999 rezultate për

portali

Ja si po e ndjekin gazetarët gjyqin për "Kumanovën" (FOTO) Ka nisur në ora 10:00, në Gjykatën Themelore Shkupi 1, seanca e rradhës gjyqësore për "Grupin e Kumanovës". Të akuzua
Mjeku Jusuf Ulaj përgënjeshtron mediat: Asnjë objekt në trupin e zonjës Haxhiu (FOTO LAJM) Pas demantimit të portalit Indeksonline, i cili publikoi një foto të rrejshme, sot Gazeta Express ka publikuar një fotog
8 yjet që kanë luajtur me Arsenalin dhe Barçën (FOTO LAJM) Barcelona dhe Arsenal janë sfiduar shumë herë në vitet e fundit në Ligën e Kampioneve, teksa katalanasit dominojnë sa i
10 gjëra që duhet të dini për Juve-Bayern (FOTO LAJM) Juventus dhe Bayern do të përballen sonte në mbrëmje në një ndeshje përcaktuese për fatet e të dyja skuadrave për këtë s
Champions, maskotat e Juves dhe Bayernit takohen në aeroport (FOTO LAJM) J, zebra maskote e Juventusit, gjithmone e pranishme ne ndeshjet e bardhezinjeve ne shtepi, ka qene mikpritesja e maskot
Juventus-Bayern e gjykon Atkinson, ja precedentët Arbiter i ndeshjes Juventus-Bayern Munchen, e programuar per neser ne ora 20:45, do te jete anglezi Martin Atkinson, me
Plas gallata me Realin dhe Cristianon (FOTO LAJM) Barazimi i djeshem ndaj Malagas e coi ne -9 pike diferencen mes Real Madridit dhe Barcelones kryesese. Dhe per kete arsy
E pabesueshme! Kjo është "gafa e vitit" e Edin Dzekos (VIDEO) Roma fitoi bindshem perballe Palermos duke shenuar 5 gola, ndersa dy prej tyre i shenoi boshnjaku Edin Dzeko. Por ish
Top 11 legjendat e Serie A (FOTO LAJM) Serie A ka patur perhere ne gjirin e saj emra te medhenj, te cilet i kane dhuruar shume jo vetem futbollit italian por e
Ja lojtari i shumë kërkuar nga Klopp (VIDEO) Jurgen Klopp që tani po fillon të kalkulojë dhe mendojë mbi transferimet që do të bëjë gjatë afatit kalimtar të verës.
"Marine One", helikopteri 400 milionë dollarësh i Barack Obamës (FOTO-VIDEO) "Marine One". Keshtu quhet helikopteri i presidentit te Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Perdorimi i pare i nje he
Tatuazhi më i veçantë për 8-vjetorin e Pavarësisë vjen nga Tirana (FOTO) 8-vjetori i Pavaresise se Kosoves festohet dhe perjetohet kudo ka shqiptare. Keshtu ndodh edhe ne Shqiperi, ky qytetare
15 vjet nga lufta e 2001-shit, ja komandantët dhe ushtarët e vrarë pas lufte (FOTO LAJM) Sot kur shënohet 15-vjetori i fillimit të luftës në Maqedoni, të gjithëve ju vijnë në mendje komandantët dhe ushtarët e
20 futbollistët më të mirë në historinë e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelona është një ndër klubet më trë mëdha në historinë e futbollit. Katalanasit kanë dominuar futbollin në vitet e f
Arturo Vidal zgjedh Top 5 më të mirë, asnjë nga Juventusi (FOTO LAJM) Arturo Vidal, futbollisti i Bayern Munchen dhe ishi i Juventusit, ne nje interviste per faqen zyrtare te UEFA-s, ka stil
Carpi-Roma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas ndeshjes se djeshme mes Lazios dhe Veronas, e mbyllur ne shifrat 5-2, sot ne mbremje zbret ne fushen e lojes Roma, k
Familja Bajrami përgënjeshtron: Arsimi nuk i tha ato fjalë në sallën e gjyqit Të afërmit e të burgosurit të rastit të Kumanovës, ish-policit Arsim Bajrami kanë përgënjeshtuar për Portalin Albeu.com
4 portierët më të mirë në Serinë A (FOTO LAJM) Në Serinë A, në portë protagonistët duken të njëjtë, teksa kohët e fundit është shtuar edhe një portier me një të ardhme
Krenarë edhe përtej trojeve...(FOTO LAJM) Shqiptarët, anembanë ku jetojnë e kanë treguar me vepra dhe jo vetëm me fjalë se sa krenarë që ndihen. Jo vetëm artistët
20 futbollistët më të mirë të historisë së Juventusit (FOTO LAJM) Të jesh pjesë e Juventusit, do të thotë që je një lojtarë i rëndësishëm, pasi jo çdokush mund ta veshë atë fanellë.