999 rezultate për

polemika

Spanjë, festë dhe polemika për çmimet Pas përfundimit të festës, të paktën asaj zyrtare, në Madrid vjen momenti për të bërë llogaritë me realitetin. Festimet
Barça-Bilbao, plasin polemikat Presidentja e Senatit të Madridit, Esperanza Aguirre dekalroi se finalja e Kupës së Mbretit mes Barcelonës dhe Athletic
Stankoviç polemika me Stramaccionin Siç raporton "La Gazzetta dello Sport", shpërthen çështja Stankoviç te Inter. Mesfushori serb i zikaltërve ka polemizuar
Polemikat, Allegri zbut situatën Pas dy ditësh të mbushura me polemika, për shkak të golit të anulluar me të padrejtë të Sulley Muntarit në ndeshjen Mila
Real Madrid nuk heq dorë nga Suarez Nuk është merkatoja problemi primar për Luis Suarez. Uruguajani i Liverpool është në qëndër të polemikave për shkak se n
Real-Barça, shtohen polemikat Zëdhënësi i Jose Mourinho, Eladio Parames, thelloi polemikat midis Realit dhe Barcelonës, pas vendimeve të diskutueshme
Casillas dhe Ramos: Te Reali nuk ka polemika Iker Casillas dhe Sergioo Ramos e kanë përgënjeshtruar lajmin e publikuar nga e përditshmja “Marca”, se ata patën një de
Trukimi, Vidal: Jam i shokuar nga këto polemika (VIDEO) Arturo Vidal është parë shumë i tronditur dhe pafjalë nga polemiakt që kanë lindur orët e fundit rreth penalltisë së shë
Bajern, Robben dhe Ribery polemika për penalltinë Bajern Mynih me fitoren e arritur në fundjavë përballë Werder Bremen jo vetëm u rikthye te fitorja por mori sërish vendi
Topi i Euro 2012, rikthehen polemikat (VIDEO) Topi me të cilin do të luhet “Euro 2012” është më i shpejtë dhe më i paparashikueshëm në trajektoret e tij se Jabulani i
Polemika Rexhepi-Krasniqi Ministri i Brendshëm, Bajram Rexhepi i është kundërpërgjigjur deputetit të Vetëvendosjes, Florin Krasniqi, për akuzat që
Shpërthejnë polemikat, Shekspiri ka vjedhur veprat?! “Anonymous”, është filimi i cili pretendon se Ulliam Shekspir ka vjedhur të gjitha veprat e botuara në emër të tij. Film
Cana shmang polemikat me Reja-n Futbollisti shqiptar që laun në radhët e klubit italian Lazio, Lorik Cana, ka shmangur polemikat duke pranuar zgjedhjet
Polemika të ashpra për fotot e 10-vjeçares në "Vogue" (FOTO LAJM) Fotot e 10-vjeçares Thylane Lena-Rose Blondeau, publikuar në revistën “Vogue”, kanë bërë që të shpërthejnë polemika të a
Polemika për autostradën në Kuvend Në seancën e kuvendit të Kosovës kanë filluar polemikat pozitë-opozitë mbi ndërtimin e autostradës Morinë Merdarë. Krye
BBC transmeton vdekjen e një njeriu, polemika në Angli Britania e Madhe është përfshirë nga polemika të ashpra, pas një transmetimi të BBC. Kanali prestigjioz, gjatë një emisi
SHBA, polemika për një foto të Obamas si majmun Një foto e montuar që paraqet presidentin amerikan, Barak Obama si majmun, ka hapur polemika të forta në SHBA. Fotoja ës
Lugina e preshevës, polemikat Pala kosovare në dialogun me Serbinë mund të kërkojë për jugun e Serbisë atë që pala serbe mund të kërkojë për veriun e
Kandidatët e partive, polemika mes EULEX-it e PDK-së Andy Sparkes, Zv.shefi EULEX-it me anë të një deklarate të bërë publike nga mediat kosovare është shprehur kundër përfsh
Bukoshit i merret fjala dhe i censurohet polemika me kryeministrin Bujar Bukoshi ishte prezent të mërkurën në mbledhjen e Qeverisë, por kishte disa hamendësi