999 rezultate për

policise

Qytetarët e pabindur për mbajtjen e maskave, policia vendos rreth 2 mijë gjoba Policia e Shtetit në fundjavë ka ndëshkuar të gjithë qytetarët të cilët janë kapur pa maskat mbrojtëse kundër koronaviru
Tentoi t'i ikte policisë teksa transportonte emigrantë të paligjshëm, por u aksidentua: E pëson keq i riu Policia e Tiranës ka goditr një tjetër rast për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. Bazuar në informaci
Porosi nga Turqia? Tatimet dhe policia shantazh kolegjeve turke dhe universitetit "Epoka" Për muaj me radhë, kolegjet turke, bashkë me universitetin “Epoka” janë vënë nën shënjestrën e organeve tatimore, polici
Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Shkelën rregullat anti-covid, sa qytetarë e pësuan gjatë orëve të fundit Policia e Shtetit ka ndëshkuar 626 qytetarë dhe 6 administratorë lokalesh, për mosrespektimin e masave anticovid. Gj
Kanabis në makinë, Policia arreston dy persona në Vlorë Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Vlorë. Në makinën tip “BMW” të arrestuarit të parë E. Gj., 28 vjeç, banues
Dy të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër është proceduar për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, u arrestua për
Gjoba dhe arrestime, çfarë ndodhi me ata që kundërshtuan rregullat anti-Covid në 24 orët e fundit Policia e Shtetit ka vijuar ndëshkimet për të gjithë ata që nuk mbajnë maskën apo shkelin rregullat anti-covid. Gjatë
Lëvizin nga "themelet" komisariatet e disa qyteteve, kush janë shefat e rinj Lëvizje të mëdha në rang shefash janë kryer në disa komisariate të vendit. Komisar Geront Seitllari me detyrë, Shef K
Vranë Ibrahim Bashën në Lazarat, OFL i dërgoi sot letrën Policia e Shtetit ka njoftuar se në kuadër të Operacionit Forca e ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasuris
Të dënuar për vrasje, por jo vetëm: Kush janë dy emrat e tjerë që i shtohen listës së OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave, banues n
Përleshje mes policisë dhe qytetarëve në mes të rrugës, një person mbetet i plagosur (VIDEO) Një person është plagosur me armë zjarri në mesditën e së martës në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë, dhe plagosja erdhi p
Kjo është kosovarja pjesë e policisë austriake që luftoi mbrëmë terroristët Ambasadori i Kosovës në Gjermani, Beqë Cufaj ka njoftuar se mbesa e tij është njëra nga policet që mbrëmë në Vjenë kanë
Sulmi terrorist në Vjenë, kjo është policja shqiptare që u përball në momentet e vështira Ka shkuar në pesë numri i personave që humbën jetën nga sulmi terrorist në Austri, por punën më të vështirë e kanë patur
Policia bën "kërdinë" me gjoba, sa persona e pësuan në 24 orë Policia e shtetit ka ndëshkuar 627 qytetetarë dhe dy subjekte të cilët nuk kanë zbatuar masat anti-Covid. Një njoftim
"Furtunë" në Policinë e Shtetit, cilat qytete patën ndryshime Drejtori i Përgjithshëm, Ardi Veliu ka firmosur ndryshime në radhët e policisë në Kukës, Elbasan dhe Dibër. Arjan Muç
Sulmi në Vjenë, terroristi i përgjigjet policisë: Nuk keni parë ende asgjë! (FOTO LAJM) Një sulm me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë sinagogës Seitenstettengasse në Vjenë. Pavarësisht se ende nuk ka
Policia bën "kërdinë" me gjoba, sa persona e pësuan në 24 orë për mosmbajtjen e maskës Gjatë 24-orëve të fundit janë gjobitur 468 qytetarë për mosvendosjen e maskës mbrojtëse në ambiente të hapura. Gjith
Qeveria merr vendimin për kthimin në karantinë, populli anglez shkatërron furgonat e policisë Nga një kontroll i policisë Britanike në Bristol u zbuluan disa klube te natës të jashtligjshme që kishin organizuar fes
Makina e policisë përplas motorin në Kombinat Një makinë policie ka aksidentuar një motorrist ditën e sotme në Kombinat, Tiranë. Policia njofton se makina drejtohe