999 rezultate për

policie

Urdhri i Lleshajt: Policë ikni nga rruga, si do zgjidhen problemet e qarkullimit rrugor Përmes një shkrese drejtuar Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj kërkon
Polici solidarizohet me studentët: Zemra mal, bravo ju qoftë Protesta e studentëve ka gëzuar shqiptarët në të gjithë vendin. “Lëvizja për Universitetin”, ka publikuar në faqen e
"Uniforma policie, granata e kallashnikov", shmanget arratisja e shqiptarit në burgun grek Policët e Atikës arritën të ndalonin arratisjen e përgjakshëm që kishte përgatitur shqiptari i dënuar me burg dhe që po
Flet i riu që akuzohet se dëmtoi policen: Ndeza tre kapsolla (VIDEO) Daniel Dobraj është i riu i arrestuar nga policia me dyshimin se qëlloi me kapsolla në drejtim të policëve duke dëmtuar
Pjesë e "Shqiponjave", kjo është efektivja e policisë që humbi katër gishtat (VIDEO) Një efektive policie ka mbetur e plagosur rëndë gjatë protestës së banorëve të Unazës së Re para Parlamentit. Mësohe
Super aksioni i së dielës, kush janë dy punonjësit e policisë që ranë në pranga Gjatë operacioneve të djeshme të policisë janë prangosur edhe dy punonjës policie. Kjo mësohet nga burime policore. G
Burg përjetë për të riun nga Tirana që vrau prindërit Opinioni publik u trondit nga një vrasje e ndodhur në Bathore të Kamzës ditën e 24 korrik të 2017-ës. 21-vjeçari, Mi
Blindohet me forca policie gjykata, sot jepet vendimi për 5 "bossat" e Niklës Ditën e sotme pritet të jepet masa e sigurisë për 5 të arrestuarit e Niklës të vënë në pranga pak ditë më parë. Nën m
Punonjësi i SHISH akuzon me emra: 3 policë në Shkodër janë kapur me 100 kg drogë Ish-kryeminstri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një akuzë të rëndë për 3 policë në Shkodër. D
I sekuestrohet limuzina, dhëndri me nusen transportohen me makinë policie Një burrë e përdorte limuzinën për dasma dhe ceremoni të mëdha, por nuk paguante sigurimet. Një cift nga East Midlands p
Polici spanjoll u vihet pas shqiptarëve por shikoni si e pëson Dy shqiptarë janë arrestuar për tentative vrasje ndaj një efektivi policie në Spanjë. Siç raportojnë mediat spanjolle
2000 euro për të ndikuar te gjykatësi, në pranga polici dhe avokati Një inspektor policie dhe një avokat kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen se merrnin para te ata të cilët kishin prob
Babai që mbajti peng të birin në Berat, goditi me sëpatë dy punonjës policie Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja në Berat ku një baba, 43 vjeçar dhunoi psikologjikisht të birin duke e mbajtur
Plagoset një punonjës policie në Cërrik Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik. Një efektiv policie i komisariatit të Cërrikut ka marrë plagë
Në gjykatë me mjete të blinduara dhe eskortë policie, çfarë ndodhi me Mosi Habilajn U zhvillua sot në Gjykatën e Catanias seanca parapërgatitore në ngarkim të grupit italo-shqiptarë drejtuar nga Moisi Hab
Shtyhet konkursi për drejtor policie, s'ka kandidat të denjë? Konkursi për drejtor të ri të Policisë së Kosovës, i paraparë të mbyllet dje, do të vazhdojë të jetë i hapur edhe për nj
Njëri oficer policie, kush është Ermali dhe Toto Qorri në përgjimet e Xhafajt Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë me
Pjesë e bandës së trafikut, kush janë dy policët e arrestuar (VIDEO) Ditën e sotme policia e Shtetit ka zbuluar detajet e aksionit të madh ku është shkatërruar grupi i bandës së falsifikimi
Me pranga në duar e makinë policie, Saimir Tahiri paraqitet në Gjykatë Ditën e sotme Saimir Tahiri është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Gjatë seacës pritet riverifikimi i masës
Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt? Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë