999 rezultate për

polemika

Top 11 polemikat më të famshme të Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho do të largohet nga Real Madrid me një La Liga, një Copa del Rey dhe një Superkupë Spanje të fituar, por pa
Mou-Real, tre vjet polemika (VIDEO) Jose Mourinho do të largohet nga Real Madrid me një La Liga, një Copa del Rey dhe një Superkupë Spanje të fituar, por pa
Chelsea-PSG, duel për De Rossin Mesfushori Daniele De Rossi, në sezonin e ardhshëm mund të luajë në Angli ose Francë. Lojtari, që ka kaluar një sezon zh
Fenerbahçe mposht Galatasaray-n mes polemikave (VIDEO) Fenerbahçe është fituesja e derbit të Stambollit përballë Galatasaray. Ndeshja e sapopërfunduar i buzëqeshi verdhebluve
Polemika në Spanjë: Messi nuk duhet të luante Shtypi spanjoll ka shpërthyer në kritika ndaj stafit drejtues të Barcelonës, pas humbjes së thellë 4-0 me Bayern Munchen
Inter-Juve, ja sfidat e polemikave (FOTO LAJM) Inter-Juventus ka qenë një duel spektakolar, por përveç lojës, kanë qenë edhe polemikat ato që kanë karakterizuar histor
Polemikat e Red Bull, Button: Mirë për ne Piloti i Vodafone McLaren, Jenson Button, mendon se polemikat brenda Red Bullit në garën e fundit të Sepangut, mund të s
Parakalim kundër urdhërit, polemika te Red Bull Mark Webber refuzoi t’i shtrëngonte dorën pas garës dhe ironizoi ndaj skuadrës, ndërsa Red Bulli kritikoi ashpër Sebasti
50-vjeç, Mourinho mes trofeve, polemikave dhe lamtumirave (FOTO LAJM) Jose Mario dos Santos Mourinho Felix, i njohur nga të gjithë si Jose Mourinho, ka lindur në Setubal (Portugali) më 26 ja
Polemika Lubonja-Fevziu, ja videoja (VIDEO) Këto dy ditë një ndër çështjet më të diskutuara në median sociale ka qenë polemika mes Fatos Lubonjës dhe Blendi Fevziut
Roma, fitore mes polemikash (VIDEO) Skuadrës kryeqytetase i rikthehet buzëqeshja me fitoren ndaj Torinos, falë të cilës hedh pas disfatën që pësoi në javën
Cassano-Conte, çfarë polemikash! Juventus-Inter ndajnë vendin e parë dhe të dytë në renditje, por ndajnë gjithashtu dhe polemikat më të nxehta në Itali.
Sërish polemika mes Ronaldos dhe Casillas Është përfolur shpesh herë që te Real Madrid futbollistët janë ndarë në grupe dhe dy prej liderëve të secilit klan janë
Polemika, Toril i përgjigjet Mourinhos Trajneri i Real Madrid Castilla i përgjigjet me qetësi kritikave të fundit publike të Jose Mourinhos. Alberto Toril u ak
Marotta: Strama kërkon polemika Drejtori sportiv i Juventusit, Bepe Marotta, edhe pse nuk I ka pëlyer humbja e skuadrës së tij, e gjeti kurajën për të p
Juve, fitore e dyshimtë (VIDEO-FOTO) Juventus fiton mes polemikash në Catania. Ndeshja e javës së 9 të Serie A sapo ka përfunduar me fitoren minimale 0-1 të
Serie A, formacioni i javës së I-rë (FOTO LAJM) Java e parë e Serie A për sezonin 2012-2013 filloi ashtu siç pritej, me surpiza dhe rezultate të paparashikuara. Siguris
Zonja e Parë me bikini, polemika në Francë Një foto e publikuar në revistat e përjavshme franceze, në të cilën Zonja e Parë e Francës, Valérie Trierweiler, partner
Spanjë, festë dhe polemika për çmimet Pas përfundimit të festës, të paktën asaj zyrtare, në Madrid vjen momenti për të bërë llogaritë me realitetin. Festimet
Barça-Bilbao, plasin polemikat Presidentja e Senatit të Madridit, Esperanza Aguirre dekalroi se finalja e Kupës së Mbretit mes Barcelonës dhe Athletic