999 rezultate për

policia

Vjedhje dhe armë në banesë, Policia arreston tre persona në Krujë Në Krujë ditën e sotme janë arrestuar tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një 57 vjeç
Gjobitet djali i ish-kryeministrit, i riu: Më kishte mbaruar letra higjenike! Redon Meksi, djali i ish-kryeministrit Aleksandër Meksi, është gjobitur mbrëmjen e kësaj të enjteje për thyerje të rregu
Gjobë 50 milion lekë të vjetra, ish-deputeti: Pse nuk shkojnë te Edi Rama? Endrit Braimllari është gjobitur me 50 milionë lekë të vjetra pasi akuzohet se ka organizuar takime politike pa respektu
Policia nuk kursehet, gjobit edhe qytetarët brenda urbaneve Policia ka nisur kontrollet dhe në linjat e transportit publik. Vetëm në 24 orët e fundit janë ndëshkuar 283 qytetarë, s
Finemi me 7 shokë rrahën reperin e njohur, reagon Policia Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me sherrin viral që ndodhi në Tiranë mes reperit Finemi dhe 7 personave të tjer
Terror në Fier! Hajdutët me armë në dorë i hyjnë në shtëpi 65 vjeçarit, plagoset 1 person Mbrëmjen e sotme në Fier, në fshatin Reskovec ka ndodhur një grabitje ku kanë mbetur i plagosur një shtetas. Bëhet fj
Policia nuk lëshon pe, gjobiten rreth 1500 qytetarë për mosmbajtje maske Gjatë 48 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 1435 shtetas që nuk kishin vendosur maskat mbrojtëse.  
Dyshohet për vrasjen e së ëmës, zbardhet dëshmia e djalit të Violetës Eshtë zbardhur dëshmia e djalit të 47 vjeçares të gjetur të pajetë tre ditë më parë në Malësi të Madhe. Franc Gurraj,
U vetëvra apo e vranë, detaje nga vdekja e 47 vjeçares në Malësi të Madhe Një ngjarje e rëndë është zbuluar ditën e djeshme nga Policia e Shkodrës, ku një grua 47-vjeçare është gjetur e pajetë n
Punëtor i thjesht por jetonte si sheik, shqiptari kapet me kokainë e dhjetëra mijëra euro Pasi e ndoqën atë, me dyshimin se kishte rol në disa shitje të drogës që ndodhën ditët e fundit në Como dhe përreth, kar
Vjedhja e WhatsApp nëpërmjet kodit 6-shifror, policia në konferencë urgjente Vjedhja e WhatsApp nëpërmjet mesazhesh është kthyer në një cështje serioze. Policia ka dalë në një konferencë për shtyp
U qëllua 5 herë me thikë, vritet punonjësja shqiptare për të rritur në Itali Një prostitutë shqiptare është vrarë me thikë këtë të dielë në Itali. Bëhet me dije se viktima është 47-vjeçarja e ident
Kush është shqiptari i kapur me 6 çanta me marjuanë në Greqi Është zbuluar identiteti i shqiptarit që iu sekuestruan ditën e djeshme në Igumenicë 167 kg marjuanë. Ai është Mihal Qen
Alpinistët e bllokuar në malin e Murganës, policia jep detaje Policia ka dhënë informacion zyrtar për bllokimin e alpinistëve në malin e Murganës ditën e sotme. Sipas njoftimit, asnj
Zbulohen sasi të mëdha droge në kufirin greko-shqiptar, si e kishin fshehur në trungjet e pemëve Policia greke tha të shtunën se zbuloi sasi të mëdha marijuane të presuar të fshehur në trungjet e pemëve në kufirin gre
Policia greke kap në befasi shqiptarët duke paketuar 167 kg drogë Anti droga greke ka sekuestruar në vendin e quajtur Rajo Thesprotias, një sasi prej 167.5 kg kanabis sativa. Sipas i
Policia britanike jep alarmin për shtëpitë e barit: Shumica janë shqiptarë! Policia e Sheffield-it në Britaninë e Madhe ka shprehur shqetësimin në lidhje me përfshirjen e shqiptarëve në kultivimin
"Blindohet" Fushë-Kruja, RENEA kërkon vrasësit e Shkëlzen Kastratit Pista të reja kanë nisur të zbulohen lidhur me atentatin ndaj Kastratit në Fier. Ditën e sotme, Forcat Speciale RENE
Në kërkim nga policia pas arratisë, Fjolla "bëhet e gjallë" për politikanin e njohur (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga policia. Ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpi
Dhunë dhe vjedhje: Policia bën kërdinë në Tiranë Gjashtë persona janë arrestuar nga policia e Tiranës gjatë orëve të fundit. Sipas bluve të kryeqytetit, të arrestuarit a