999 rezultate për

policie

1.7 tonë kanabis në Memaliaj/ Punonjës policie të përfshirë në trafikun e drogës Prokuroria e krimeve të rënda në bashkëpunim me drejtorinë e përgjithshme të policisë së shtetit kanë sekuestruar rreth
DIBER/U prezantua si oficer policie, nis procedimi penal për 34 vjeçarin Policia Dibër ka nisur procedimin penal në gjëndje të lirë ndaj një shtetasi, pasi ishte prezantuar në Komisariat si ofi
Qëllohen për vdekje dy oficerë policie në Iowa Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje pas një prite të zënë në Des Moines, në Iowa. Policia ka mundur të identif
LAJM I FUNDIT/ Furgoni i policisë përplaset me një automjet, në gjëndje të rëndë efektivi Një aksident është shënuar pak minuta më parë në kryqëzimin e Patokut, në rrugën mes Fushë-Krujës e Milotit. Në aksi
Sajmir Tahiri surprizon një punonjës policie dhe vajzën e tij të sëmurë (FOTO) E kemi parë gjithmonë nën kostumin e një zyrtari dhe postin e ministri, ndërsa sot ai shfaq një anë tjetër humane. Bëhet
Skena si në filma/ Me dy vajza në makinë kalon 3 semaforë me të kuqe në Tiranë Gjykata e Tiranës tashmë ka përfunduar gjykimin ndaj një 27-vjeçari, “protagonist” i një xhiroje të “çmendur” me makinë
Lejuan të arratiset i ndaluari, arrestohen dy policë të Qafë Morinës Dy efektivë policie me detyre trup sherbimi në pikën e kalimit kufitar Qafë Morine, pranë Drejtorisë Rajonale të Kufirit
Vrasjet në Dallas, ish-rezervisti ishte i përgatitur për sulm të gjerë Sipas asaj që bën të ditur shefi i policisë së këtij qyteti. Ish-rezervisti që qëlloi për vdekje 5 oficerë policie në D
Tre efektivë policie të lënduar gjatë aksidentit në Sarandë-Muzinë Tre efektivë policie kanë marë plagë të lehta, pasi mjeti me të cilën udhëtonin ka dalë nga rruga. Efektivët e policisë
Viktima ishte me një oficer policie dhe me një gazetar?! Gazetarja Fabjola Hoxha duke raportuar nga vendi i ngjarjes ka thënë se Elton Caci në momentin e ekzekutimit ka qenë në
Nishani "bombë" ndaj qeverisë: Dosja me oficerë policie të inkriminuar fle në zyrën e Tahirit Presidenti i Republikës, Bujar Nishani bëri një deklaratë bombë gjatë emisionit “Të Pa Ekspozuarit” në Oranews, duke dek
Familjari i Gruevskit, shef policie me diplomë false Zv/ministri i Brendshëm, Mitko Çavkov ka arritur të zbulojë se një i punësuar në polici kishte diplomë të falsifikuar, p
Zbulohet taktika e efektivëve të rremë: "Zbrisni nga makina, ka ndodhur një vrasje" Ata shtireshin si efektiva policie, e duke shfrytëzuar situatën aktuale, ata ndalonin mjetet rrugës dhe pas një kontroll
Kreshnik Spahiu: Ja 10 detaje nga vrasja e Azem Hajdarit Kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka replikuar përmes Facebook me Artan Hoxhën lidhur me vrasjen e Azem Hajda
Raporti i DASH, Tahiri: Vlerësim për punën e çdo punonjësi policie Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, mbi raportin e Departamen
Arrestohen 10 punonjës policie dhe të INUV-it Një operacion i gjërë i sektorit kundër Krimit Ekonomik dhe SHÇBA-së ka vënë në pranga 10 punonjës të policisë së rendi
Momenti kur gruaja qëllohet në fytyrë nga Polici (FOTO LAJM) Përmes fotografive tregohet momenti i skandalit të ndodhur sot gjatë protestës së shoqërisë civile te Parku i Liqenit Ar
"Banda e policëve" që po terrorizon vendin Shqipëria po terrorizohet kohët e fundit nga ngjarjet kriminale dhe e çuditshme është se në këto ngjarje personat e për
Masakra e Elbasanit, Basha akuzon rëndë Tahirin Masakra e djeshme e Elbasanit, ku vdiqën 4 persona dhe disa të tjerë janë plagosur është komentuar edhe nga lideri i PD-
Tahiri urdhëron policët të testohen: Po nuk e kaluan, s'ka punë për ta! Ministri Tahiri ka apeluar sot se nese policët nuk kanë një performancë të mirë fizike në punë, ata në mënyrë kategorike