999 rezultate për

pogradec

Pogradec, aksidentoi për vdekje 75 vjeçarin, largohet nga vendngjarja Pasditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën e qytetit tëPogradecit ku një mjeti tip Volksëagen Polo” ka a
Pogradecari përdhunoi të miturën, përgjigja e ADN nxjerr të vërtetën tronditëse (VIDEO) 55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dh
Tragjike, 28-vjeçari në Pogradec gjendet i varur në pemë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Një i ri, 28-vjeç me me iniciale I.H është gjetur i varur në një peme pranë
E vutë re këtë detaj tek fotoja e Metës nga Pogradeci? (FOTO LAJM) Presidenti i vendit Ilir Meta po shijon fundjavën pranverore në Pogradec. "Të dashur miq, ju uroj një ditë të mbarë n
E FUNDIT/ Mbytet një person në Pogradec Një person ende i paidentifikuar është para të pluskojë në lumin që derdhet në liqenin e Pogradecit nga disa banorë. Po
U vjedh pagat, pastrueset i nxjerrin bojën kryebashkiakut të Pogradecit Në Pogradec punonjëset e pastrimit të qytetit kanë denoncuar publikisht shkeljet dhe padrejtësitë që u janë bërë nga kom
Tragjedi në Pogradec, 23-vjeçari var veten në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Blacë të Pogradecit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se një i ri është i
Drogë, armë e eksploziv, dalin pamjet nga operacioni i madh në Elbasan (VIDEO) Mëngjesin e sotëm Policia e Elbasanit ka dhënë detajet për operacionin që ka zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Elbasan të
Zbardhen detajet, kush janë 5 të arrestuarit me eksploziv dhe armë Mëngjesin e sotëm Policia e Elbasanit ka dhënë detajet për operacionin që ka zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Elbasan të
Me armë zjarri në shkollë, arrestohet 16-vjeçari Policia ka vënë në pranga adoleshentet D.B 16 vjeç dhe E.M 16 vjeç në Pogradec. Kapja e tyre u bë pasi "më datë 30.0
Thyhen gjatë natës zyrat e Bashkisë së Pogradecit Policia bën me dije se janë dhunuar zyrat e Bashkisë së Pogradecit. Policia ben me dije ne nje informacion paraprak s
Policia e Pogradecit bëhet shembull: 88 gjoba për shkelje të ligjit Policia e Pogradecit ka dalë në terren me pika kontrolli të lëvizshme duke kontrolluar shoferët kryesisht ata me makina
Tek Guri i Kamjes, të huaj e shqiptar në kërkim të thesarit gjigant në Pogradec Qyteti i Pogradecit njihet për bukuritë e liqenit por vitet e fundit është kthyer edhe në një qendër për Gjahtarët e The
Aksident i rëndë në Pogradec-Korçë, dy të plagosur Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Korçë-Pogradec ku dy automjete janë përplasur kokë më kokë. Burime zyrta
Luftëtari rrëmben 19-vjeçarin pogradecar Luftëtari pasuron organikën me një nga lojtarët më të talentuar të Kategorisë së Parë. Bëhet fjalë për sulmuesin 19-vjeç
Kishte ngritur shumë volumin e muzikës, biznesmeni në Pogradec e pëson keq Pronari i një lokali në Pogradec e ka pësuar pasi ka ngritur shumë volumin e muzikës. Policia ben me dije se ka refer
Goditi efektivin e policisë, arrestohet 27-vjeçari Një 27-vjeçar banues në fshatin Dardhas-Pogradec është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka goditur një punonjës po
Tirana nga tjetër planet për Pogradecin, fiton 6-0 Yunus Sentamu udhëhoqi Tiranën drejt suksesit të nëntë në 11 javët e para në Grupin B të Kategorisë së Parë. Sulmuesi ng
Tirana me risi në formacion kundër Pogradecit Do të luhet sot ndeshja Tirana- Pogradeci, në kuadër të javës së 11-të të Kategorisë së Parë, Grupi B. Tirana e kreut të
Tragjedi në Pogradec, 67-vjeçarja hidhet nga pallati e gjen vdekjen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Nga raportimet e para mësohet se një grua 67-vjeçare nga fshati Starovë