999 rezultate për

policia

I dyshuar për ekzekutimin e Kastriot Reçit, çfarë tregojnë analizat e ADN-së së Preng Gjinit Policia e Tiranës nuk ka ende një njoftim zyrtar për shpërthimin e ndodhur ditën e djeshme me tritol më mes të kryeqytet
"E vrau 5 minuta pasi u largua Policia", kunata rrëfen si Jetmira u ekzekutua në sy të vajzës së mitur Detaje nga krimi në familje i ndodhur ditën e djeshme në Bathore ka buluar e kunata e të ndjerës, Jetmira Hasanit. Ku
Atentati me tritol mes Tiranës, Lleshaj e pranon: Policia dështoi! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur për shpërthimin që tronditi kryeqytetin pasditen e sotme, ku shënjestra is
Atentati me tritol në Vasil Shanto, Policia e Shtetit zbulon pistën kryesore të krimit "Ka pista për hakmarrje dhe disa qytetarëve të tjerë, jashtë Tiranës. Ka lidhje me Kastriot Reçin? Nuk e deklaroj dot ta
Denoncimi me foto i Saimir Tahirit, reagon policia Pas denoncimit të ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, teksa publikoi dy foto të nje makine që terhiqte zvarrë një
U njohën në Facebook, si i dashuri 4 vjet më i vogël bëri 29 vjeçaren të përjetonte tmerr Një 29-vjeçare që pas njohjes virtuale u lidh me një djalë katër vjet më të vogël se ajo, vendosi ta mbyllë historinë e
I doli zjarri jashtë kontrollit, policia arreston 59 vjeçarin dhe bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Tiranës ka arrestuar një 59 vjeçar për zjarrvënien në fshatin Kashar nr. 2. Si pasojë e përhapjes së zjarri
Vritet me armë zjarri brenda makinës 33 vjeçari Mëngjesi i sotëm ka nisur me një ngjarje të rëndë në Rrogozhinë. Klevis Kapllani, 33 vjeç është gjetur i pajetë brend
Plagosi babë e bir në mes të Durrësit, kapet autori Ditën e sotme në Durrës, një konflikt i çastit nuk përfundoi aspak mirë për babë e bir të cilët mbetën të plagosur me ar
I ngacmoi vajzën minorene, babai "zhdep në dru" 43 vjeçarin Policia në Lushnjë ka arrestuar dy persona ditën e hënë. 54 vjeçari ka rrahur me grushta shtetasin N.Ç, 43 vjeç me mo
Ku është policia? Makina aksidenton të miturin në ditën e parë të shkollës (FOTO LAJM) Me të nisur viti i ri shkollor nuk kanë munguar as incidentet. Këto pamje shqetësuese vijnë nga shkolla 9-vjeçare “Miha
Kapen 12 sirianë të paligjshëm në Gjirokastër, policia në kërkim të trafikantit Drejtoria e kufirit Gjirokastër ka kapur 12 shtetas sirianë të moshës 20 deri 40 vjeç. Mësohet se ata kanë hyrë në m
Pesë të arrestuar në Durrës e katër në hetim, çfarë deklaroi policia Policia e Durrësit ka arrestuar pesë persona si dhe ka vënë nën hetim katër të tjerë. Policia jep detaje për arrestim
Vrasësi zbulon vetë krimin mafioz të kryer 9 vjet më parë, kush është shqiptari askush nuk e besoi Vrasja e pensionistit 68-vjeçar George Tsantilas në vjeshtën e vitit 1993 kishte tërhequr vëmendjen e shtypit dhe mediav
Policia "bën" kërdinë me arrestime, veprat penale që çuan 11 persona pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 2 shtetas të shpallur në kërkim kombëtar si dhhe 9 drejtues mjetesh të cilët kanë shkelur
Thellohet skandali: Blerim Bizgjoni ka abuzuar s*eksualisht edhe me një vajzë tjetër Detaje të reja tronditëse mësohen rreth 46 vjeçarit Bkerim Bizgjoni nga Pogradeci, ku mësohet se 13 vjeçarja nuk ishte e
S'kishte maskë, policia në Kosovë rreh brutalisht qytetarin në sy të fëmijëve (VIDEO) Një burrë është dhunuar mbrëmjen e djeshme në mes të Prishtinës pasi nuk kishte vendosr maskën me qëllim parandalimin e
Plagoset siriani në Durrës, Policia sqaron ngjarjen Një sirian me inicialet A.A., i cili është në kujdesin e mjekëve dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën i ndodhur në kush
Gjashtë të arrestuar në Durrës, çfarë zbuloi policia Policia e Durrësit ka arrestuar gjashtë persona si dhe janë proceduar 3 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Sipas
Policia në aksion, ç'ndodhi gjatë natës në këto akse rrugore Policia rrugore ka arrestuar dy persona gjatë natës së djeshme pasi janë kapur me dyfishin e shpejtësisë së lejuar, ndër