999 rezultate për

pogradec

Pas paralajmërimit të Ramës, nisin arrestimet në AKU Kanë nisur arrestimet e punonjësve të AKU-së pas paralajmërimit të Ramës. Mësohet se në pranga kanë rëndë dy inspekt
Akt për t’u vlerësuar! Çfarë ndodh kur ish-deputeti bie në dorën e qytetarit (FOTO LAJM) Një leje qarkullimi është gjetur e humbur në Pogradec dhe personi që e ka gjetur e ka bërë publike në mënyrë që ta dorëz
Ktheu lokalin në depo municionesh, arrestohet pogradecari (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një shtetas pasi në lokalin që ai kishte në pronësi iu gjetën sasi tritoli, granata luftarake
Masakroi gruan me sqepar për xhelozi, arrest me burg për pogradecarin Gjykata vendosi sot “arrest me burg” për Bashkim Mekollin, i cili ekzekutoi gruan Demirkë Mekolli para 2 ditësh në Pogra
Vrasja e gruas në Pogradec, flet djali: Dënojeni me vdekje babain tim Djali i çiftit Mekolli ka folur pas vrasjes makabre të nënës së tij nga i ati, e ndodhur dje në Blacë të Pogradecit.
Vrau gruan me sqepar, pogradecari trondit me dëshminë e tij Bashkim Mekolli nuk ka shprehur fare pendesë për vrasjen e bashkëshortes së tij në mënyrë makabre mëngjesin e djeshëm në
Krimi makabër në Pogradec, vjehrri: Nusen e gjeta të larë në gjak (FOTO LAJM) Një krim i rëndë ka ndodhur brenda një familje në Pogradec ku një 49-vjeçar vrau me thikë e sqepar gruan e tij. Bash
Zbardhen detajet, si pogradecari masakroi me thikë e sqepar gruan e tij Një krim i rëndë ka ndodhur në Pogradec sot ku një 49-vjeçar ka vrarë pa mëshirë gruan e tij duke e masakruar me sqepar
E FUNDIT/Tmerr në Pogradec, burri masakron me sqepar gruan e tij Një krim brenda familjes ka tronditur sërish Shqipërinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku një burrë ka masa
Korani i Pogradecit, pjata e preferuar e Mbretëreshë Elizabetës “Mbretëresha e Anglisë takoi Mbretëreshën e Liqenit”. Keto janë fjalët e Mbretëreshës Elizabet të Anglisë shumë vite më
Invalidi në gjunjë para Ramës: Më shpëto nga ujërat e zeza ose vdes! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është ndalur pasditen e sotme në qytetin e Korçës për të zhvilluar një dëgjesë me qytetarët. N
Tmerr në autostradë, pas aksidentin plas sherri me thika mes shoferëve Një aksident në aksin Pogradec-Korçë për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi të vërtetë. Pas një aksidenti pa pa
Aksident i rëndë në Pogradec, furgoni përplas motorrin Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Pogradec. Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën
Zbulohet letra e fundit e Dritëro Agollit për Sadijen: Na ka mbetur pak kohë… Dritëro dhe Sadije Agolli i kalonin pushimet çdo verë në Pogradec. Në një prej atyre verave, prej andej, Agolli ka d
Aksident i rëndë në Pogradec, 11-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e POgradecit. Policia bën me dije se një 11 vjeçare është p
I moshuari humb jetën në liqenin e Pogradecit, po lahej me të vëllanë Një 80 vjeçar ka gjetur vdekjen në liqenin e Pogradecit mesditën e sotme. Policia lokale bëri me dije se viktima është s
Meta shpërthen ndaj Ramës: Shiti Bashkitë e Pogradecit dhe Lezhës te PD Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta ishte ditën e sotme në Pogradec, ku mbajti një takim elektoral. Ai tha se pogradecarët
Rama nga Pogradeci thumbon Metën: Mos i dëgjoni më kukuvajkat dhe papagajt Nga qyteti i Pogradecit kryeministri Edi Rama ka thumbuar edhe një herë LSI-në dhe PD-në. Ai kërkoi votën e qytetarëve q
Basha sfidon prap Ramën për debat: Hajde, mos ki frikë! Partia Demokratike ka çelur sot fushatën zgjedhore në qytetin e Pogradecit. Gjatë fjalës se tij kryedemokrati Lulzim Bas
Aksident i rëndë në Pogradec, humb jetën 24-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogradec në fshatin Slabinjë ku ka humbur jetën një person dhe një tjetër është plago