999 rezultate për

policise

Kreu atentat ndaj shefit të policisë, vetëdorëzohet në polici Ilirjan Hasanaj Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentat ndaj shefi i Policisë të Malësisë së Madhe është vetëdorëzuar në polici.
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë deklaroi policia Pesë persona në Tiranë kanë rënë në duart e policisë, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetim
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist
Maliqi ironizon Lleshajn: Je një ministër kukull, uroj të mos kesh fatin e Tahirit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka replikuar nga Kuvendi me deputetin e opozitës Lefter Maliqi, pais ky i fundit e f
Djali i bëri atentat shefit të Policisë, babai: Dorëzohu, do jem në krahun tënd! (FOTO LAJM) Ilirjan Hasanaj, vetëm 19-vjec është shpallur nga kërkim nga dita e dielë për atentati e bërë ndaj shefit të Malësisë së
Me heroinë në makinë, kontrolli i policisë fundos çiftin shqiptar në Itali Policia italiane ka vwnw nw pranga njw 43 vjeçar dhe një 38 vjeçare shqiptare janë arrestuar në Itali, pasi në makinën e
Gjëmon Vlora, momenti i shpërthimit të eksplozivit mes qytetit (VIDEO) Shpërthimi i komanduar i pakos së dyshuar për eksploziv ka vërtetuar dyshimet e policisë. Oshëtima ka pushtuar qyteti
3 orë pritje, shpërthen masa e eksplozivit në Vlorë Pas 3 orësh pritje, ka shpërthyer masa eksplozive e zbuluar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burimet pranë vendngjarjes bëj
U infektua me koronavirus, dërgohet me urgjencë në Turqi Drejtori i Policisë Drejtori i Policisë së Kufirit të Qarkut Gjirokastër, Arben Joco, i prekur prej disa ditësh nga koronavirusi, është dërg
Zbardhet atentati ndaj shefit të policisë, në kërkim 19 vjeçari me të njejtin mbiemër Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e një ditë më parë, ku iu bë atentat shefit të policisë bashkiake, Mentor Hasana
U qëllua me dy plumba në kokë dhe një në hundë, flet shefi i Policisë Bashkiake Mentor Hasanaj, drejtori i Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe ndaj të cilit u bë një atentat ditën e djeshme në qyt
Dhunoi vajzën e tij mitur, arrestohet babai 62 vjeçar Një 62 vjeçar nga Mallakastra, me iniciale S. A. është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vajzës së tij
Atentati ndaj Drejtorit të Policisë, gjendet motorçikleta e autorit Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i rëndë ditën e sotme ndaj drejtorit të Policisë Bashkiakë në Malësinë
Me urgjencë në spital pas atentatit, mësohet gjendja e shefit të policisë Ditën e sotme shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe Mentor Hasanaj iu bë atentat dhe u transportua me urgje
Abuzoi s*ksualisht me 14 vjeçaren për të disatën herë, arrestohet autori Policia e Tiranës ka njoftuar arrestimin e tetë personave të akuzuar për vepra të ndryshme penale, mes tyre një grua dhe
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
I dënuar për vrasje, arrestohet 34-vjeçari Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Arjan Prenga, i dënuar me 6 vite e 8 muaj burgim për vrasje, të ndodhur në vitin 2009.
I bëri kërdinë butiqeve në Tiranë, kapet "skifteri" bashkë me 7 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit n
I vuri gjobë, shkodrani i thyen nofullën efektivit të policisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës një ditë më parë ku një shtetas ka goditur në mënyrë brutale një pu
Me pesë emigrantë në makinë, si u kap 20 vjeçari Policia e Elbasanit i vuri prangat një 20-vjeçari, i cili u kap në flagrancë duke transportuar 5 shtetas të huaj nga ven