999 rezultate për

portali

Reagojnë nga RDK: Sela dhe Memedi nuk janë ndarë Pas lajmit te publikuar pak me heret ne Portalin Albeu, "A janë ndarë Ziadin Sela dhe Vesel Memedi?, kane reaguar disa e
Ja 16 qytetet më të rrezikshme në Europë (FOTO LAJM) Kush eshte qyteti me i rrezikshem ne Europe? Kievi, kryeqyteti i Ukraines, i ndjekur nga Beogradi i Serbise dhe Sofia e
E bujshme / Milan shitet në Katar për 750 milionë euro Sipas asaj qe shkruajne mediat italiane, Silvio Berlusconi ia ka shitur Milanin fondit sovran te Katarit, Qatar Invstmen
Reportazhi i "Daily Mail" / Prapa gardhit me gjemba, Maqedonia blindon kufirin (FOTO LAJM) Eshte shume e veshtire, per te mos thene e pamundur, te mund te depertosh permes kufirit grek ne Maqedoni. Shkupi zyr
RDK-ja i tregon Portalit Albeu dokumentin zyrtar: Ja kush është kryetari ligjor (FOTO LAJM) Pas publikimit nga ana e Portalit Albeu te lajmit "RDK-ja e Veselit apo RDK-ja e Zendelit", në adresë të portalit tonë k
Ja 11-shja aktuale më e kushtueshme në botë (FOTO LAJM) Futbolli ka ndryshuar shumë në ditët e sotme, teksa të gjithë flasin vetëm për para. Real Madrid, Barcelona, City, Chels
Bukuroshja e Zoran Zaev (FOTO LAJM) Zoran Zaev ndoshta nuk është i lumtur politikisht pasi forca e tij politike, LSDM, vazhdon të pretendojë se nuk janë plo
Messi mposht Ronaldon në Shqipëri (FOTO LAJM) Portali më i madh sportiv, Goal.com ka organizuar një sondazh të titulluar “Legjendat e Kupës së Botës”. Megjithëse L
Ky është pengmarrësi i avionit të EgyptAir (FOTO LAJM) Televizioni shtetëror egjiptian ka publikuar fotografi të rrëmbyesit të dyshuar të avionit të EgyptAir, percjell Portali
Ja pse është shumë me fat portieri i PSG-së (FOTO LAJM) Izabel Goulart, engjelli i Victoria's Secret dhe e dashura e portierit te PSG-se, Kevin Trapp, tregon linjat e saj perfe
Zyrtare/ De Biasi konfirmon formacionin e Portalit “Albeu” (FOTO) Trajneri i Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ka përcaktuar formacionin zyrtar për sfidën e sotme ndaj Austrisë, i cil
Ndiqni LIVE intervistën e Jahjagës për Zërin e Amerikës (VIDEO) Gjate vizitës qe po zhvillon në Washington, Presidentja në largim e Kosovës, Atifete Jahjaga, vizitoi edhe Zërin e Ameri
"Deputet në Turqi" / Qytetarët e Gostivarit nuk e njohin Ismail Kadarenë (VIDEO) Ai është shkrimtari më i madh shqiptar dhe një prej më të medhenjve në botë. Autor i shumë veprave të përkthyera në shum
Vëllai i Najim Laachraoui, fitues i medaljeve me Belgjikën (FOTO LAJM) Vellai i armikut numer nje te Belgjikes, Najim Laachroui, "njeriu me te bardha" i kapur dje nga kamerat e sigurise ne Ae
Sulmet në Bruksel, arrestohet terroristi i tretë (FOTO LAJM) Eshte arrestuar ne Anderlecht te Belgjikes Najimm Laachraoui, terroristi i trete qe mbijetoi pas sulmeve te djeshme ne A
Provokon Trump: E mbani mend Brukselin e bukur? Nuk është më (FOTO) Sulmet terroriste të Brukselit janë komentuar edhe nga Donald Trump, kandidati republikan për president të SHBA-ve në zg
Policia arreston të dyshuarit për sulmet në Bruksel, ja pamjet (VIDEO) Mediat e huaja publikuan me herët fotot e arrestimit të dy të dyshuarve, përcjell Portali Albeu. Ndalimi i tyre ësht
Ja harta e sulmeve në Bruksel (FOTO LAJM) 28 te vdekur dhe mbi 130 te plagosur, 10 prej te cileve ne gjendje te rende. Ky eshte bilanci i deritanishem i 4 sulmeve
Sulmi në Stamboll, rritet bilanci i viktimave (FOTO-VIDEO) Update - Prefekti i Stambollit, Vasip Sahin, ka bere bilancin paraprak te viktimave nga sulmi i sotem ne Rrugen Istiklal
United i çmendur pas Higuain, ja sa i ofron Napolit "Manchester United eshte gati te paguaje 108 milione euro Napolit per te marre Higuain". Ky eshte titulli i sotem i