999 rezultate për

plus

Rezultati për mandatin e Tiranës ndryshon sërish, ja sa vota plus ka PDIU Beteja për mandatin e deputetit në Tiranë po bëhet edhe më e fortë, teksa në përplasjen mes PS dhe PDIU, partia e Shpëti
Del lista e 20 smartfonëve më të mirë në botë Faqja me karakter teknologjik ‘Tech Insider’ ka bërë një listë më 20 smartphonët më të mirë në botë. Duke marr para
OnePlus 5 më i mirë se Galaxy S8 dhe HTC U11 (VIDEO) Videot e testimeve për shpejtësi në YouTube për modelet më të fundit të telefonave na ndihmojne shpeshhere per tezgjedhu
Fieri fundos PD, PS merr 6 mandate plus Në Fier janë numëruar 181 kuti votimi. Sipas të dhënave të para PS kryeson me 6 mandate më shumë se PD ndërsa pretendon
Haradinaj: Votat i kemi, bëhuni gati për qeverinë (VIDEO) Kandidati për Kryeministër nga PAN-i, Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar formimin e shpejtë të qeverisë që do të udhëhiq
OnePlus 5 mbi 300,000 porosi në vetëm dy ditë Lançimi i OnePlus 5 do të bëhet më 20 qershor. Ngjarja është planifikuar në Kinë më 21 qershor dhe në Indi një ditë më p
OnePlus 5 vjen në 22 qershor me 8 gb Ram Sipas Amazon India OnePlus 5 vjen me super specifikat e tij. Sipas Amazon smartphoni do të lancohet me 22 qershorë
Rama flet për marrëveshjen: E nisëm me “McAllister plus” dhe përfunduam me… Kryeministri Edi Rama ka bërë një batutë sot pas publikimit të tekstit të marrëveshjes me kreun e opozitës, Lulzim Basha
PDIU dhe LSI mbështesin paketën McAllister Ka përfunduar pas rreth 2 orësh takimi i krerëve të partive parlamentare tek Kryesia e Kuvendit, tryezë që nisi në 20:10
"Hidh e prit" mes Ramës dhe Bashës, mbyllet takimi i Lu-së me kryeministrin Pak minuta më parë ka përfunduar takimi mes ambasadorit amerikan në Tiranë Donald Lu dhe kryeministrit Edi Rama. Tak
Tronditje në VMRO, kush do e zëvendësojë Gruevskin? Nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar të qarkullojnë disa emra se kush do të jetë kreu i ri i kësaj partie, pasi mësohet se Gru
Shumë shpejt del ne shitje Samsung Galaxy S8 Kompania e Samsung do të prezantojë Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus më 29 mars të këtij viti në Kongresin Botëror të Celula
Thaçi merr mbështetjen e grupit 6 plus për ushtrinë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi thotë se ka marrë përkrahjen për transferimin e FSK’së nga përfaqësuesit e grupit parl
Zbulohet data, ja kur do të lançohet Galaxy S8 Kompania gjigande e celularëve Samsung do të hedhë në treg një Galaxy S8 dhe S8 plus të ridizajnuar më 29 mars. La
Vetëvendosje paralajmëron tensione në Kuvend Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Donika Kadaj-Bujupi, ka thënë se përpjekja për të rikthyer Demarkacionit, pa i përmi
Smartfoni me kamer të dyfishtë për "selfie", së shpejti në treg Pasi publikoi në nëntor të vitit të kaluar modelin V5, prodhuesi kinezi i smartfonëve Vivo është gati të lancojë këtë m
Kamerat e iPhone 7 Plus me defekte Kamerat e prapme e dyfishtë e iPhone 7 Plus janë një opsion tepër i preferuar e konkurues, por raportime të reja pohojnë
E kryer, Juventusi bën blerjen e parë në merkato Juventus ka fituar konkurrencën ndaj Milanit duke arritur që të nënshkruaj me talentin e Atalantës, Mattia Caldra. 22-vj
E PADËGJUAR/ Autografi i Sali Berishës nxirret në ankand, vlen njëlloj sa firma e Merkelit (FOTO LAJM) Nxjerrja në shitje e një autografi që i përket ish kryeministrit Berisha ka një vlerë të konsiderueshme, madje duke konk
"OnePlus 3T" në treg më 15 nëntor Gjatë ditës së djeshme Qualcomm ka njoftuar se OnePlus 3T do të mbështetet nga procesori i tyre, Snapdragon 821. Lajm