999 rezultate për

policie

Shpërthim me lëndë piroteknike në Elbasan, policia në këmbë Një shpërthim me lëndë piroteknike ka tronditur qytetin e Elbasanit mbrëmjen e sotme. Shpërthimi është dëgjuar në lag
Policia donte t'i futej në banesë pa vendim gjykate kryetarit të FRPD-së Nënkryetarja e FRPD-së, Besa Petriti me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar sot ndalimin nga policia të Halit Va
Protestat e dhunshme para Kuvendit, plagosen 6 efektivë policie Protesta e sotme e opozitës para Kuvendit ka pasur shumë incidente, gjatë të cilave mbetën të plagosur edhe disa efektiv
Berisha denoncon me fotografi: Narkotrafikanti që udhëheq policinë e Shkodrës Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet një qytetari dixhital i cili deklaron se një person në Shkodër, i c
Arrestohen dy punonjës policie, bënin kërdinë me trafikimin e qënieve njerëzore 2 punonjës të policisë kufitare kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kuf
Forca policie e qindra njerëz përjellin trupin e vëllait të ish-deputetit të PS (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit Aleksandër Ndoka i cili u ekzekutua mbrëmjen e 8 nëntorit në makinën e tij me 14
Gruaja sulmohet nga një qen i egër policie (VIDEO) Një grua nga Minesota u sulmua nga një qen i egër policie ndërsa ishte duke ecur në qytet. Gruaja fatmirësisht shpëto
Denoncimi i Berishës: 30 oficerë rrezikojnë përjashtimin nga Policia për shkak të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit dixhital, këtë herë lidhur me 30 oficerë policie.
Thellohet skandali: Katër drejtor policie nuk pyesnin për Haki Çakon Skandali në Policinë e Shtetit duket se do të zgjerohet edhe më tej me thellimin e hetimeve, pasi dyshohet se janë edhe
Katër drejtues policie nuk i jepnin llogari Haki Çakos Katër drejtues të lartë të Policisë së Shtetit në katër qarqe të vendit nuk i jepnin llogari drejtorit të Përgjithshëm t
Denoncimi: Polici në Dibër më vrau burrin, sot ç’emëron efektivët e tjerë Ish-kryeminstri Berisha Ka denoncuar sërish nëpëmjet qytetarit dixhital, këtë herë për një efektiv policie në Dibër i c
DETAJET/ 1.5 tonë drogë në Velipojë, policia zbardh super operacionin (VIDEO) Policia e Shtetit ka dhënë detaje mbi operacionin e sotëm në Velipojë ku janë sekuestruar 1.5 tonë drogë. Burime zyr
Panik te “Komuna e Parisit”, forcat e policisë rrethojnë zonën Banorët e zonës së “Komunës së Parisit” në Tiranë e kanë kaluar në panik pasditen e sotme, teksa një numër i madh autom
Kjo është përleshja e parë në zgjedhje mes aktivistëve të dy partive politike në Maqedoni (VIDEO) Anëtarët dhe aktivistët e dy partive politike kanë shkaktuar një incident verbal në Butel, njofton TetovaSot. Anëtarë
Gazetari plas “bombën”: Ka drejtues policie që kanë nga 5 milionë euro Gazetari Basir Çollaku gjatë një interviste në “Opinion” dha alarmin për lidhje të forta mes policisë dhe trafikantëve.
"Fundi" i Tahirit? Ish-oficerja, mikeshë e Habilajve bashkëpunon me prokurorinë Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja e të shtunës e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores, gjatë kohës që ishte me
Arrestohet punonjësi i policisë, armatosi personin e "rrezikshëm" SHÇBA ka vënë në pranga një punonjës policie për “Shpërdorim detyre”, pasi mundësoi pajisjen me armë të një personi me
Tre oficerë policie dëshmojnë në gjyqin e Shtrazës: Si konstatuam njolla gjaku në makinën e tij Në gjyqin që po zhvillohet të Krimet e Rënda për Denis Shtrazën, i vënë nën akuzë se ka rrëmbyer dhe vrarë Gazmend Çolla
"4 policë më armë e maska vodhën dhe lidhën kambistët në Tufinë" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka zbardhur ngjarjen e ndodhur me datë 27 shtator në Tuf
E FUNDIT/ Kapet pas 5 muajsh i riu që u arratis nga Komisariati në Shkodër Është vënë në pranga shtetasi Mikel Doçi i cili u arratis nga komisariati i policisë së Shkodrës më 17 prill të këtij vi