomunikim
Portierja seksi i jep fund karrierës, shkak bëhet Instagrami (FOTO LAJM) Portieria bukuroshe i jep fund karrierës për shkak të Instagramit Mikayla Demaiter ka vendosur të heqë dorë nga sporti