999 rezultate për

portali

Braida: Ibrahimovic? Preferon Milanon Ariedo Braida, ish drejtues i Milanit dhe tashme Drejtor Sportiv i Barcelones, ka folur per Sportmediaset rreth klubit k
Ja si pritet të jetë Juventusi 2016-17 (FOTO LAJM) Pas eleminit ne Champions League nga Bayern Munchen Juventus po mendon per sezonin e ardhshem. Sipas asaj qe shkruan
Plaku në Shkup, mesazh me cifteli për politikën (VIDEO) Ky eshte nje i moshuar shqiptar nga Shkupi, i cili cdo dite me cifteline e tij i kendon varferise dhe kushteve te veshti
"Hot Migrants", Instagrami liston refugjatët më seksi që kërkojnë Europën (FOTO LAJM) Ne rrjetin social Instragram eshte hapur nje llogari me emrin "Hot Migrants", e cila nxjerr ne pah bukurine e disa djemv
Allegri: Bayern? Godasim pikat e tyre të dobëta "Kur luan perballe Bayernit e di se duhet te vraposh 90 minuta nen presuon dhe eshte shume e veshtire, ndaj dhe duhet te
“Grabitje patriotike”, si u zhdukën 145 milionë euro të Beogradit në Kosovë Një raport i një medie investigative serbe thekson se qeveria e Beogradit ka shpenzuar 145 milionë euro për Kosovën, por
10 yjet që vrapojnë më pak në Champions, habit Messi (FOTO LAJM) Në futboll të fitosh një ndeshjen është gjëja më e rëndësishme, dhe nëse është e nevojshme për ta bërë një gjë të tillë
10 futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave te Brazili (FOTO LAJM) Brazili është një ndër kombëtaret që ka pasur shumë yje gjithmonë në përbërje. Në historinë e Seleçaos gjen lojtarë të j
Nga Bacca te Luiz Adriano, ja kush ikën dhe kush qëndron te Milani (FOTO LAJM) Kur jemi ne sprintin e fundit te sezonit dhe Milani synon nje vend ne Champions League sezonin e ardhshem, "Corriere del
Kushtrim Dacaj, profesori nga Deçani që portretizon të mëdhenjtë e kombit (FOTO LAJM) Ka shumë mënyra për të shprehur dashurinë dhe respektin ndaj figurave të rëndësishme të Kosovës dhe kombit shqiptar, por
Kurir: A ka Katica Janeva plantacione me fruta në Gjevgjeli? (FOTO-VIDEO) Gazeta maqedonase "Kurir" është interesuar pranë Prokurores Speciale, Katica Janeca, nëse ajo ka dhënë një deklaratë pra
Rikthehet "Muri i Berlinit" në kufirin greko-maqedonas (FOTO LAJM) Situata ne kufirin greko-maqedonas vazhdon te jete kritike me mijera refugjate qe presin te futen ne territorin e Maqedo
Gafa e mediave shqiptare në Maqedoni me Joleza Kokën (FOTO LAJM) Bukuroshja e famshme e PS-se, Joleza Koka, vazhdon te jete ne qender te vemendjes, por tani jo per shkak te deklaratave
Pse në të njëjtën ditë edhe dëshmia e Ahmetit, edhe vizita e zyrtarit amerikan? Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është ftuar të japë dëshminë e tij në Prokurorinë Speciale.
Formacioni i bukurosheve të Premier League (FOTO LAJM) Të jesh një futbollist profesionist është një avantazh i madh për të qenë shumë i suksesshëm edhe jashtë fushave. Si
10 futbollistët më të shtrenjtë në moshën 16 vjec (FOTO LAJM) Shumë skuadra të mëdha investojnë shumë të konsiderueshme për të pasur për vete yjet më të spikatur në mosha të reja.
Revoltohet vogëlushi: Hashim Thaçi, Hashim Thaçi... (VIDEO) Shume simpatizante te PDK-se u gezuan dje me zgjedhjen e kryetarit te tyre, Hashim Thaci, ne postin e presidentit te Kos
Ja Top 11 të dashurat e Silvio Berlusconit (FOTO LAJM) Lavinia Palombini është e dashura e re e ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milanit, Silvio Berlusconit.
Liverpool-Manchester United, kryesfida e Europa League Liverpool-Manchester United eshte pa dyshim perballja me spektakolare e 1/16-ve te Europa League. Shorti i hedhur pa
E pabesueshme! Foshnja e porsalindur merr frymën e parë brenda qeskës amoniake (VIDEO) Ky eshte momenti i jashtezakonshme kur nje foshnje e porsalindur qendron ende ne qesken amniotike dhe merr fryme per her