999 rezultate për

policise

Murrizi reagon për ligjin e Policisë: Njollosje! Kreu i grupit demokrat, Myslim Murrizi i ka dhënë të drejtë zyrës juridike të Presidencës për arsyet e dekretit për kthi
Nuk pyeti për rregulla, gjobitet pronari i lokalit në Kuçovë Policia e Beratit ka ndëshkuar më masë administrative 1.000.000 lekë, 1 subjekt në lagjen “Tafil Skëndo”, në Kuçovë.
Plagosja në Lezhë, policia: Hilë Gjini u qëllua në këmbë, kush është autori Policia ka dhënë detaje lidhur me plagosjen e mëngjesit të sotëm në Lezhë. Hilë Gjini, 43 vjeç është plagosur me dy plum
Policia hapi zjarr ndaj makinës së të atit pasi kishte marrë peng fëmijën, vdes foshnja Një foshnje djalë një-vjeçar është vrarë nga policia në Kanada, pasi babai që kishte humbur kujdestarinë e mori atë, duk
Kishte dalë për peshkim, zhduket 32 vjeçari në Durrës Një peshkatar 32 vjecar është zhdukur në Durrës, në zonën e njohur si “Currila”. I riu, i identifikuar si Silvi Prif
E vranë brenda "BMW"-së, detajet nga atentati në Shkodër Paraditen e sotme një 46 vjeccar është gjetur i vrare brenda BMW së tij në Shkodër. Sipas Policisë, autori është akom
Dhunë në familje dhe vjedhje, dy të arrestuar në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona të shpallur në kërkim. Sipas uniformave blu të arrestuarit janë 44 vjeç
729 gjoba për maskën: 7 persona përfundojnë në komisariat Policia e Shtetit ka gjobitur një numër të madh qytetarësh, të cilët nuk mbajnë maskën në rrugë apo kanë dalë në lëvizje
"Nuk e vrava unë", çfarë tha në polici shoku i viktimës në Bulqizë Klodian Kola, 27-vjeçari i cili sipas policisë dyshohet se ka vrarë me armë gjahu pa dashje shokun e tij Elidon Basha ka
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 4 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 2 prej tyre të shpallur n
Ishin duke gjuajtur me armë gjahu, si u vra 22 vjeçari në Bulqizë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Bulqizë ku mbeti i rarë me armë zjarri 22-vjeçari E.B. Mësohet se
Shkrumbohet gjatë natës makina e shefit të policisë në Vlorë Një automjet është djegur në orët e para të mesnatën në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, është djegur plotësisht aut
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
U fotografua duke tërhequr qenin zvarrë, flet shoferi i taksisë Një 67-vjeçar i cili u fotografua duke tërhequr zvarrë një qen është shoqëruar nga policia e Durrësit. Sipas policis
Qeveria miraton trajtimin financiar për Policët e Burgjeve: 3 deri në 15 mijë lekë në muaj Qeveria ka miratuar trajtim financiar shtesë për punonjësit e Policisë së Burgjeve. Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj
Zbardhet ngjarja e ndodhur në Elbasan: Të rinjtë u zunë dhe nxorrën armët Policia e Elbasanit ka ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, e cila fatmirësisht përfundoi pa pasoja për jetën
Abuzoi s*ksualisht me të miturën, arrestohet 23 vjeçari Një 23-vjeçar i shpallur në kërkim për abuzim seksual është arrestuar nga policia e Durrësit. Sipas policisë, në pra
Meta goditje Policisë së Shtetit, kthen ligjin në Kuvend Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvendin Ligjin për Policinë e Shtetit. Sipas kreut të Shtetit, ky ligj krijon hap
Kërcënoi me arme kushëririn, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij. Sipas policisë, në
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre