999 rezultate për

polemika

Adebayor shkakton polemika: Nuk kam ndërmend të dhuroj asgjë në luftën kundër koronavirusit E gjithë bota po jeton ditë të vështira për shkak të pandemisë së koronavirusit. Këto ditë, shumë njerëz janë bërë ba
Thaçi dhe Kurti nuk i ndalin polemikat, këtë herë për dialogun me Serbinë Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kryeministri në detyrë, Albin Kurti u janë kthyer mospajtimeve dhe polemikave në d
Lei Kraja tërbon fansat dhe hap polemika, veshja e fundit ishte shumë hot Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
U largua në Argjentinë mes polemikash, Higuain sqaron situatën Udhëtimi i Higuain në Argjentinë ka ngjallur disa polemika. Por lajmet vijnë nga Amerika e Jugut se nëna e lojtarit t
E çuditshme: Neymar mungon në "Karnavale 2020" të brazilit Nuk ka karnavale për Neymarin në Rio këtë vit. “Ylli” brazilian, i njohur për pjesëmarrjet në këtë festë kombëtare n
Plot 4 gola, Bylis-Vllaznia mbyllet mes polemikash (VIDEO) Sfida mes Bylisit dhe Vllaznisë ka përfunduar në shifrat 2-2. Shkodranët zhbllokuan shifrat me Renato Malotës, por malla
Kukësi triumfon mes polemikash ndaj Partizanit, verilindorët marin kreun (VIDEO) Kukësi ka fituar minimalisht 1-0 ndaj Partizanit me një gol të Abazajt në min e 67, shkruan Albeu.com. Por të kuqtë n
Zhbllokohet sfida, Kukësi ndëshkon Partizanin mes polemikash (VIDEO) Kukësi ka kaluar në epërsi ndaj Partizanit me anë të Abazajt. Një gol që do të diskutohet gjatë, pasi lojtari i Kukës
HOROSKOPI/ Shmangni polemikat, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Në dashuri mundohuni që të shmangni polemikat dhe përplasjet e kota, ose të paktën mos e bëni gjatë kësaj të en
Vazhdojnë polemikat për Festivalin, Elton Deda bën akuzën e fortë: Muzika ishte playback Ka kaluar pak kohë nga Festivali i RTSH-së, megjithatë polemikat vazhdojnë ende. Pas zhurmës së madhe që u bë për fes
Polemikat ndezën rrjetin, reagon Drejtori i Festivalit në RTSH Drejtori i Përgjithshëm i RTSH-së, Thoma Gëllçi ka reaguar pas zhurmës që shkaktoi Festivali i 58-të i Këngës. Sipas
Pas polemikave për fituesin, reagon ashpër Gena (FOTO LAJM) Ditët pas Festivalit të Kengës në RTSH kanë qenë mjaft të ngarkuara për shkak të akuzave të forta për manipulim të pikëv
Polemikat për fituesin, hiqen të gjitha këngët e Festivalit nga YouTube (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH, është shoqëruar me shumë polemika. Që pas shpalljes së fituesit, njerëzit janë ndarë në d
Fitore plot polemika, reagon Arilena Ara: Kam qarë...(VIDEO) Festivali i RTSH rifitoi vëmendjen e shqiptarëve pas shumë viteve me pjesmarrjen e disa këngëtarëve shumë të njohur shqi
"Alketa në botën e çudirave", si ky Festival nisi e mbaroi zhytur mes polemikave dhe stonaturave Vite më parë, Festivali i Këngës ishte një nga festivalet e pakta ku gjuha shqipe këndohej pastër dhe këngët kishin një
"Na e pushtuan bullgarët, maqedonasit e rumunët", festivali i RTSH-së nis me polemika (FOTO LAJM) Mbrëmë ka nisur festivali i RTSH-së dhe “ylli” i natës së parë ka qenë prezantuesja Alketa Vejsiu dhe këngëtarja Elvana
Polemika, grushta dhe 5 kartona të kuq, Teuta triumfon ndaj Partizanit Edi Martini debuton me fitore në stolin e Teutës, duke mundur Partizanin në një ndeshje që kishte gjithçka brenda. Raste
Serie A shton polemikat me fushatën kundër racizmit Serie A ka goditur përsëri. Pas problemeve të mëdha me racizmin në Itali dhe sidomos në futboll, lega ka zbuluar fushatë
Polemika ende pa filluar derbi, Tirana kundërshton ndarjen e vendeve të tifozëve (FOTO LAJM) Ndryshimi i sektorëve të tifozëve në stadiumin e ri Kombëtar për ndeshjen derbi së të premtes, ka sjellë një rrëmujë të
VAR-i shkakton sërish polemika në Itali, jepet penallti e diskutueshme (VIDEO) Teknologjia VAR vazhdon të shkaktojë polemika në Serie A. Sfida mes Lecce-s dhe Cagliarit u mbyll në barazim 2-2, por