999 rezultate për

portali

Krenarë edhe përtej trojeve...(FOTO LAJM) Shqiptarët, anembanë ku jetojnë e kanë treguar me vepra dhe jo vetëm me fjalë se sa krenarë që ndihen. Jo vetëm artistët
20 futbollistët më të mirë të historisë së Juventusit (FOTO LAJM) Të jesh pjesë e Juventusit, do të thotë që je një lojtarë i rëndësishëm, pasi jo çdokush mund ta veshë atë fanellë.
Optimizëm te Interi për Lavezzin... falë Zanettit Optimizem te Interi persa i perket pistes Ezequiel Lavezzi, te cilit i skadon kontrata me Paris Saint Germain ne mbyllje
Buffon dhe Ilaria, çfarë look-u në Milano (FOTO LAJM) Kapiteni i Juventusit, Gigi Buffon dhe partnerja e tij, Ilaria D'Amico, prinder te vogelushit Leopoldo Mattia, kane terh
Top 10 ushtritë me të cilat nuk duhet ta kruani (FOTO LAJM) Ne nje kohe kur shume pjese te globit jane perfshire nga lufterat me te drejte njerezit i tremben nje Lufte te Trete Bot
Top 35 tatuazhet më spektakolare në botën e futbollit (FOTO LAJM) Një nga gjërat më negative të tatuazheve është fakti që nëse vendos për të bërë një tillë duhet të mendohesh mirë pasi m
Ministri shqiptar i Arsimit propozon universitet vetëm në maqedonisht Eshtë folur shumë për përdorimin zyrtar të gjuhes shqipe në Maqedoni, por edhe pse shqiptarët atje përbëjnë gati gjysmën
Uniteti: Takimi Zaev-Ostreni i inicuar nga lideri i LSDM-së Takimi i sotëm mes Zoran Zaev dhe Gëzim Ostrenit ka qenë një takim joformal dhe i inicuar nga lideri i LSDM-së. Kështu u
21 Janari 2011 në 21 foto (FOTO LAJM) 21 Janari 2011 do te mbahet mend si nje prej datave me te erreta te historise se Shqiperise post-komuniste. Kater protes
Makina përplas të moshuarin në Prishtinë e më pas largohet (VIDEO +18) Pamjet e mesiperme vijne nga Prishtina, aty ku nje makine ka perplasur nje te moshuar dhe me pas eshte larguar nga vendi
Nikolla Gruevski është ende kryeministër në portalin e Qeverisë Ish kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Nikolla Gruevski është ende kryeministër në portalin e qeverisë, edhe pse ë
Top 10 futbollistët me look-un më ekstravagant (FOTO LAJM) Nga Paul Pogba te braziliani Neymar, nga Lionel Messi te bashkekombasi i tij Mauro Icardi... ne foto-galerine e mesip
Hija e Lippit mbi Mihajlovic, te henen ndryshimi? Silvio Berlusconi e ka vendosur: do Marcello Lippin ne krye te pankines se Milanit dhe prova e se dieles kunder Fiorenti
Ja 10 atentatet që kanë tronditur Turqinë (FOTO LAJM) Sulmi i djeshëm terrorist në Stamboll, që shkaktoi 10 të vrarë dhe 15 të plagosur, nuk është i pari që trondit Turqinë.
Kush kryeministër ballkanas ka shtëpinë më të bukur, Rama apo Vuçiç? (FOTO LAJM) Kur je personazh publik e shton interesin e popullit ndaj vetes, sidomos kur je kryeminister apo president. Njerezit dua
Ish-edukatorët, Gjeluci përgënjeshtron lajmin e dalë në "Opinion" Pas përhapjes së lajmeve në media të ndryshme se edukatorja e Shtëpisë së Fëmijës në Shkodër ka filluar punë në shtet, n
Ja 12 të dhënat më interesante për "Topin e Artë" (FOTO LAJM) Sot në orën 18:30, në Zyrih, do të zhvillohet ceremonia e "Topit të Artë" për futbollistin më të mirë të vitit 2015, ku
Princi i Marokut nuk do që t'ia puthin dorën (VIDEO) Princi i Marokut, Moulay Hassan, i kryen te gjitha ritet qe duhet te kryeje si pasardhes i kurores, por monarku 12-vjeca
Vandalizëm ndaj flamurit shqiptar në Tuz (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar, i cili ishte punuar në urën e Tërgajes në Lumin Cem në Tuz, është shkarravitur nga persona ende të pai
Pamje fantastike / Kur dëbora Kosovën e mbulon (FOTO LAJM) I gjithe territori i Kosoves eshte perfshire nga reshjet e debores, te cilat ne jo pak raste kane qene problem per leviz