999 rezultate për

policia

Djali i Aleksandër Meksit shoqërohet nga policia: Na futën 15 veta në një qeli 4 me 4 Redon Meksi, djali i vogël i ish-Kryeministrit Aleksandër Meksi, përmes një njoftimi në rrjetet sociale, tregon atë që i
Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Policia me drager, nami me shpejtësi në rrugët e Tiranës Policia Rrugore ka pezulluar 12 leje drejtimi, për shpejtësi të madhe, 10 patenta për drejtim mjeti nën efektin e alkool
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
I moshuari habit policinë: Ndihem në siklet tani, unë jam bërë gjysh 6 herë, s'jam hajdut "Fajet i ka rakia". Një i moshuar i vendosur në pranga pasi u zbulua nga këqyrja e kamerave të sigurisë në një lokal, kë
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Policia "lëshon dorën" te Myslym Shyri, dend në gjoba shoferët Policia Rrugore e kryeqytetit ka kryer një monitorim të dedikuar përgjatë 12 orëve të fundit, në rrugën “Myslym Shyri”,
"Ngjante si një shitës i zi rrugësh që e ndiqte policia", gazetari spanjoll i shokon të gjithë me krahasmin për Ansu Fatin Një deklaratë e pazakontë ka mbërritur ka Spanja. Gazetari Salvador Sostres i ka shokuar të gjithë me krahasimin aspa
Doli nga burgu pak muaj më parë, arrestohet "i tmerrshmi" i Korçës Policia e Korçës ka vënë në pranga Andi Mullallin. Mullalli është një emër i njohur për drejtësinë i cili doli nga bu
24 milion lekë dëm qytetarëve, policia vendosi 810 gjoba vetëm sot Policia ka vendosur sot në të gjithë vendin, 810 gjoba për mos mbajtje të maskës në ambjente të hapura. Vlera e gjobave
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Policia bën namin me gjoba për mbajtjen e maskës, e pësojnë mbi 800 qytetarë Gjatë 24 orëve të fundit policia ka vendosur 810 masa administrative për qytetarët që janë konstatuar pa maska mbrojtëse
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Aksion si në filma në Greqi, roli i shqiptarit në trafik Një operacion i Policisë greke ka arrestuar katër persona mes tyre një shqiptar, pasi u kapen me 6.5 kg drogë dhe 6150 e
Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Pashë nëna çame që qanin "Policët janë vëllezërit tanë. Policia jonë me të njëjtin agresivitet, të shkojë në jug dhe të sillen kështu me ata grek
Protesta për detin dhe Çamërinë përfundon në përplasje, ka të shoqëruar në polici (FOTO LAJM) Tentativa e policisë për të shpërndarë protestën në kushtet kur tubimet janë të ndaluara për shkak të pandemisë, irritoi
Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
E mashtruan me foton e një vajze, banda shqiptare grabit djalin e biznesmenit grek Një bandë të miturish shqiptarë të cilët vidhnin dhe grabisin në zonën e Loutrakit janë kapur nga policia. 15 të mitu
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
Aksident i rëndë në Maminas, vdes këmbësori Një këmbësor ka ndryshuar jetë mbrëmjen e sotme në Maminas, pasi u përplas nga një makinë, teksa ishte duke kaluar rrugë