999 rezultate për

pontevedra

Shkatërrohet banda turko-shqiptare në Spanjë, 29 të arrestuar Policia e Spanjës ka arritur të shkatërrojë një bandë në sajë të një operacioni anti drogë, zhvilluar në qytetet Madrid,
Shqiptarët në Spanjë grabisnin shtëpi dhe lekët i harxhonin për prostituta Agjentët e Policisë Kombëtare në Valencia kanë shkatërruar një grup grabitësish shqiptarë të specializuar në vjedhjet e