999 rezultate për

plus

iPhone 6 Plus më i shitur se iPhone 6 (FOTO LAJM) Kur iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus ishin lançuar në treg, nisur, iPhone 6 dukej se do të jetë modeli më popullor i telefonit
Xhepa më të mëdhenj për iPhone 6 Plus (FOTO LAJM) Markat më të njohura të xhinseve po mendojnë të dizenjojnë xhepa më të mëdha në mënyrë që pajisjet e fundit teknologjike
Tronditet opinioni publik në Serbi, masakrohet 14-vjeçarja (FOTO LAJM) Serbia është tronditur nga lajmi se adoleshentja, Ivana Podrashikj nga Batajnica, vetëm 14-vjeçe është gjetur e masakrua
Ja kasa që mbron iPhone 6 Plus nga deformimet Fakti që iPhone 6 Plus deformohet kur është në xhepin e përdoruesve është bërë tashmë i ditur në internet, siç edhe ju
Më në fund flet Apple, ja çfarë thotë për shtrembërimin e iPhone 6 Plus Kanë qenë të shumta ankesat nga përdorues të iPhone 6 të cilët janë shprehur se smartphona-t e rinj janë shtrembëruar gj
Samsung, LG dhe HTC tallen me Apple për Iphone 6 Plus Ankesat për iPhone 6 Plus nuk kanë të sosur. Blerësit e iPhone 6 Plus kanë shfaqur pakënaqësitë e tyre nëpër rrjetet soc
Apple jep zgjidhjen për problemet me iPhone 6 dhe 6 Plus: Ja linku! Pas ankesave të humbjes së disa shërbimeve të smart phone-it nga shkarkimi i programit iOS8.0.1, Apple sapo ka shpjeguar
Ja pse shtrembërohet iPhone 6 Plus (VIDEO) Blerësit e iPhone 6 Plus kanë shfaqur pakënaqësitë e tyre nëpër rrjetet sociale, pasi kanë kuptuar se telefonat e tyre j
Përdoruesit ankohen për cilësinë e “iPhone 6 Plus” (FOTO-LAJM) Duket se Apple do të ketë probleme me “iPhone 6 Plus” pasi përdoruesit janë ankuar për cilësinë e smartfonëve të cilët j
Cili iPhone është më i shpejtë? Ja përgjigjia... (VIDEO) Faqja EverythingApplePro ka bërë edhe sivjet testin e shpejtësisë së gjithë modeleve të iPhone. Editorët e faqes kanë
iPhone 6 dështon në testin e rënies, thyhet ekrani (VIDEO) Dje u shitën njësitë e para të iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus. Radhët nëpër dyqanet e Apple-it ishin shumë të gjata. Njerëzi
A e dini se iPhone 6 dhe 6 Plus do të kenë vetëm 1 GB RAM Apple pretendoi se ka bërë një punë të madhe me numrin e tranzistorëve në çipin më të fundit A8 gjatë eventit të prezant
Për 24 orë, Apple shiti 4 milionë iPhone 6 (FOTO LAJM) Pritej që kërkesat për iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus të ishin të larta, por Apple sapo theu rekordin me dy pajisjet e saj t
Samsung përmes një reklame tallet me iPhone 6 Plus (VIDEO) Disa ditë pasi ironizoi rivalin më të madh në një seri videosh, Samsung realizoi një tjetër reklamë ngacmuese ndaj Apple
Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus (FOTO LAJM) Apple ka prezantuar produket më të reja, iPhone 6 dhe iPhone Plus. "Sot jam krenar të prezantoj avancimin më të madh
Nëse bëhet "djalë i mbarë", Balotelli fiton më shumë Bonuse pafund për Mario Balotellin nëse sillet mirë. Sa më mirë të sillet aq më shumë para do të përfitojë nga Liverpool
Kësaj BMW-je nuk mund ti bëjnë gjë as plumbat e kallashnikovit (FOTO-LAJM) Kjo BMW X5 që shihni në foto mund ti rezistojë edhe plumbave të AK-47. Modeli X5 Security Plus bazohet në gjeneratën e t
Kosovarët shtohen në Zvicër Janë jo pak, por 14.414 kosovarë më shumë këtë vit që qëndrojnë në Zvicër. Ndërkohë që në Zvicër jetojnë afër 2 milio
Publikohen imazhe të reja të smartfonit LG G3 (FOTO-LAJM) LG G3 pritet të prezantohet zyrtarisht më 27 maj por @evleaks ka publikuar imazhet më të reja të këtij smartfoni i cili
Chelsea: Oscar plus para për Pogba-në Pas Real Madrid dhe Paris Saint Germain, listës së skuadrave që duan Paul Pogba i shtohet edhe Chelsea. Në Angli janë të