999 rezultate për

portali

Milan arrin marrrëveshjen me klubin nga Anglia për blerjen e lojtarit Sipas “Calciomercato.com”, Milani ka arritur marrëveshjen me Swansea City. Detaje rreth marrveshjes së dy klubeve me
Alarmohet ushtria greke: Turqit na ngritën kurth dhe arrestuan dy ushtarë Kapja e dy ushtarëve grekë në territorin turk gjatë paradites së djeshme ka rikthyer tensionet mes dy vendeve, pasi hele
Futbollisti më i pasur? As Messi, as Ronaldo dhe askush që ju e njihni Portali mediatik "Quora" ka zbuluar futbollistin më tëpasur në botë. Sipas këtij portali futbollisti më i pasur në bo
Portali serb: Kamerat kanë regjistruar atentatorin e Ivanoviqit Portali serb “Kurir” sot shkruan se gjatë shikimit të regjistrimeve nëpër kamera është parë sulmuesi i liderit të serbëv
Zbulohet kush qëndron prapa portalit satirik Pampress? Pampress gjatë ekzistencës së tij ka ofenduar dhe ka shpifur çdo kënd, duke mos treguar asnjëherë se kush është kryereda
Si erdhi interneti në Tiranë dhe cili ishte portali i parë Ishte viti 1989. Në Universitetin Politeknik i Tiranës (UPT) ndodhi një ngjarje historike: lidhja e parë e Shqipërisë me
Mediat greke: Xhamia më e madhe në Ballkan, drejt përfundimit (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar pa vëmendje në mediat greke ndërtimi i xhamisë së madhe të kryeqytetin e Shqipërisë. Ajo tashmë është n
Ky pritet të jetë Topi që do të përdoret në La Liga për sezonin 2018/19 (FOTO LAJM) E bardha, e verdha dhe ajo rozë e vjollcë do të jenë ngjyrat e Topit të ri të La Ligas i cili pritet të përdoret gjatë s
Çizmet e Kryemadhit në portalin rus, Shqipërinë e pret një tjetër 97-të Agjencia ruse e lajmeve “Sputnik” ne gjuhen serbe, ne nje shkrim me titull “A mundet kepucet e gjuajtura mbi Ramen te ar
Qeveria merr një tjetër vendim të rëndësishëm, dokumentet e reja që merren online Në listën e dokumentave që do të merren online përmes portalit e-Albania i shtohen edhe tre dokumenta të tjera. Qever
I akuzoi për shpifje, deputeti i PD-së humb gjyqin ndaj portalit shqiptar Gjykata e rrethit në Tiranë ka “rrëzuar” sot në mesditë padinë e deputetit të Bashës, Ervin Salianji ndaj agjencisë së l
Portali Albeu sonte sjell LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë Ashtu si në rrethin e parë, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultatet e zgjedhjeve loka
Rama tregon çfarë bëri për denoncimet në portalin bashkëqeverisës (VIDEO) Ka vetëm pak kohë që Kyeministri Edi Rama prezantoi platformën dixhitale ku mundtë denoncosh vetë të qeveria dhe sipas R
Mediat greke: Nis lufta kundër mafias shqiptare Mediat greket po i kushtojnë rendësi zhvillimeve të fundit në Shqipëri pas skandalit Tahiri si edhe nisjes së aksionit "
Portali Albeu do të sjellë LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultat
Portali Albeu do të sjellë LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Maqedoni Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultat
Ish-e dashura sulmon liderin e një partie në Maqedoni Lideri i Partisë për Ardhmëri Evropiane, Fijat Canovski që përfaqëson komunitetin e ashtuquajtur torbesh në Maqedoni par
Njeriu që “shëron” kancerin rrezikon burgun Një burrë rrezikon të dënohet me burg, pasi deklaroi në portalin e tij se mund të shërojë kancerin. Jerry Sargeant, i
Çertifikatat në Maqedoni edhe në formë elektronike Drejtoria për menaxhimin me librat amë njoftoi se ka filluar të funksionojë portali portal@uvmk.gov.mk, për dorëzimin e
Nis raundi i dytë i regjistrimeve, rihapet portali online i maturës shtetërore Ministria e Arsimit dhe Sportit, bën me dije për të gjithë maturantët, të cilët nuk arritën dot të plotësojnë në kohë Fo