999 rezultate për

polemika

Ronaldo i vë "kapakun" thashethemeve: Tregon arsyen përse e zëvendësoi Sarri Cristiano Ronaldo ka konfirmuar problemet fizike. CR7-ta duket se është qetësuar pasi u zëvendësua dy ndeshjet e fund
Nuk kanë fund polemikat, këngëtari shqiptar akuza ndaj Festivalit të RTSH-së Duket se polemikat për festivalin e këtij viti të RTSH-së nuk kanë fund. Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë
Dëbimi i 26-vjeçares shqiptare shtatzënë ndez polemika në Islandë: E turpshme! Në Islandë janë ngritur njerëzit, mediat, shoqata të ndryshme, parti dhe deputetë të Kuvendit, për të shprehur zemërimin
Shishe ujë dhe llogari ndaj gjyqtarit, Vllaznia-Bylis mbyllet mes polemikash (VIDEO) Fundi i pjesës së parë në "Loro Boriçi" nuk ka kaluar pa polemika. Shkak është bërë goli i shënuar nga Bylisit, me re
Reali barazoi ndaj Betisit, ky veprim i James dhe Bale po shkakton mjaft polemika Reali nuk arriti të përfitonte nga humbja e Barcelonës përballë Levantes. Madrilenët u ndalën në barazim pa gola ndaj
RISI/ Seria A mendon krijimin e VAR Room Mungojnë më pak se 3 muaj nga nisja e fazës së dytë në kampionatin italian të futbollit, xhiroja e kthimit që jep bilanc
Penalltia e CR7 në minutën e 90+5 po shkakton shumë polemika në Seria A Java e 11-të e Serie A do të mbahet mend si nga javët më me shumë polemika për vendimet e arbitrave dhe përdorimin e VAR
Rinisin polemikat, Juventusi kërkon t’i hiqet Interit titulli i sezonit 2005-2006 Në prag të derbit të Italisë mes Interit dhe Juventusit, bardhezinjtë e kanë ndezur edhe më shumë sfidën, pasi kanë vend
Melania "merr hak": Mënyra si e puth kryeministrin bukurosh të Kanadasë hap polemika në rrjet (FOTO LAJM) Syri i një fotografi kap gjithçka. Edhe detajin më të vogël. Dhe kësaj radhe ai bëri të pavdekshëm një moment që i thotë
Sheriff Tiraspor barazon mes polemikave, gjyqtari i jep gol vendasve (VIDEO) Sheriff Tiraspor ka barazuar shifrart ndaj Partizanit në 1-1 me anë të N’dijae në minutën e 63. Në fakt goli anulohe
Erdogan bekon martesën e Ozilit, në Gjermani shpërthejnë sërish polemikat (FOTO LAJM) Mesut Ozil i dha fund beqarisë duke u martuar me Ammine Gülşenë, me bekimin e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan
Beckham e puth sërish vajzën në buzë, shkakton polemika te fansat (FOTO LAJM) Ylli anglez David Beckham është shumë i lidhur me vajzën e tij 7 vjecare Harper. Vitin e kaluar ai postoi një fotogr
Bale-Real Madrid, polemikat nuk kanë fund Sulmuesi uellsian, Gareth Bale është gjithmonë e më larg nga Real Madrid. Sikurse raporton media spanjolle "AS", futboll
Ofendoi gjyqtarin, vjen dënimi i rëndë për Igli Taren Në ndeshjen e Serisë A mes Milanit dhe Lazios e përfunduar 1-0 në favor të kuqezinjve pati shumë incidente dhe shumë p
HOROSKOPI/ Polemika dhe përplasje, kjo shenjë sot të përgatitet Dashi Dashuria: Pozicioni i mirë i Hënës do të zgjojë tek ju dëshirat e ëmbla që do t’ju bëjnë të vlerësoni gëzimet e
Dasma e Ozil kthehet në çështje, shpërthejnë polemikat në Gjermani Mesut Ozil kthehet në qendër të polemikave. Pas akuzave për paraqitjet zhgënjyese të marra në muajt e kaluar, lojtari i
Lumë polemikash për dasmën e Ozil në Gjermani Mesut Ozil kthehet në qendër të polemikave. Pas akuzave për paraqitjet zhgënjyese të marra në muajt e kaluar, lojtari i
Icardi nuk ndalet, "like" fotos së Juventusit (FOTO LAJM) Mauro Ikardi, nuk luan me Interin që në datën 13 shkurt dhe kohën e “vret” duke naviguar në rrjetet sociale, shkruan Alb
Napoli-Juventus nis me polemika, Insigne imiton gjestin e Simeones (VIDEO) Kapiteni i Napolit Lorenzo Insigne ka ndezur supersfidën e fundjavës në Serina A mes Napolit dhe Juventusit, shkruan A
Valverde: Synojmë të mposhtim Realin me forcat tona dhe jo me VAR Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka bërë të qartë se futbollistët e tij nuk e kanë ndërmend të çojnë pluhur pë