999 rezultate për

poloni

Ndodh në Poloni, VAR-i ndëshkon lojtarin e Legias dy herë me karton të kuq (VIDEO) VAR-i po fiton gjithnjë e më shumë rëndësi në fushat e futbollit, pasi përtej problematikave të evidentuara, në jo pak r
Mishi i lopëve të sëmuara nga Polonia u importua edhe në Kosovë Lajmi që u bë jehonë në mediat botërore për mishin e lopëve të sëmuara i cili u importua në shumicën e vendeve të euro
Në këtë stadium do të zhvillohet sfida mes Kukësit dhe Apolonisë (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit nuk ka pranuar kërkesën e klubit të Kukësit për zhvillimin e sfidës ndaj Apolonisë në “Ze
Theret me thikë kryetari i bashkisë në Poloni Kryetari i qytetit polak, Gdanks, ka ndërruar jetë në spital vetëm një ditë pasi u ther me thikë gjatë një tubimi për ba
Arrestohet biznesmeni kinez në Poloni, dyshohet për spiunazh Shërbimet polake të sigurisë kanë njoftuar se një biznesmen kinez dhe një polak janë arrestuar për spiunazh. Sipas n
Publikohen pyetjet e çuditshme të britanikëve, vrasin mendjen nëse ka vampirë Pyetjet për vampirët në Poloni dhe sallamin vegjetarian janë në mesin e pyetjeve më të çuditshme që qytetarët britanikë
NATO rrethon Rusinë, 10 ditë stërvitje me mijë ushtarë , tanke dhe avionë (FOTO LAJM) 15 mijë ushtarë të Polonisë dhe 4 të vendeve të NATO-s do të marrin pjesë në stërvitjen "Anakonda 2018" që organizohet n
Tusk merret në pyetje me dyshimet për skemat piramidale Shefi i Këshillit Evropian, Donald Tusk, është marrë në pyetje të hënën në vendlindjen e tij Poloni, në kuadër të hetime
Formacionet zyrtare: Poloni - Itali Italia do të luaj sonte në transfertë kundër Polonisë në "Stadion Śląski", ndeshje e vlefshme për Ligën e Komb
Portugalia fiton me përmbysje ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Polonisë me rezultatin 2-3 në "Stadion Śląski". N
Portugalia shënon edhe golin e tretë ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është Bernard
Portugalia përmbys Poloninë (VIDEO) Portugalia ka përmbysur Poloninë në "Stadion Śląski". Këtë herë është një shënuar një autogol nga mbrojtës
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon në avantazh ndaj Portugalisë (VIDEO) Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Geno
Formacionet zyrtare: Poloni - Portugali Polonia dhe Portugalia do të ndeshen sonte në "Stadion Śląski", e vlefshme për Ligën e Kombeve. Polakët do
Bazë ushtarake në Poloni, Varshava gati 2 miliardë dollarë Varshava është e gatshme të paguajë të paktën 2 miliardë dollarë për hapjen e një baze ushtarake amerikane në vend. K
Italia ngec me Poloninë Italia ka barazuar me rezultat 1-1 në ndeshjen e parë në grupin e saj. Polakët kaluan në avantazh të parët, teksa në
Donnaruma bën pritjen e sezonit, por Polonia e mbyll pjesën e parë në avantazh (VIDEO) Polonia e ka mbyllur në avantazh të një golin pjesën e parë që po luhet kundër Italisë, Në fillim të pjesës së parë
Liga e Kombeve, Italia me ide të qarta kundër Polonisë Edhe Italia po kryen përgatitjet e fundit për ndeshjen debutuese ne Ligen e Kombeve ku përballë do të ketë Poloninë.
Godet shokun e skuadrës, arbitri nuk ia kursen kartonin e kuq (VIDEO) Shpeshherë kemi dëgjuar për episode të çuditshme në fushën e lojës ku protagonistë bëhen lojtarët nga të dyja skuadrat q