999 rezultate për

policise

Tentoi të korruptonte policin, e pëson i riu në Fushë-Milot Policia Rrugore në aksin Milot – Morinë ka arrestuar një 28-vjeçar nga Kosova, pasi tentoi të korruptonte efektivët për
E qëlluan dy herë me armë zjarri, mesazhi për nipin e biznesmenit Mbrëmjen e djeshme 27-vjeçari Marjo Ferraj, raportoi për uniformat blu se kanë qëlluar me armë zjarri ndaj tij. Ngjarja
Bëhuni gati për kaos! Nga nesër kufizohet hyrja në Tiranë nga Dogana Rrethrrotullimi në hyrje të Tiranës do të kthehet në “makth” për të gjithë drejtuesit për 4 muajt e ardhshëm. Minist
Atentat në Vlorë? I riu qëllohet me breshëri nga një makinë në ecje Një i ri është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë. I riu i cili fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime, M.
Lleshaj nxjerr në ankand për shitje tre qentë e policisë, sa kushtojnë e si mund t'i blini (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka nxjerrVendimi/ Ministria e Brendshme ankand për shitjen e tre qenve të policisë në shitje tre q
Shqiptarët e pabindur! Vetëm sot janë vendosur mbi 700 gjoba për maskën Pavarësisht rrezikut që përballen çdo ditë, ka ende nga ata qytetarë të cilët nuk binden. Maskën e mbajnë për të mos mar
Policia me "dorë të hekurt", gjobiten 356 qytetarë që dolën pa maskë Policia e Shtetit ka ndëshkuar me gjobë 356 qytetarë, të cilët janë konstatuar pa maskë në rrugë në vetëm 24 orët e fund
Tentuan të ekzekutojnë shefin e Policisë bashkiake, merret vendimi për dy të rinjtë Gjykata e Shkodrës ka vendosur arrest me burg për dy të rinjtë e akuzuar për atentatin ndaj Shefit të Policisë bashkiake
Braktisi mjetin me 30 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 25 vjeçari Policia ka goditur një tjetër rast të dhënies së ndihmës shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt
Deri në orën 20:00! 709 të gjobitur për mos mbajtjen e maskës Gjobat e vendosura për mosmbajtjen e maskave deri në në orën 20 të mbrëmjes së sotme kanë shkuar në 709. Ndërkohë Pol
Dolën pa maskë në rrugë, 687 shqiptarë gjobiten e 10 shtetas përfundojnë në polici (VIDEO) Punonjësit e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshm
Çmendet vlonjati, pasi rreh keq gruan e tij u përvishet edhe policëve Një 37-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Vlorës, për shkak se ka ushturuar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, dhe
Fenelinë si ajo e policisë me vete, arrestohet një person në vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona, ndërsa tre të tjerë janë në procedim në gjendje të lirë. Një 37-vjeça
Trafiku në Tiranë burim konfliktesh, nga djegia e makinave te sherret me policinë Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në burim ankthi dhe nervash. Këto të
Himara u zgjua me ekzekutim, Policia nxjerr detajet nga vrasja e biznesmenit Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniforma
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
Dy javë "luftë" me COVID-19: Ndërron jetë në Turqi efektivi i Policisë së Shkodrës Pavarësisht "luftës", COVID-19 i ka marrë jetën një efektivi të Policisë Kufitare Shkodër. Hydajet Nehani para disa d
Ngjarja e rëndë në Paris! Mësuesi pritet në kokë, policia neutralizon autorin Policia franceze qëlloi një të dyshuar të premten pasi një burrë u pre me kokë pranë Parisit. Sipas raporteve lokale,
Dyfishi i masave të djeshme, sa gjoba vendosi policia sot për mosmbajtjen e maskave Shërbimet e Policisë kanë vendosur gjoba për qytetarët që nuk kishin vendosur maskat dhe as nuk i kishin ato me vete.
"Të bardhën" gati për shitje, arrestohet 55 vjeçari në Tiranë Një person është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim gjatë një aksioni të policinë në kryeqytet. Në pra