999 rezultate për

policia

Policia dhe FRONTEX operacion në Gjirokastër, arrestohen dy persona Policia e Gjirokastrës ka goditur një tjetër rast të tentativës për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, sh
Kontroll në Kakavijë, Policia Kufitare i sekuestron fierakut 50 mijë euro Gjatë kontrollit të ushtruar në automjet, shërbimet e Policisë Kufitare, në bashkëpunim me shërbimet doganore, gjetën të
Operacione blic për gjetjen e 19-vjeçares shqiptare në Greqi Policia greke ka kryer disa operacione sekrete për gjetjen e 19-vjeçares shqiptare Artemis Vasili, e cila humbi në tetor
Sulmi me armë ndaj 25 vjeçarit në Lezhë, identifikohet autori Është identifikuar personi i cili gjatë orëve të mbrëmjes qëlloi me armë zjarri në drejtim të një makine e cila drejtohe
Vrau Armando Baboçin dhe plagosi të birin, policia arreston 25 vjeçarin Policia ka arrestuar një 25-vjeçar, i identifikuar si E.Gj., pasi dyshohet të jetë autor i vrasjes së Armando Baboçit (G
I kërkuar në Austri, 23 vjeçari shqiptar arrestohet rastësisht në Spanjë Një 23 vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia spanjolle në Motril. Ai ishte shpallur në kërkim ndër
Të shtëna me armë në Elbasan Të shtëna me armë janë shënuar pak minuta më parë në qendër të qytetit të Elbasanit, pranë kryqëzimit të klinikës dentar
Të zhdukura prej ditësh, Prokuroria nis hetimet për vajzat e mitura Prokuroria ka nisur hetimet për zhdukjen e dy vajzave të mitura që janë zhdukur që prej datës 1 Janar në Tiranë. Pas dep
Të shtënat drejt banesës në Vlorë, policia përgënjeshtron kallëzuesin Mbrëmjen e djeshme, në sallën operative të DVP Vlorë, është njoftuar se në fshatin Llaktundë, Vlorë, një shtetas po kërc
Zhdukja e dy vajzave në Tiranë, këto janë dyshimet e Policisë Dy vajza të mitura, shoqe me njëra tjetrën u zhdukën pa lënë gjurmë në natën e ndërrimit të viteve në Tiranë. Familjarët
U përplas fugoni me turistë, policia jep detaje nga aksidenti (VIDEO) Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga aksidenti i ndodhur pak më parë në aksin rrugor Elbasan- Bradashesh. Policia
Tjetër aksident i rëndë në Elbasan: Plagosen 9 persona, 2 në gjendje kritike Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Dyshohet që të plagosur kanë mbetur 9 persona, d
Dolën për sërf, por mbetën në mes të detit: Policia shpëton 2 vëllezërit Spartak Salihaj dhe vëllai i tij mbetën sot në det, në Darëzezë me orë të tëra, pasi kishin hyrë për të bërë serf, ndërs
I plagosur me kaçavidë, policia dërgon në spital adoleshentin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë mbrëmjen e sotme ku ka mbetur i plagosur një adoleshent. Adoleshenri është dë
Policia Rrugore nuk fal drejtuesit e automjeteve, kaq leje drejtimi u pezulluan sot "Policia Rrugore do jetë prezente kudo, me radarë e dragera, jo për të shtuar numrin e gjobave, por për të parandaluar k
Vrau kunatin pasi u bë "tapë", kush është 34 vjeçari i arrestuar Klajdi Shundi, 34 vjeç është arrestuar nga Policia ditën e sotme. Ai akuzohet se vrau kunatin e tij, shtetasin Vladim
Arratia i zgjati pak, del fotoja pas arrestimit të autorit të vrasjes së dyfishtë 59-vjeçari Përparim Ademi ditën e fundit të vitit i mori jetën bashkëjetueses së tij dhe motrës së saj duke tronditur gj
Vrau dy motrat në sy të fëmijëve në Astir, arrestohet autori Përparim Ademi, i cili vrau dy motrat në zonën e Astirit në Tiranë është arrestuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngje
"Vrasje e katërfishtë", policia jep versionin zyrtar për shuarjen e familjes në Viti Fshati Pozhoran i Komunës së Vitisë u trondit sot nga një vrasje e katërfishtë. Prokuroria Themelore në Gjilan ka njo
Ndodh edhe kështu! Shqiptarja bën për spital burrin Policia ka vënë në pranga një grua në Kosovë pasi ka ushtruar dhunë fizike tek një burrë. Ngjarja ka ndodhur ditën