999 rezultate për

policie

Një drejtor policie sulmon fizikisht Agron Mustafën Drejtori i Valës, Agron Mustafa, ka thënë sot është sulmuar nga dy zyrtarë të Policisë së Kosovës. Ka thënë se njëri ësh
Shkarkohen dy shefa policie në Tetovë Dy kryeshefë të policisë së Tetovës janë shkarkuar nga detyra. Nevair Shabani, kryeshef i SPB-së dhe Berat Murati kry
Një trafikant danez droge ngatërron veturën e policisë me një taksi Një trafikant danez droge, i cili kishte me vete 1 000 cigare me kanabis, ngatërroi një veturë policie me një taksi, dek
Shpërthim me lëndë piroteknike në Elbasan, policia në këmbë Një shpërthim me lëndë piroteknike ka tronditur qytetin e Elbasanit mbrëmjen e sotme. Shpërthimi është dëgjuar në lag
Policia donte t'i futej në banesë pa vendim gjykate kryetarit të FRPD-së Nënkryetarja e FRPD-së, Besa Petriti me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar sot ndalimin nga policia të Halit Va
Protestat e dhunshme para Kuvendit, plagosen 6 efektivë policie Protesta e sotme e opozitës para Kuvendit ka pasur shumë incidente, gjatë të cilave mbetën të plagosur edhe disa efektiv
Berisha denoncon me fotografi: Narkotrafikanti që udhëheq policinë e Shkodrës Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet një qytetari dixhital i cili deklaron se një person në Shkodër, i c
Arrestohen dy punonjës policie, bënin kërdinë me trafikimin e qënieve njerëzore 2 punonjës të policisë kufitare kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kuf
Forca policie e qindra njerëz përjellin trupin e vëllait të ish-deputetit të PS (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit Aleksandër Ndoka i cili u ekzekutua mbrëmjen e 8 nëntorit në makinën e tij me 14
Gruaja sulmohet nga një qen i egër policie (VIDEO) Një grua nga Minesota u sulmua nga një qen i egër policie ndërsa ishte duke ecur në qytet. Gruaja fatmirësisht shpëto
Denoncimi i Berishës: 30 oficerë rrezikojnë përjashtimin nga Policia për shkak të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit dixhital, këtë herë lidhur me 30 oficerë policie.
Thellohet skandali: Katër drejtor policie nuk pyesnin për Haki Çakon Skandali në Policinë e Shtetit duket se do të zgjerohet edhe më tej me thellimin e hetimeve, pasi dyshohet se janë edhe
Katër drejtues policie nuk i jepnin llogari Haki Çakos Katër drejtues të lartë të Policisë së Shtetit në katër qarqe të vendit nuk i jepnin llogari drejtorit të Përgjithshëm t
Denoncimi: Polici në Dibër më vrau burrin, sot ç’emëron efektivët e tjerë Ish-kryeminstri Berisha Ka denoncuar sërish nëpëmjet qytetarit dixhital, këtë herë për një efektiv policie në Dibër i c
DETAJET/ 1.5 tonë drogë në Velipojë, policia zbardh super operacionin (VIDEO) Policia e Shtetit ka dhënë detaje mbi operacionin e sotëm në Velipojë ku janë sekuestruar 1.5 tonë drogë. Burime zyr
Panik te “Komuna e Parisit”, forcat e policisë rrethojnë zonën Banorët e zonës së “Komunës së Parisit” në Tiranë e kanë kaluar në panik pasditen e sotme, teksa një numër i madh autom
Kjo është përleshja e parë në zgjedhje mes aktivistëve të dy partive politike në Maqedoni (VIDEO) Anëtarët dhe aktivistët e dy partive politike kanë shkaktuar një incident verbal në Butel, njofton TetovaSot. Anëtarë
Gazetari plas “bombën”: Ka drejtues policie që kanë nga 5 milionë euro Gazetari Basir Çollaku gjatë një interviste në “Opinion” dha alarmin për lidhje të forta mes policisë dhe trafikantëve.
"Fundi" i Tahirit? Ish-oficerja, mikeshë e Habilajve bashkëpunon me prokurorinë Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja e të shtunës e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores, gjatë kohës që ishte me
Arrestohet punonjësi i policisë, armatosi personin e "rrezikshëm" SHÇBA ka vënë në pranga një punonjës policie për “Shpërdorim detyre”, pasi mundësoi pajisjen me armë të një personi me