999 rezultate për

polemika

Zaevi i jep fund polemikave, do të dihet sa shqiptarë jetojnë në Maqedoninë e Veriut Kryeministri Zoran Zaev sot ka konfirmuar se në regjistrimin e popullsisë që duhet të zbatohet në vitin e ardhshëm do të
Ndeshje me polemika, Partizani fiton ndaj Flamurtarit Partizani ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 3-1 në një sfidë ku nuk mungoi tensioni dhe gabimet e gjyqtarëve. Në
Presidenti Qarri kapet me arbitrin: Mos u tall me lekët e fëmijëve të mi Derbi i mbijetesës mes Kamzës dhe Kastriotit ka përfunduar me tension, momente pikante dhe gjithashtu “Fair Play”. Nd
Gol me polemika, Kukësi mposht në transfertë Flamurtarin Kukësi ka marrë një fitore të rëndësishme sot kunër Flamurtarit me rezultatin e përgjithshmë 1-2. Të parët që kaluan
HOROSKOPI/ Lijini mënjanë polemikat, kjo ditë do të jetë e mbushur me sfida Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 23 janar 2018. Dashi Kjo e mërkurë do i gjejë të lindurit e kësaj shenje,
VAR krijon sërish polemika në Spanjë Ndeshja e polemikave në “Estadio dela Ceramica”, ku spektaklin e dhuruar në fushë nga dy skuadrat e theu Undiano Mallenc
Penalltia e polemikave në Korçë, zbulohet pse e ka dhënë gjyqtari Hermal Llapra, arbitri i ndeshjes Skënderbeu-Luftëtari 2-3, mësohet se e ka dhënë penalltinë që vendosi fatet e gjirokas
Talenti 15-vjeçar i Fulham shkakton polemika në Angli Futbollisti i Fulham, Harvey Elliott është bërë pretagonist në mediat britanike për shkak të moshës së tij tepër të re.
Pogba te Juventus? Pirlo shton polemikat Paul Pogba, prej kohësh nuk po e gjen veten e tij te skuadra e Manchester United, madje ai ka pasur edhe disa konflikte
Shaqiri nuk bëri shqiponjën por i ka hedhur "benzin zjarrit" me këto fjalë Zvicra ka shkatërruar Islandën me rezultat 6-0 ku një nga golashënuesit ishte edhe Xherdan Shaqiri. Ky i fundit ka q
Dybala te Reali? Ish-trajneri i Juves shton polemikat Paulo Dybala këtë merkato verë është përfolur për nëj kalim të mundshëm te Real Madrid, por kjo gjë nuk u arrit. Meg
Ajeti zgjedh Zvicrën, shuhen polemikat për shqiptarët Largimi i detyruar i Valon Behramit nga kombëtarja e futbollit të Zvicrës i dha zë shumë polemikave dhe akuzave për disk
Mourinho mbyll polemika: Vlera e De Geas është zero Mbi portierin e Manchester United, David de Gea kanë lindur shumë polemika mbi një largim të mundëshm të tij. Por pë
Publikohet video, Liverpoolit ju mohua një penallti (VIDEO) Reali ka fituar Championsin e 13, por polemikat nuk kanë fund. Në momnetin që ndeshja ishte 2-1, Casemiro ka prekur topi
Real - Liverpool, finalja e polemikave dhe padrejtësive Reali dhe Liverpool zyrtarisht janë finalistët e këtij edicioni në Uefa Champions League. Përmes spektaklit dhe emoc
Real Madrid kualifikohet në gjysmëfinale me shumë polemika, shkaku penalltia (VIDEO) Real Madrid është skuadra që është kualifikuar në gjysmëfinale të UEFA Champiosn League, me golin që shënoi në minutë 90
Kukësi fiton me polemika ndaj Vllaznisë, dhe blindon vendin e dytë në klasifikim (VIDEO) Kukesi është rikthyer tek fitorja në javën e 26-të të Kategorisë Superiore duke mundur në “Zeqir Ymeri” skuadrën e Vllaz
Kukësi mes polemikave fiton penallti dhe barazon në fund ndeshjen (VIDEO) Kukësi dhe Flamurtari e kanë ndarë në një barazim por jo të paqshëm një nga ndeshjet më të forta të javës së 18-të në Ka
Isco rebelohet pas fjalëve që u thanë se kundërshtoi Zidanen (FOTO LAJM) Në një ndeshje ku të gjithë prisnin që ai të startoje, Zinedine Zidane vendosi për Kovacic në fushë dhe për të në stol.
Trump ndez edhe një herë polemikat, shpërndan në Twitter videot me përmbajtje anti-myslimane Presidenti amerikan Donald Trump ka shkaktuar sërish polemika, pasi shpërndau tre video me përmbajtje anti-myslimane në