999 rezultate për

policise

Shpërthim në një banesë në Durrës, shoqërohen disa të dyshuar në Polici Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në banesën e shtetasit B.N., në Fl
Si i grabitën shqiptarët dhjetëra mijëra euro pronarit grek: Jemi policë, do t'ju arrestojmë djalin Më 11 shtator, rreth orës 5:30 të pasdites, dy burra me origjinë shqiptare dhe një grek, paraqiten jashtë një shtëpie në
U përplasën teksa po i arratiseshin policisë, zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit në Fushë-Krujë Zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit, nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në
Makina e policisë aksidenton qytetarin dhe largohet nga vendngjarja? Reagon policia Policia e Vlorës ka reaguar në lidhje me një lajm që qarkulloi në rrjetet sociale ku thuhej se një mjet policie pasi kis
Zhdukja e tre të rinjve, Veliu mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më problematike në vend, për shkak të ngjarjeve të pazbardhura kriminale në këtë qytet ve
E deklaroi Lleshaj, efektivët mbi 50 vjeç do të hiqen nga policia për t'u punësuar roje Ditën e sotme Komsioni për Çështjet Ligjore ka miratura ndryshimet e reja në Policinë e Shtetit. Janë miratuar ndrysh
7 të arrestuar nga aksionet e policisë, sekuestrohen 10 kg kanabis Policia e Fierit ka arrestuar 7 persona në dy operacione të ndryshme. Dy persona u arrestuan pasi u kapën me 10 lëndë
Plagoset me armë zjarri një 36-vjeçar në Durrës Një 36-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Durrës. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 në fshatin Gj
I riu shqiptar "turpëron" policët grekë, shkojnë t'a arrestojë por ai u merr armën nga dora Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke. Kamerat kanë kapur momentin kur arma e shërbimit të një polici të n
Ngritën fermë kanabisi 100 m larg rajonit të policisë, 2 shqiptarët e pësojnë keq Një gjykatë në Uells ka vendosur 3 vite burg për 2 shqiptarë, të cilët kishin kthyer një pub në një fermë droge. Sipa
Plagoset me armë zjarri 35-vjeçari në Tropojë Një 35 vjeccar është plagosur me armë zjarri në Tropojë mbrëmjen e sotme. Autori i dyshuar është shoqëruar për në kom
Punonjësi i Policisë së Burgjeve godet me tytën e pistoletës 39-vjeçarin Policia njofton se rreth orës 20:15, në Paskuqan në periferi të Tiranës, 49-vjeçari Lavdrim Mena, punonjës i policisë së
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa
Plas sherri në Krujë, babë e bir plagosin dy persona Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë, ku sipas policisë kanë mbetur të lënduar dy persona. Mësohet se aut
U bënë tapë dhe u rrahën me personelin, policia arreston 2 persona Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim për sherrin që ndodhi mbrëmë në një lokal në qendër të
Kanosi efektivët e policisë, arrestohet 56 vjeçari Tre shoferë janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, ndërsa iu vunë prangat edhe shtetasit R.Zh., 35 vjeç, i shpallur
Kanabis në shtëpi, si e pësoi tropojani Një 62-vjeçar nga Tropoja është arrestuar pasi është kapur me lëndë narkotike. Policia njofton se është vënë në pranga A
U kap i armatosur, arrestohet 39-vjeçari shqiptar në Gjermani Një shqiptar 39 vjeç u arrestua në Königsforst të Gjermanisë, gjatë një kontrolli rutinë të policisë, pasi në automjetin
4 shtetas në pranga, dhunohet keq polici në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga 4 shtetas për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në
E humb i riu, rreh dhe kanos me thikë babain Një 34-vjeçar është vënë pranga nga policia e Vlorës. Uniformat blu njoftojnë se në pranga ka rënë V.K., 34 vjeç, banues