999 rezultate për

politika

Mjeku i njohur mesazh politikanëve: 30 vite ishin mjaft për të treguar pangopësinë! Mjeku i njohur, Tritan Kalo, ka dhënë një tjetër mesazh të rëndësishëm për të gjithë qytetarët shqiptarë, se si të fitoj
Flet mjeku që u vetëkarantinua: Politika e përdori mesazhin tim në mënyrë të turpshme Mjeku Ilir Allkja në një videomesazh të publikuar në rrjetin social “Facebook” njoftoi se u vetëkarantinua pasi vizitoi
Politikani italian nuk i trembet koronavirusit: Shikoni vetëm p*rno (VIDEO) Teksa shumë njerëz janë "zhytur" në panikun e koronavirusit, kritiku i artit dhe politikani italian Vittorio Sgarbi, vaz
Politika e jashtme e Kosovës: Kurti hap para, Thaci hap prapa, ShBA dhe BE ripozicionim Prof. Lisen Bashkurti Kohët e fundit situata në Kosovë duket se po tensionohet sërish. Në qëndër të këtij tensioni qënd
Artisti nga Kosova me protestë simbolike, numëron 8 ofendimet e politikanëve ndaj grave Artisti nga Kosova që në rrjetin social Facebook njihet me emrin I Am I, ka bërë një protestë simbolike sot për Ditën e
Preket nga koronavirusi politikani i lartë demokrat Koronavirusi është cilësuar si sëmundja që nuk kursen askënd. Kështu, pasi vrau dhe preku disa politikanë të lartë në Ir
Irani humb një tjetër politikanë nga koronavirusi Fatemeh Rahbar, anëtarja e sapozgjedhur e parlamentit iranian, vdiq nga koronavirusi të premten. Rahbar ishte deputet
Rama injoron Haradinajn: Nuk merr vesh fare nga politika! Rama ka vazhduar akuzat ndaj ish-kryeministrit të Ksovës, Ramush Haradinaj. Për Haradinajn, Rama ka thënë se nuk e me
Nuk mungon politika në derbin Tirana-Partizani, shpaloset pankarta për 2 Marsin Më 2 Mars është thirrur një manifestim nga ana e Presidentit të Republikës, Ilir Meta kundër asaj që ai e quan grusht sh
Politikani italian vetizolohet nga frika e koronavirusit, ka një video-mesazh për qytetarët (VIDEO) Frika nga koronavirusi ka bërë që presidenti i rajonit të Lombardisë në Itali, Attilio Fontana të japë sot një mesazh pë
Zaev: Nuk ka politikan tjetër të ketë pasur bashkëpunim të mirë me shqiptarët sa unë Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, i cili mban postin e kryetarit të LSDM-së, nuk beson se ka pasur ndo
Shkrijelj: Zhvillojmë politika përgjegjëse, pensionistët morën pension më të lartë Pensioni i janarit është më i lartë për 722 denarë në muaj, ndërsa kjo rritje hyn në bazën e pensionit që do të paguhet
Qeveria Kurti: Politikanët do të kenë frikë nga prokuroria Prioritet i qeverisë Kurti është padia e Kosovës ndaj Serbisë për krime lufte. Në mandatin tim nuk do të ketë prokuror q
Valentina Leskaj tregon arsyen se përse i dha fund karrierës politike Valentina Leskaj është një ndër politikanët më me përvojë në Shqipëri, por tashmë ka hequr dorë nga politika shqiptare.
Zv/ministri: Politikanë dhe biznesmenë, të gjithë nën shënjestër Zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari tha se deri tani rreth 10 personave iu është dërguar formulari i posaçëm për
Të kuruara në detaj, kush janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhe
"Të bardhë" nëpër lokale, Fevziu tregon për herë të parë si e mori Ministrin e Brendshëm në telefon Blendi Fevziu ka folur mbrëmë në Opinion në lidhje me pasuritë e paluajtshme të grupeve kriminale si dhe për influencën
Yuri Kim mesazh para politikanëve: Shqipërisë i duhet të ç’rrënjosë korrupsionin Ambasadorja e SHBA-ve, në Tiranë, Yuri Kim, e cila ka nisur vetëm pak ditë më parë detyrën, ka përsëritur edhe njëherë m
Këto janë vajzat më të përfolura të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët nuk zgjedhin dot as prindërit dhe as karrierën e prindërve të tyre, por pas të 18-ve, mund të zgjedhin të jenë o
Veshje të përzgjedhura dhe look i kuruar, politikanet shqiptare që shkëlqejnë gjithnjë (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen