Shorti i Champions League: LIVE të gjitha grupet dhe ndeshjet (VIDEO)
999 rezultate për

plus

Vetëvendosje paralajmëron tensione në Kuvend Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Donika Kadaj-Bujupi, ka thënë se përpjekja për të rikthyer Demarkacionit, pa i përmi
Smartfoni me kamer të dyfishtë për "selfie", së shpejti në treg Pasi publikoi në nëntor të vitit të kaluar modelin V5, prodhuesi kinezi i smartfonëve Vivo është gati të lancojë këtë m
Kamerat e iPhone 7 Plus me defekte Kamerat e prapme e dyfishtë e iPhone 7 Plus janë një opsion tepër i preferuar e konkurues, por raportime të reja pohojnë
E kryer, Juventusi bën blerjen e parë në merkato Juventus ka fituar konkurrencën ndaj Milanit duke arritur që të nënshkruaj me talentin e Atalantës, Mattia Caldra. 22-vj
E PADËGJUAR/ Autografi i Sali Berishës nxirret në ankand, vlen njëlloj sa firma e Merkelit (FOTO LAJM) Nxjerrja në shitje e një autografi që i përket ish kryeministrit Berisha ka një vlerë të konsiderueshme, madje duke konk
"OnePlus 3T" në treg më 15 nëntor Gjatë ditës së djeshme Qualcomm ka njoftuar se OnePlus 3T do të mbështetet nga procesori i tyre, Snapdragon 821. Lajm
Apple shton edhe një ngjyrë të re në iPhone 7 dhe 7 Plus iPhone 7 dhe 7 Plus tashmë është në dispozicion në pesë ngjyra duke përfshirë Jet Black, Black, Silver, Gold dhe Rose Go
“Play Station Plus“ konfirmon titujt e lojërave që do të ofrohen falas në nëntor të 2016 Sony ka konfirmuar sëfundmi njësitë e lojërave falas që do të ofrohen për anëtarët e “PlayStation Plus” muajin e ardhshë
Celularët më të mirë, me çmime mjaft të arsyeshme Dëshironi të blini një celular të mirë me një çmim të arsyeshëm, atëherë ju duhet të klikoni në "eBay Refurbished Techno
Njihuni me specifikat e “OnePlus 4” Kompania e famshme kineze OnePlus është duke planifikuar që të tërheqë përdoruesit e saj vitin e ardhshëm me një tjetër
iPhone 7/7 Plus ka nevojë për një xham të ri mbrojtës Me lançimin e iPhone 7 dhe 7 Plus, duket se Apple ka ruajtur përgjithësisht po të njëjtin dizajn ashtu si dhe 2 iPhonet
Ka mbërritur zyrtarisht iOS 10 për produktet Apple (VIDEO) Apple ka lëshuar sot zyrtarisht iOS 10, versionin më të ri të sistemit të saj operativ për iPhone, iPad dhe iPod touch.
“Brexit”/ iPhone 7 më i shtrenjtë në Britani se në vendet e tjera të BE Me 23 Qershor, Britania votoi për të dalë nga Bashkimin Evropian. Vetëm për një periudhë të shkurtër kohore, Paundi Brit
Apple iOS do të lançohet më 13 shtator Kompania Apple do të publikojë versionin final të iOS 10 më 13 Shtator. Kompania e dha njoftimin gjatë evenimentit të pr
Balerina mohon vjedhjen e iPhone 6s: 46-vjeçari u dashurua pas meje Balerina e cila mori famë pas mesazheve erotike me reperin Noizy, ka rrëfyer të vërtetën lidhur me ngjarjen për vjedhje
Kujdes! Po konstatohen probleme të touch-it në iPhone 6 dhe 6 Plus Keni një iPhone 6 apo 6 Plus dhe touch i ekranit paraqet probleme? Sipas përdoruesve ekrani nuk është gjithmonë i n
Apple vjen më 16 shtator me dy iPhone, iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus Sipas raportit më të ri bëhet e ditur që Apple do të lançojë dy pajisje , iPhone 7 me ekran 5 inç dhe 7 Plus me ekran pr
Ja si duket iPhone 7 (VIDEO) Unbox Therapy, njëri prej kanaleve më të famshme në YouTube me më shumë se 5M abonentë ka marrë disa nga pamjet paraprak
Zbulohet shuma e blerjes së Andre Gomes, ka një klauzol të çmendur Ditën e mërkurë në orën 12:30 mesfushori portugez, Andre Gomes, do të prezantohet para publikut katalunas. Sot klubi
Galaxy S7 Edge Plus projekti më i ri nga Samsung Galaxy Note 7 është një pajisje e re që pritet të prodhohet nga Samsung. por duket se kompania krahas saj ka në mendje n