999 rezultate për

politika

Vetë u vaksinua i pari, Rama: Politikanët shqiptarë duhet të vaksinohen të fundit Kryeministri Edi Rama ka deklaruar ditën e sotme se politikanët do të vaksinohen të fundit në Shqipëri. Rama tha se ë
Koronavirusi i merr jetën gruas së politikanit të njohur Koronavirusi i ka marrë jetën gruas së veprimtarit dhe politikanit të njohur kosovar Adem Demaçit, Xhemajlije Hoxha Dema
Sot milioner, politikani shqiptar tregon si e nisi: Punova kamarier! Politikani i djathtë, Agron Shehaj i cili është sot një nga sipërmarrësit më të suksesshëm shqiptar dhe numëron miliona
8 të ndaluar për rrahjen e djalit 18-vjeçar të politikanit Nenad Rashiç Policia e Kosovës ka konfirmuar raportimet e mediave lokale në Kosovë se të hënën në afërsi të një shkolle në Llapnasell
Spiropali zhvishet nga petku i politikanes, "dredh belin" për PS-në (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një video në rrjetin social Instagram
Politikani serb: Rrahja e djalit tim ishte e paralajëmruar “Grupi i personave që e ka pritur djalin tim pas shkollës, një ditë më herët ka publikuar në Facebook dhe Instragram, po
Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K.,
Rama heq "barrën" nga vetja: Gjyqtarët dhe prokurorët kanë faje shumë më të rënda se politikanët Kryeministri Edi Rama ka thënë sot nga Elbasani se prokurorët dhe gjyqtarët kanë faje shumë më të rënda se politikanët.
Basha është "zgjuar", rendit 100 dështimet e Ramës në 8 vite Kryedemokrati Lulzim Basha duket se ka nisur të zgjohet dhe të kuptojë rëndësinë e pozicionit të opozitës. Por sigu
Basha politikani i parë shqiptar që uron Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin: Kosova ka sfida përpara Kreu i Partisë Demokratike te Shqipërisë, Lulzim Basha ka uruar Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin për fitoren në zgjedhje.
Drejt kutive të votimit, si u dukën sot gratë e politikanëve (FOTO LAJM) Kandidatët për kryeministër tashmë kanë ushtruar të drejtën e tyre për të votuar. Të tre janë shoqëruar në qendrat e vot
SPAK nis "luftën" pak para zgjedhjeve, paralajmërohet operacioni që mund të arrestojë politikanë Pas operacionit të djeshëm në Krujë, kanë filluar paralajmërime të tjera për luftën e SPAK. Gazetari LisI Myrta ka d
Politikani amerikan: Nuk duhet të ketë asnjë miliarderë Politikani amerikan, Jesse Ventura, ka dhënë mendimet e tij mbi kapitalizmin duke thënë se nuk duhet të ketë asnjë milia
Shtimi i infeksioneve në vend, Rama nuk i del në krah deputetëve: E papëgjegjshme! Pas rritjes dramatike të rasteve me COVID në Shqipëri, kryeministri Edi Rama ka dalë në një konferencë për mediat duke k
Lulzim Basha nuk është vetëm një politikan, Aurela i nxjerr zbuluar talentin në shtëpi (VIDEO) Lulzim Basha nuk është vetëm lideri i PD dhe një politikan i suksesshëm por edhe një bashkëshort i devotshëm. Aurela
"Të majtë edhe të djathtë", Françeska Jaçe flet për politikanët që e kanë ngacmuar (FOTO LAJM) Mos u çudisni nëse modelen dhe ish-banoren e Big Brother-it, Françeska Jaçe e shihni pjesë të politikës. Ju paralajmërua
Në kërkim nga policia pas arratisë, Fjolla "bëhet e gjallë" për politikanin e njohur (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga policia. Ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpi
"Berisha u mor personalisht me burgosjen time", Nano zbulon përse nuk u josh nga demokratët Ish-Kryeministri Fatos Nano në të parën intervistë televizive pas 10 vitesh ka rrëfyer edhe faktin pse zgjodhi të qëndro
Nuk është Rama, ky është politikani më i paguar në Kuvendin e Shqipërisë Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin Opinion po diskutohet mbi pasurinë e politikanëve shqiptarë. Duke iu referuar të
Jo vetëm Donald Trump, Twitter i bllokon llogarinë politikanit shqiptar (FOTO LAJM) Twitter ka pezulluar llogarinë e ish-deputetit demokrat, Genc Pollo. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pollo, i cili zbu