999 rezultate për

polemika

Isco rebelohet pas fjalëve që u thanë se kundërshtoi Zidanen (FOTO LAJM) Në një ndeshje ku të gjithë prisnin që ai të startoje, Zinedine Zidane vendosi për Kovacic në fushë dhe për të në stol.
Trump ndez edhe një herë polemikat, shpërndan në Twitter videot me përmbajtje anti-myslimane Presidenti amerikan Donald Trump ka shkaktuar sërish polemika, pasi shpërndau tre video me përmbajtje anti-myslimane në
Polemika për golin e Barcelonës, në Spanjë kërkojnë VAR-in La Liga duhet të aplikojë sistemin Video Asistent Referee. Kjo është kërkesa e opinionit sportiv në Spanjë, pas një epis
Skënderbeu “bën ligjin” në Kukës, fiton 2-1 mes polemikave 134 ditë pas sfidës së titullit përballja Kukësi-Skënderbeu krijon sërish polemika në një 90 minutësh të mbushur me tens
Hyka "thumbon" Xhakën: Asnjë s'duhet të bëj polemika në kombëtare! (VIDEO) Disfata me Luksemburgun ka tronditur edhe më shumë ambientin kuqezi, teksa edhe pse nuk ishte pjesë e tyre Hyka e pranon
Trump në rrezik për shkarkim, dhëndëri i tij mund të jetë nën hetime për lidhje me “Russiagate” Avokatët e Presidentit Trumo janë duke studiuar me hollësi rrezikun e një impeachment-ti, procedura kushtetuese që ka në
"Jemi mësuar me polemika, vërshëllimat për Higuain janë normale" Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri nuk është aspak i shqetësuar për atmosferën që e pret në "San Paolo" skuadrë
Allegri: Mjaft me polemika për sfidën me Interin, fituam me meritë Massimiliano Allegri kërkon 3 pikët e radhës në kampionat, teksa këtë javë do të jetë përballë Cagliari. Trajneri i bard
Agjenti i Brozovic ndez polemikat: Brozovic-in e dëmtoi Pjanic Nuk kanë fund polemikat e Derbit të italisë mes Juventus-Inter. Marcelo Brozovic është në dyshim për ndeshjen e radhës p
Moggi sulmon Interin: Janë qaramanë, nuk i kuptoj Polemikat mes Interit dhe Juventusit vijnë në distancë me prononcime nga të dyja skuadrat. Ish-drejtori sportiv i bardhe
Polemikat për mandatin diktojnë në ndryshimin e Kushtetutës Interpretimet e ndryshme që i bëhen Kushtetutës duke filluar që nga dhënia e mandatit partive për formimin e qeverisë së
Mavraj humor për polemikat me De Biasin: Me ish-trajnerin ... Mërgim Mavraj i mbyll me mesazh ironik të gjitha zërat për një përplasje mes tij dhe trajnerin Gianni De Biasi për shiri
Plasin polemikat në Superligë, Kukësi fiton një penallti të diskutueshme (VIDEO) Vijojnë polemikat e gjykimit në Superligë. Gjatë ndeshjes Luftëtari-Kukësi që po luhet aktualisht është dhënë një tjetër
A duhet të largohet De Biasi? Ja rezultatet e sondazhit të "Albeu"-ut (FOTO) Kombëtarja shqiptare nuk po kalon një moment të mirë, teksa polemika të shumta kanë shpërthyer pas humbjes shokuese ndaj
Plasin polemikat te Argjentina për zëvendësuesin e Dybalës Dëmtimi muskulor i Paulo Dybalës detyroi trajnerin Bauza që të zgjedhë një zëvendësues. Ai preferuar Lavezzin, i cili a
Tahiri e Gjuriq hedhin polemika nga distanca Drejtori i Zyrës për Kosovës në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka siguruar serbët se askush nuk mund që t’i shuajë ins
10 trajnerët më nervoz në futboll (FOTO LAJM) Episodet e fundit në Itali të polemikave mes trajnerëve dhe gazetarëve nuk janë një fenomen ri, pasi ato kanë ndodhur e
Mourinho polemika edhe me Drogbanë Murinjo dhe Drogba, kanë shkëmbyer polemika në distancë. Lojtari nga Bregu i Fildishtë, i cili tani luan në kampionatin
Plasin polemikat, "ligjin në shtëpi e bëjmë ne!" (FOTO) Miqësorja mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Kombëtares së Shqipërisë ka krijuar pakënaqësi tek tifozët. Përveç rastit të
A është gjallë enverizmi? Sharje e polemika për ish-diktatorin Ditëlindja e Enver Hoxhës ka zgjuar edhe njëherë debatet lidhur me figurën e ish-diktatorit shqiptar. PD-ja vijon të