E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

pogradec

Sherr në lokal, 60-vjeçari qëllon me kaçavidë të riun në Pogradec Një 29 vjeçar është plagosur me kaçavidë gjatë ditës së sotme në Pogradec, ndërsa policia ka arrestuar autorin e dyshuar
Dashamir Shehi jep ide për rrugën që po përfundon në Pogradec Dashamir Shehi, kreu i LZHK-së në një postim në rrjetet sociale, ka shkruar lidhur me investimin e qeverisë në hyrje të
Artan Fuga: Si mund ta kërcënojnë ekonomikisht pogradecarët Korçën, Himarën, Vlorën e Durrësin! Mëngjesi ka çelur. Nga ana e gjolit vjen një aromë e mirë barishtesh të tretura në ujëra të ëmbla. Në Pogradec, të nises
Rezultone e humbur prej dy ditësh në Pogradec, rikthehet adoleshentja Dy ditë më parë u raportua nga policia e Pogradecit se një vajzë 12 vjecare gjermane ishte larguar nga familjarët e saj
Humbet një gjermane e mitur në Pogradec Një 12-vjeçare nga Gjermania është zhdukur pa lënë gjurmë në plazhin e Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë n
E dekompozuar në dush, kjo është 40-vjeçarja që u gjet e vdekur në Pogradec Një 40-vjeçare është gjetur e dekompozuar në apartamentin e saj në Pogradec. Ajo është gjeture dekompozuar në kabinën e
Jetonte e vetme, gjendet i dekompozuar trupi i 40-vjeçares në Pogradec Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Ditën e djeshme është zbuluar trupi i dekompozuar një një 40-vjeçarje në
Kushte skandaloze, kapet 1 ton mish i pakontrolluar në Pogradec (FOTO LAJM) Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka konfiskuar në Pogradec afërsisht 1 ton mish (860 kg mish vici, lope dhe 35 kg të brend
Të dehurit “pushtojnë” Komisariatin e Pogradecit, thyejnë pajisjet e zyrave Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Pogradecit. Dy persona të dehur kanë shkatërruar
Sherr me karrige dhe shishe në mes të Pogradecit, plagoset një person Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Pogradecit ku si pasojë është plagosur një person. Ngjarja u regjistr
I vodhi celularin turistit, arrestohet i riu në Pogradec Policia arrestoi në flagrancë një të ri, pasi i kishte vjedhur telefonin një turisti. Policia e Pogradecit arrestoi n
Gjendet një trup i pajetë në Pogradec, dyshimet e para të policisë Një trup i pajetë ësthë konstatuar mëngjesin e sotëm në Pogradec. Nga të dhënat e para dyshote se ai është mbytur në li
Ende nuk ka shpresë në Pogradec por turistët mund ta vizitojnë Nga Ervin Shkulaku Si çdo vit edhe këtë vit qyteti i Pogradecit na ngroh neve emigrantëve që në hyrje me liqen
Plagë të rënda në trup, gjendet buzë rruge një grua në Pogradec Një grua në Pogradec është gjetur e plagosur me plagë të mëdha në trup në buzë të rrugës. Policia ka nisur hetimet dh
Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgënjeshtroi Kryebashkiaku i Pogradecit Eduart Kapri është një ndër mijëra fituesit e Lotarisë Amerikane këtë vit. Tre ditë më pa
Makina përplas për vdekje 18-vjeçarin në Pogradec Nje aksident me pasoje vdekjen e nje adoleshenti ka ndodhur sot ne Pogradec. Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogra
Aksident i frikshëm në Pogradec, plagosen 3 vajza 3 vajza të reja janë plagosur nga një aksident në afërsi të fshtatit Petrushë në Pogradec. Dy makina të cilat drejtoh
Humbi jetën pas operacionit, misteri i vajzës nga Pogradeci Historia e Ledjona Meko vazhdon të trondisë dhe 2 vite pasi vdekjes së saj. 23-vjeçarja u nda nga jeta menjëherë sap
Aksident me tre të plagosur në Pogradec Një aksident ka ndodhur në Pogradec ku janë plagosur tre persona, mes tyre dhe një i mitur. Ngjarja ka ndodhur në ak
Gjendet një trup i pajetë në një lum në Pogradec, nisin hetimet Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në lumin e fshatit Slabinjë në Pogradec. Mësohet se viktima është B.J