Shorti i Champions League: LIVE të gjitha grupet dhe ndeshjet (VIDEO)
999 rezultate për

plus

BlackBerry Key 2 mban gjallë tastierën fizike në smartfonë Tastiera fizike në smartfonë do të jetojnë edhe një vit, pasi BlackBerry do të prezantojë smartfonin e ri Key2 me 7 qers
U largua me sherre nga Vizion Plus? Dulaku sqaron largimin e Turit Edhe pse u rrit në Vizion plus, Turjan Hyska vendosi që të largohej nga atje. Pyetjes nëse ishte larguar me sherr apo
Të gjithë po thonë se Turi do të largohet për në “Klan”, reagon Orinda Huta Prej disa ditësh po "vëlon" lajmi për largimin e Turjan Hyskës nga "Vizion Plus" për në "Klan Plus". Fillimisht Turi i m
PSG e ka vendosur për trajnerin e ri, ai është shumë special në stilin e tij Thomas Tuchel me shumë mundësi sezonin tjetër do të jetë në stolin e PSG, të paktën kështu raporton Canal Plus në Francë
Ky do të jetë celulari i vitit 2018 Data e lëshimit të OnePlus 6 bëhet gjithnjë e më e afërt dhe, pasi shumë karakteristika janë zbuluar në internet, duket
Turi ikën nga “Vizion Plus”, po Orinda? Lajmi që Turi do të largohet pas kaq shumë vitesh nga ekrani ku u rrit Vizion Plus drejt Klan Plus, pushtoi të gjitha po
Turi do të ikë nga "Vizion Plus", por do të marrë me vete dhe aktorët e "2XL" Pak ditë më parë moderatori i njohur Turjan Hyska u përfol në media se së shpejti do të ndërronte televizionin ku punon
Pogba plus qindra miliona për Neymarin Manchester United e deshiron me patjetër një yllë të klasit më të lartë botëror që ti tërheqë në Ligën e Kampionëve. Pas
Turjan Hyska braktis “Vizion Plus” për “Klan Plus”? Reagon moderatori (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Turjan Hyska duket se ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan për të duke menduar se do të kalonte na V
Turjan Hyska braktis Vizion Plus! Ja ku do e shohim tani Turjan Hyska do të braktisë Vizion Plus! Pas mbylljes së "Oktapod", Hyska ka vendosur të vazhdojë karrierën e tij la
Mourinho ka gati dy yje plus 58 mln euro për Neymarin Jose Mourinho dëshiron ta ketë në ekip brazilianin Neymar nëse gjiganti francez do të pëlqente transferimin e dyshes së
Reali bën ofertën e parezistueshme për Salah, 50 mln plus "magjistarin" Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, Real Madrid ka bërë një ofertë prej 50 milionë eurosh dhe mesfushori Isco Alarcon pë
De Gea plus para për yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho do të lejojë David De Gean që t’i bashkohet Real Madridit nëse në shkëmbi
Besi do te rikthehet sërisht në ekran? Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga "Top Channel" dhe "Portokallia", pas plot 14 vitesh bashkëpunim.
Iku nga Vizion Plus, mësoni ku do ta shihni Rudina Xhunga të hënën Gazetarja Rudina Xhunga, prej javësh është larguar nga ekrani i Vizion Plus ku drejtonte emisionin e saj “Dritare”. Mirë
United vjen me miliona plus Darmian për Alex Sandron Alex Sandro ka rigjetur formën e tij më të mirë dhe si pasojë Premier League e ka nxehur garën për kartonin e tij.
Balerini i Albi Nakos largohet nga Klani, tashmë pjesë e Vizion Plus Graciano Tagani veçse ka qenë një ish-konkurrent në Big Brother ka bërë famë edhe si balerin i njohur në trupën e “Albi
Zbardhen shifrat, sa do të kushtojë Samsung S9 dhe S9 Plus Me dizajn pothuajse të njëjtë u prezantua në Kore, Samsung S9/S9+ me disa risi të reja. Ai do të hidhet në treg më 16
Prezantohen zyrtarisht Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus (FOTO LAJM) Gjiganti i teknologjisë, Samsung, sapo ka prezantuar në Barcelonë dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Smartfonët
Vjen iPhone X Plus, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple (FOTO LAJM) Gjigandi teknologjik, Apple po planifikon të lëshojë një iPhone të ri këtë vit dhe pritet të jetë një model gjigant.