999 rezultate për

pogradec

Basha sfidon prap Ramën për debat: Hajde, mos ki frikë! Partia Demokratike ka çelur sot fushatën zgjedhore në qytetin e Pogradecit. Gjatë fjalës se tij kryedemokrati Lulzim Bas
Aksident i rëndë në Pogradec, humb jetën 24-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogradec në fshatin Slabinjë ku ka humbur jetën një person dhe një tjetër është plago
Rrëfimi i pogradecares: U mashtova nga një burrë me dy fëmijë, më la shtatzanë Një histori e dhimbshme po trajtohen në “Me zemër të hapur”, një histori e cila lindi nga një premtim për dashuri e besn
37-vjeçari i dehur qëllon me thikë bashkëfshatarin në Pogradec Një i ri nga pogradeci ka mbetur i plagosur me thikë në Pogradec. Mësohet se ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Buçimas
Mbyllet rrethrrotullimi i Metalurgjikut, bllkohen Elbasani, Librazhdi, Korça e Pogradeci Qindra protuestues kanë bllokuar tani rrethrrotullimin e Metalurgjisë në Elbasan duke mos lejuar futjen dhe daljen e mak
Kjo është pogradecarja që di 7 gjuhë të huaja dhe po lë gjurmë në Harvard Lindur në një qytet të vogël të Shqipërisë, pa një fax për të dërguar përkthimet, Eni Dervishi ëndërronte të shkonte në
“Jam i lënduar, më mirë të shkoj në botën tjetër”, letra e pogradecarit që tentoi vetëvrasjen Vetëm pak orë pas ngjarjes së rëndë në Pogradec ku një 59-vjeçar tentoi të vetëvritej buzë liqenit, është publikuar letr
Qëlloi veten me plumb në kokë, pogradecari kishte lënë letrën e lamtumirës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Pogradec, ku një 59-vjeçar ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri.
Shisnin naftë kontrabandë nga Maqedonia, policia arreston 54-vjeçarin (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një pogradecar i cili merrte karburante në Maqedoni dhe i shiste në qytet. Policia bën me d
E moshuara në Pogradec qëllon barbarisht e pa pushim qenin e shtëpisë (VIDEO) Një video e tmerrshme është publikuar nga fshati Hundënisht në rrethin e Pogradecit, ku një grua e moshuar qëllon pa pus
DETAJE/ Ja pse i hodhën në erë makinën punonjëses së Bashkisë Pogradec Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me pronarët të cilëvë mbrëmjen e djeshme u hodh makina në erë, ngjarje e ndo
LAJMI I FUNDIT/ Pogradecarit i hedhin makinën në erë me eksploziv Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qyteti i Pogradecit. Burime zyrtare nga
DETAJE/ Ja pse u sulmua pogradecari gjatë rrugës për në Greqi Fillimisht burime nga policia bënë me dije pogradecari ishte dhunuar me mjete të forta dhe pastaj ishte hedhur në rrugë
Pogradecarja vari veten, prindërit: E dhunonte burri, dyshojmë se… Vetëm një muaj më parë një 35-vjeçareje në Memlisht të Pogradecit vrau vetën. Por prindërit e saj kanë vendosur të f
EMRI/ Ekstradohet nga Athina pogradecari i dënuar për pengmarrje Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ka ekstraduar nga Athina 40 vjeçarin, Edmond Xhukellari. Gjykata e Rrethi
Ish-minatorët e Përrenjasit dhe Pogradecit në protestë: Kërkojmë rishikimin e pensionit Ish-minatorët e zonave të Përrenjas-Pogradec ditën e sotme janë në protestë dhe kërkojnë rishikimin e pensioneve të tyre
DETAJET/ Vdekja e çiftit në Pogradec, rrëfehet vëllai: Helmin ua bleva unë... Vetëm pak kohë më parë në një banesë në Pogradec u gjetën në një banesë trupat e një çifti pa jetë. Pas kësaj ngjarj
Dalin detaje shokuese, çifti në Pogradec u vra nga një i afërm pasi zbuloi se... Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në fshatin Velçan të Pogradecit në 18 shkurt, ku burrë e grua, 26 dhe
Vrasja e dyfishtë në Pogradec, babai: I vrau një i afërm… (FOTO LAJM) Vetëm para disa ditësh një ngjarje e rëndë ndodhi në Pogradec ku një çift u gjet i vdekur në kasolle. Dyshimet e par
Tragjedia në Pogradec, rrëfehet babai i Erzenit: I kanë vrarë! Pas ngjarjes së rëndë në Velçan të Pogradecit, babai i 26-vjeçarit Erzen Torra dyshon se ata i kanë vrarë. Në një int