999 rezultate për

policie

LISTA/ “Furtunë” në Policinë e Shtetit, ndryshohen 29 drejtues policie Policia e Shtetit bën me dije se janë shkarkuar 12 drejtprët e policive në qarqet e vendit. Si dhe janë bërë lëvizje
Forca të shumta policie në vëndin ku do takohen Meta me Ramën Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe kreu i Kuvendit, Ilir Meta, do të takohen sot dhe mesa duket do të vendosin nëse do
Zbardhen detajet, pse burri kërcënoi me armë gruan e tij oficere policie Policia ka parandaluar krimin në një familje në Krujë. Një 54-vjeçar ka kërcënuar me automatik gruan. I ndaluari ësht
Itali, Ferrari 458 i konfiskuar kthehet në makinë policie Policia italiane do të shfrytëzojë një Ferrari 458 e konfiskuar nga një bandë. Policia e Milanos sekuestroi një Ferra
Kanabizimi, Policia e Shtetit përjashton disa punonjës policie Policia e Shtetit pas kapjes së 200 kg drogë në Mat ka bërë me dije se ka përjashtuar nga radhët e saj disa punonjës të
Në pranga dy efektivë policie, bashkëpunëtorë në kultivimin e kanabisit Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit ka arrestuar dy efektivë të policisë në Librazhd.
PS-LSI nxjerrin “shpatat”, pas sherrit Kryemadhi-Nikolla plasin akuzat për policinë (FOTO LAJM) Ylli Manjani ende vazhdon akuzat ndaj qeverisë së Ramës dhe asaj çfarë është bërë deri tani. Sot në rrjetin social Twitt
Nishani vizitë historike në Preshevë, u shoqërua nga 300 forca policie dhe snajperë (FOTO LAJM) Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, i cili zhvilloi sot një vizitë në Luginën e Preshevës, është pritur në një mënyr
Pas grabitjes në Rinas merr masa policia, ja si e shoqëron blindin me para (VIDEO) Pas grabitjes së 3.2 milion dollarëve nga blindi i një banke pranë rrugës së Rinasit nga persona të armatosur, duket se
Momenti kur kamioni i shtyrë nga era zë poshtë një makinë policie (VIDEO) Duket si një skenë filmash, por në fakt ndodhi në të vërtetë. Një kamion i madh po udhëtonte me shpejtësi të redukt
Berat, arrestohet punonjësi i policisë, nën akuzë për 3 vepra penale Policia e Beratit ka vënë në pranga një punonjës policie i cili është nën akuzë për 3 vepra penale. Burime nga Kontro
Forca të shumta policie dhe FNSH-ja në Rinas. Çfarë po ndodh?(VIDEO) Në Aeroportin e Rinasit mbrëmjen e së shtunës janë vënë re forca të shtuara. Sipas burimeve nga Policia e Shtetit, ja
MEMALIAJ/ Vdes 75 vjeçari, u përplas nga një efektiv policie Ka ndërruar jetë në oret e para të ditës në spitalin e Gjirokastrës, i moshuari i cili u përplas nga një mjet drejtuar n
Policia bën "kërdinë" në të gjithë vendin, 1500 gjoba për 90 minuta (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka zhvilluar gjatë mesditës së sotme operacionin e koduar “Blici rrugor”, të shtrirë në 12 qarqet e ve
Të shtëna zjarri para shtabit të LSDM në Strumicë, plagosen dy efektivë policie (VIDEO) Mbrëmë në orët e vona të natës, një incident me armë zjarri ka ndodhur para shtabit të LSDM-së në Strumicë. Mësohet
Vëllai i kreut të Bashkisë Devoll përleshet me policin në Komisariat Vëllai i kreut të Bashkisë së Devollit është shoqëruar në Komisariat pas një konflikt me disa efektivë policie. Buri
Kosovë / Gjendet i vdekur një efektiv policie i komunitetit serb Një efektiv policie i komunitetit serb është gjetur i vrarë para shtëpisë së tij në Leposaviç të Kosovës. Efektivët e
Atentat me armë ndaj policëve, 1 i vrarë dhe 3 të plagosur në SHBA Të paktën 1 oficer policie ka mbetur i vrarë dhe 3 të tjerë janw plagosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sulmi n
Edmond Koseni: "Më hoqen me kurth. Unë jam polici që futa të afërmin tim në burg" I njohur ndryshe si ‘Komisari i hekurt’, Edmond Koseni, ish-drejtori i policisë së Elbasanit në vitin 1998- 2001 do të t
1.7 tonë kanabis në Memaliaj/ Punonjës policie të përfshirë në trafikun e drogës Prokuroria e krimeve të rënda në bashkëpunim me drejtorinë e përgjithshme të policisë së shtetit kanë sekuestruar rreth