999 rezultate për

politika

"Më bëj bllok mua!", kush është politikani që futi në sherr Kreshnik Spahiun me mikun e tij? Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka postuar në Facebook pjesë nga biseda e tij private me një mik të ti
Mbushen mediat, politikani filmohet duke konsumuar kokainë Një video është bërë virale në rrjet, pasi politikan suedez është filmuar duke konsumuar lëndë narkotike të llojit kokia
Nazarko: Po të isha politikan, do varja gjithë klasën politike Është shoqëruar me debate të forta diskutimi në studion e emisionit “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, ku
E quajti plak, Berisha tregon pse nuk largohet nga politika dhe paska lidhje me Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar pse vazhdon ende të jetë në politikë, dhe me një rol aq të rëndësishëm për demo
Spartak Ngjela zbulon çfarë do të ndodhë në tetor: Nuk do tronditet vetëm politika! Avokati Spartak Ngjela deklaron se “Reforma në Drejtësi dhe antikorrupsin nuk ka trembur vetëm politikanët por edhe gaze
Habit Artan Hoxha, zbulon nderin i kërkojnë grupet kriminale politikanëve Artan Hoxha ka zbuluar se zbatimi i ligjit ndaj kundërshtarëve është nderi që i kërkojnë grupet kriminale palëve politik
Politikane e ardhshme, vajza e Niko Peleshit në hapat e babait (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Ndahet nga jeta profesori dhe politikani i njohur Profesori dhe politikani i njohur shqiptar Sabit Brokaj, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare pas një ataku kardiak.
Deputeti bën deklaratën e fortë: Tërhiqem nga politika nëse Rama merr një tjetër mandat Deputeti Lefter Maliqi ka bërë një deklaratë të fortë ku ka pranuar se nëse Rama do të fitojë qarkun e Beratit në gjedhj
Kalo kthen sytë nga politika: T’i japim peshën e duhur rëndësisë së votës Mjeku infeksionit Tritan Kalo ka bërë një postim në rrjetin social ku kritikën e vë te politika në vendin tonë. Sipas
"Luftë" jashtë Kuvendit, këto janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhe
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publikë në Kosovë në vitin 20
U frymëzua nga Rama? Politikania e njohur nis fushatën me atlete (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm me karizmën e tij, por edhe me stilin e veshjes. Nuk ka n
Grenell i përgjigjet Osmanit: Na duhen politikanë që bëjnë më shumë sesa thjesht të ankohen Emisari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj kryepar
U prek nga COVID-19, Veliaj zbulon politikanët demokratë që i uruan shërim të shpejtë Pavarësisht përplasjeve politike, kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, gjatë kohës kur ka qenë i infenktuar me COVID-
"Ku ti keni ato të librit tuaj!", shpërthen Manjani: Nuk jam politikan Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ndarë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale ku sqaron një herë e mirë se
4 persona drejtues në dy sektorë njëkohësisht, Xhaferaj: "Halabaku" i kryeministrit u shpërblye në bashki (VIDEO) Ferdinand Xhaferraj, kreu i PD në Durrës, ka dalë në një deklaratë për mediat duke u shprehur se në Durrës 4 persona mba
"Kështu ndodh kur shitesh e blihesh", Marin Mema bën deklaratën e fortë për gjendjen në Kakavijë Me mijëra shqiptarë po përballen me radhë kilometrike prej ditësh në pikën doganore të Kakavijës, teksa sot po e njëjta
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publik në Kosovë në vitin 202
Mbi 50 viktima! Ndodhej në zyrë, politikani i lartë libanez vdes nga shpërthimi (FOTO LAJM) Shpërthimi i fuqishëm nga një magazinë me fishekzjarre deri më tani dyshohet të ketë shkaktuar mbi 50 të vdekur e mbi 30