999 rezultate për

portali

Ja pamjet nga maskat që po terrorizojnë Prishtinën Vjedhjet në Prishtinë po i cënojnë tepër qytetarët, pasi çdo ditë e më shumë po bëhen një fenomen kërcënues. Në rapor
Akuzat e Berishës/ Omuri për Albeu-n: Nëse ke burrëri denonco në Prokurori Në postimin e radhës në rrjetin social Facebook, ish kryeministri Berisha ka hedhur akuza mbi "kreun e PS në Kukës", Gëz
Ja shifra e çmendur që të përfitojë Hasi pas shkarkimit nga Legia Besnik Hasi do të përfitojë një shumë të konsiderueshme pas shkarkimit nga legia e Varshavës. Portali “sport.se.pl”
Serbët mërziten me Finlandën: S'e mbajtët fjalën për flamurin shqiptar Federata e Futbollit të Finlandës kishte paralajmëruar para ndeshjes kundër Kosovës, se nuk do të lejojë shfaqjen e simb
Ministri i Ekologjisë kërcënon pronarin e portalit "TetovaSot" Ministri i Ekologjisë, Bashkim Ahmeti ka kërcënuar me vdekje pronarin e portalit "TetovaSot". Lajmin e ka bërë të dit
Interi ka një ide të çmendur në merkato (FOTO) Inter kërkon të sjellë në Milano Alexis Sanchez. Lajmi publikohet nga portali “fichaje.net”. Sipas këtij portali, klu
Higuain bashkohet me shokët, sot prezantohet (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain është bashkuar sot me shokët e tjerë të ekipit që janë rikthyer nga kombëtaret. Sulmuesi argjentinas
Ja si ndryshon formacioni i United me Pogba-n (FOTO LAJM) Pol Pogba me shumë mundësi sezonin e ardhshëm do të luajë në Premier League për skuadrën e Manchester United. Trajner
6 fakte që vërtetojnë se Pogba është një futbollist i madh (FOTO) Pol Pogba u kritikua shumë për paraqitjen e tij në Europian, por nuk duket se ka ndikuar shumë te United për të hequr do
Albeu ju uron Gëzuar Bajramin! Mijëra besimtarë myslimanë festojnë sot ditën e Fitër Bajramit, i njohur në popull si Bajrami i Madh. Festimet që i tako
Çekët anulojnë ndeshjen me Teutën: Durrsakët hetohen për trukime Skuadra çeke Slavia Praha lajmëron anulimin e ndeshjes ndaj Teutës. Sipas tyre skuadra durrsake po hetohet për disa ndes
10 "shkurtabiqët" e Europianit (FOTO LAJM) Gjatësia nuk është një kusht për të qenë një protagonistë në fushën e lojës dhe këtë gjë e kanë vërtetuar gjithmonë shum
Mediat greke pasqyrojnë djegien e autobusit dhe merren me Nishanin Djegia e autobusit një ditë më parë ka marrë edhe vëmendjen e mediave greke. "Tragjedia e shpërthimit në autobus…dhe dek
Formacioni më i mirë i lojtarëve deri 23 vjeç, Hysaj ... (FOTO LAJM) 5 kampionatet më të mëdha europiane kanë mbyllur një tjetër sezon që ka dhuruar spektakël. Padyshim edhe gjatë këtij vit
Dhunohet pronari i një portali maqedonas Tre persona të maskuar mbrëmjen e djeshme rreth orës 22.30 minuta kanë dhunuar pronarin e portalit Reporter.mk, G.N.
Ja kush janë "vajzat e babit" (FOTO LAJM) Shumë personazhe të show-bizit shqiptar dhe botëror kanë një lidhje tejet speciale me babain. Ato nuk ngurojnë madje që
Katër mjete të përfshira në një aksident në autostradë Një aksident pa pasoja për jetën ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë – Durrës. Nga të dhënat e para që
Fotografi shokuese, fëmija që pi cigare në prani të të rriturve (FOTO LAJM) Foto skandaloze nga pika kufitare e Kapshticës, në kufi me Greqinë. Një lexues i portalit Albeu.com ka dërguar disa foto
Këto janë super makinat e Messi-Suarez-Neymar (FOTO LAJM) Futbollistët në vitet e fundit kanë shtuar shumë të ardhurat, pasi kontratat janë bërë të frikshme. Me dhjetëra mili
Ja sa për qind të golave kanë shënuar 10 bomberat e Europës (FOTO LAJM) Skuadrat e mëdha europiane janë të mbushur me bombera që kanë një peshë të madhe në sukseset e një skuadre. Golashën