999 rezultate për

policie

"4 policë më armë e maska vodhën dhe lidhën kambistët në Tufinë" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka zbardhur ngjarjen e ndodhur me datë 27 shtator në Tuf
E FUNDIT/ Kapet pas 5 muajsh i riu që u arratis nga Komisariati në Shkodër Është vënë në pranga shtetasi Mikel Doçi i cili u arratis nga komisariati i policisë së Shkodrës më 17 prill të këtij vi
EMRI/ Komisar policie në Shqipëri, hajdut me 10 vite burg në Itali Një javë më parë në Durrës është arrestuar një ish-drejtues i lartë i Policisë së Shtetit me qëllim ekstradimi në Itali.
Pamje shokuese, oficeri i policisë qëllon me thikë sulmuesin (VIDEO) Momenti i tmerrshëm i një oficeri policie cili qëllonte një sulmues. Video shokuese tregon një 26-vjeçar i cili në m
PËRGJIMET/ Si inspektori i policisë informonte të kërkuarin për vjedhje Ditën e sotme policia vuri në pranga Engrit Hënaj, inspektor policie në Tiranë, i arrestuar si i dyshuar për veprën pena
Një person sulmon 4 kalimtarë dhe 3 oficerë policie në Francë Një ish-pacient psikiatrik grushtoi katër kalimtarë, pastaj sulmoi tre oficerë policie ndërsa bërtiste sot “Allahu Akbar
Plagosje në “Don Bosko”, forca të shumta policie në vendngjarje Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Tiranës. Pas vrasjes që ndodhi një dite më parë duke i marrë je
Gati për luftë, RENEA rrethon pallatin e bankës (VIDEO) Një operacion i madh policor po zhvillohet në këto momente në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta policie, të mbësht
Pamje nga aksioni, RENEA rrethon lagjen dhe vendoset në pozicion luftimi në Elbasan (VIDEO) Një operacion i madh policor po zhvillohet në këto momente në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta policie, të mbësht
RENEA blindon lagjen në Elbasan: Gati për të hapur zjarr Një operacion i madh policor po zhvillohet në këto momente në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta policie, të mbësht
Operacioni në Llakatund, në pranga dy efektivë policie Operacioni i zhvilluar gjatë natës në Llakatund të Vlorës nga policia, gjatë të cilit dyshohet se janë sekuestruar rreth
Spasovski do të emërojë shefa të ri në disa sektorë të punëve të brendshme Me ndryshimin e qeverisjes në Maqedoni, kanë ndodhur edhe ndryshimet në krye të institucioneve të ndryshme të vendit, ku
Po kontrollonin për kanabis, plagoset një punonjës policie Një punonjës i policisë është plagosur paraditën e sotme gjatë një aksioni në Malin e Sopotit. Policia bën me dije s
Forca të shtuara policie përreth Kuvendit të Maqedonisë (VIDEO) TV21 raporton se në Kuvendin e Maqedonisë janë shtuar njësitet speciale të ndërhyrjes së shpejtë të policisë me automjet
Hetimet: Dalipaj e Dauti rrinin në një hotel luksoz me zyrtarë policie Afro dy muaj pas ekzekutimit në një atentat mafioz të ish-shefit të Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj dhe mikut t
Tym helmues në miting, në spital edhe 5-vjeçarja në krah të Bashës Mitingu i djeshëm i Partisë Demokrati nuk ka shkuar aspak mirë pasi një lëndë helmuese është shpërndarë para kryeministr
Protesta e opozitës, angazhohet RENEA dhe 2 mijë efektivë policie Kanë mbetur vetëm 2 orë nga protesta e paralajmëruar e opozitës përpara kryeministrisë, ndërkohë “çadra” është shpërndar
Sulmi në Kuvend, MPB shkarkon nga detyra 5 punonjës policie Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë ka shkarkuar nga detyra 5 punonjës të policisë për sulmin në Kuvend mbrëmj
Berisha: "Çunat e krimit" marrin pjesë në takime elektorale (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar publikisht një rast ku një punonjës policie
Sulm me armë në një kampus universitar në SHBA Të shtëna me armë zjarri raportohet të kenë ndodhur në një kampua universitar në Irving, Teksas, në Shtetet e Bashkuara